Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ימי קורונה: חברת ת.מ.מ מוכרת את החמגשיות של המטוסים ללקוחות פרטיים

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 1342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 שעות, itaysamurai כתב:

ולפיקה, טסתי בנניח 10 חברות שונות? המאפין או מה שלא מגישים בסוף, איכשהו היה ההיילייט של הארוחה. תמיד זה יהיה תבשיל חסר טעם, תמיד ידחפו לו אפונה ותמיד הוא ישחה בנוזלים.

אין לי מושג עם מי טסת. חוץ מלוט בחיים לא נתקלתי במצב כזה, בחיים לא ראיתי אפונה בארוחת טיסה. תפוחי אדמה למיניהם היו, טובים פחות (לופטהנזה) ויותר (איירפראנס), אורז, שעועית ירוקה, ושום דבר לא שחה. עם החברות האסייתיות האוכל בכלל מצוין, וחוץ מהקינוח הרגיל (מאפין? למה לא מוס או עוגת שוקולד? טארט לימון? בריוש? חלפו ימי המאפין היבשושי.

אני מתחרט ברגע זה שאני לא ממצלמי האוכל, ברגע זה אני די בטוח שאנשים חושבים שאני מנפיץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 2 שעות, Pika007 כתב:

*אין לי מושג את מי החברה הנ"ל מספקת ומה האיכות של האוכל אותו היא מספקת.

אם אכלת מנה כשרה שנכנסת או יוצאת בטיסות בישראל - רוב הסיכויים שזה היה שלהם.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנות כשרות בחברות זרות נראות בדרך כלל כמו משהו של חברה קדישא (אריזה שחורה עבה), וגם הטעם בהתאם. מגיעות מאנטוורפן או מנצ"סטר ואולי גם מארה"ב. בקטגוריה הזו תן לי מנות ישראליות, עם עדיפות לאלה של אלעל.

גם אני לא ממצלמי האוכל, וחיפוש בטלפון לא העלה צילומים מהשנתיים האחרונות. אולי יש משהו במחשב. 

מכל מקום, אני תמיד מגובה בסנדביצים, פירות וירקות מהבית (או מהסופר לפני הטיסה).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 37 דקות, Pika007 כתב:

אין לי מושג עם מי טסת. חוץ מלוט בחיים