Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבר לא בא לי לבכות, אולי רק קצת לקטר. יש מצב שאני חי עם ההחלטות האימפולסיביות שלי...

אסטון מרטין
שימו לב! השרשור הזה בן 1159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

לא הבנתי אם אתה עדיין מחזיק אופנוע בנוסף על שני הרכבים. אם כן, תיפטר מהפיאסטה אם יש לה בעיות כי אתה נהנה מהאופנוע ולמה לך להוסיף לעצמך צרות? 2 טסטים בשנה זה לא נורא כל כך, אבל אם הרכב דפוק ואתה לחוץ בכסף למה לסבול?

בנוגע למזגן, תינוק צריך מזגן ולא משנה מה אשתך חושבת. קניתם רכב בטיחותי וממוזג, אבל מדכא לנהיגה - אל תצטער על זה. צריך לעשות ויתורים בשביל המשפחה. אם אין לך אופנוע ואתה ממש מתבאס שלא יהיה לך רכב לתחביב, תיפטר מהפיאסטה mk4 ותמצא mk1/2 במצב טוב שרשומה כרכב אספנות. גם לא תעשה טסטים כל חצי שנה, גם תשלם פחות ביטוח ואגרת רישוי וגם יהיה לך רכב עוד יותר ספרטני ומינימליסטי בלי אלקטרוניקה, בקרות ומזגן אבל עם המון אופי ותקשורת עם הנהג כמו שאתה אוהב. 

• מעניין 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלך מה שהייתי רוצה לעשות זה להשאיר את הפיאסטה כי היא גם ככה לא שווה אפילו מעט בשוק הפרטי ונהנה ממנה.

כדי להמתיק את הגלולה המרה(אם אתה יכול להרשות לעצמך), מנסה לחסוך 5000 שח בחודשים הקרובים ושופך אותם על יישור קו + מתלים/ברקסים/שיפורי התנהגות לפיאסטה ומעלה את מדד הכיף שיש לך בה לרמה הבאה כך שאפילו תברך את מהלך ה"טעות".

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, נעשה קצת סדר בבלאגן

קודם כל
לחץ אוויר בצמיגים_ אני באופן קבוע ממלא 10% מעל הרשום, אז נגיד 35PSI 

ביום חם על אספלט רותח הלחץ מגיע ל40+PSI בקלות, מיותר לציין שבלחץ כזה הצמיג לא אוחז, אז אני מוריד ל22+- ומקבל בפועל 30.

האופנועים_ עדיין יש לי כמה, חלקם נוסעים וחלקם פרוייקטים לשיקום, מתוך רצון עז לא לגמור כמו חלק מהחברים שלי, לדוגמא, החלטתי לעבור ל4 גלגלים כשהתחתנתי.

רכב אספנות, לא. יש לי ניסיון רב במכונאות של דוגי"ם ישנים ועם הזמן למדתי לאהוב את ההתעסקות יותר מהרכיבה, לא מוכן שזה יהפוך להיות כך גם ברכב.

לגבי הפיאסטה, יש לי המון הכרת הטוב כלפיה, אמינות מופתית לאורך 100K והנאה צרופה מכל נהיגה, לא בא ברגל.

אז היא בכל מקרה נשארת, עכשיו צריך רק לראות איפה.

לגבי הילד,

הוא מדהים אותי בכל יום מחדש, כיף לי איתו ועוד יותר כיף לי שיש לי פרטנרית מעולה לגידול ילדים,

אבל עדיין יש לחץ, מלחמות עם עצמי לגבי המון דברים שלא בהכרח קשורים באופן ישיר לילד או לזוגיות, פעם הייתי מוותר לעצמי, היום אני לא מוכן וזה גובה מחיר

אז לכל אלה שאמרו "תתבגר" , לא רוצה, כשצריך להיות אבא אני אבא וכשצריך להיות בעל אני בעל אבל לפעמים צריך להיות גם אסטון מרטין, לא אחסיר מאשתי או מהילד שום דבר שהם צריכים בגלל שאני רוצה "להנות מהרכב" אבל זה לא אומר שאני צריך לכבות את עצמי עד "שיגדלו הילדים ואני אצא לפנסיה" , מניסיון רע של קרובי משפחה ככה שוחקים זוגיות.

• אהבתי 6
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, מידי פעם יוצאת למכירה פוקוס אקובוסט 2012-2013, היא ידנית וחזקה יחסית. 

כרגע יש 2 ביד 2.

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיו בריאים כולכם, איזה עצות. אחיתופל היה נותן לכמה מכם כרטיס VIP במועדון שלו.

עשית טעות ראשונה - קניה בלחץ, ועוד של רכב שידוע בסחירות נמוכה ותקלות משמעותיות.

את הנעשה אין להשיב, ועכשיו מתנהלים מכאן.

אפשרות אחת זה לעשות 'stop loss', למכור את הרכב ולחפש רכב אחר. במכירה בוודאות תפסיד כסף אבל בכל נקודת זמן שתחליט למכור תפסיד כסף, והשאלה היא כמה כסף תוציא בינתיים על תיקונים. 

אפשרות אחרת זה להישאר עם הרכב, להתרגל אליו או לא, לתקן אותו כשאין ברירה, ולזכור שיש דברים הרבה יותר חשובים בחיים מהרכב הזה. 

בין לבין - להפסיק לרחם על עצמך, כולה עשית טעות של 17,000 שקל. זה כסף קטן לעומת טעויות שעוד תעשה בחיים. 

• אהבתי 1
  • מעניין 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתלבט מה לכתוב. כותב ומוחק. מה שנשאר:

בסוף היום ידעת מה אתה אוהב, נכנסת ללחץ מהלידה (כמו כולנו) וקיבלת החלטה לטובת המשפחה שלך ופחות לטובתך. אם רק הייתי יכול לספור את כלל ההחלטות האלה שלי ב 13 שנים האחרונות...

תנשום עמוק, תירגע, כולה פוקוס שבעוד שנה-שנתיים תוכל להעיף. באופן כללי רכב לא רע בכלל שאפשר להוציא ממנו קצת כיף. יש כאן פורום ואנשים שנוסעים לימי מסלול- תמיד תוכל להצטרף. אם ממש מגרד, פעם בחודש תשכור רכב מתאים לסופ"ש ותתכרע. נולד לך ילד בריא ברוך השם, יש לך משפחה שככל הנראה רק הולכת לגדול, תודה לאל. נכנסת ללחץ ועשית טעות, תתמודד, כמו כולנו. איחלתי לחייל בהצלחה...(:-

• אהבתי 3
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השירשור מזל טוב.

זה לא סוף העולם עם הפוקוס, רכב ששווה כמה לירות... לא נורא.

מה שמעניין אותי ( בלי ציניות ) מה כייף כל כך בפיאסטה משנות ה 90 ? איזה חוויה היא נותנת. מבחינתי מדובר בטרנטה ( אולי אני טועה )

אשמח להשכיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השנקל שלי בעניין: תרגיע. כל הפוסט נראה כמו קשקוש היסטרי. בסך הכול קנית משפחתית סבירה עם ציון בטיחות טוב. נשום עמוק והמשך להתרגל למצב החדש עם ההתאמות הדרושות בחיים ובהתנהגות.

ויום אחד המצב הכלכלי יתאזן ותוכל לשקול אס מקס, הרכב המשפחתי המושלם לאבא העשיר והמהיר ;-)

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לאבות המעודדים.

אל תבהל, אל תתבלבל.

עשית בחירה מעולה בשביל המשפחה, קצת פחות בשביל עצמך. לא נחמד, אבל גם לא נורא.

החיים הם כמו גלים.

כשמים מציפים אותך, אל תחשוב לרגע שאתה במים עמוקים שלא תסתדר איתם, או שזה העומק הקבוע שלהם.

ממש לא.

תנשום עמוק, הגל יעבור, ופתאום תגלה שאתה באותו מקום, אותו עומק מים, ואתה שוב נהנה מהנוף.

המצב סביבך עולה ויורד בהתאם לגלים, אך הוא לא נשאר כך.

יעבור הלחץ/התרגשות/בלגן מהלידה, ותמצא את עצמך שוב. תמצא את הרכב שאתה אוהב. תמצא את הרוגע שאתה צריך בשביל למכור את הפוקוס ולקנות מה שכיף לך וגם מתאים למשפחה.

בלי לחץ, זה לא חייב להיות היום.

אל תחשוש שהחיים בורחים לך. הם לא. הם רק מתחילים. אתה עוד תמצא את האיזון הנכון בשבילך בחיים.

(הנ"ל לא מהווה תחליף לייעוץ מקצועי והוא ניתן על סמך נסיונו האישי של הכותב בלבד...)

• רעיון טוב! 1

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, אסטון מרטין כתב:

מערכות בטיחות? כשאני נוהג הם יותר מפריעות מאשר עוזרות, גם במצבי קיצון

כשאשתי נוהגת זה כבר סיפור אחר.

צודק

וגם גבר אמיתי לא צריך כריות אויר כי הוא נותן קונטרה עם הידיים

//לא באמת

מזל טוב אבאלה

עריכה אחרונה על ידי locus
  • רעיון טוב! 1

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...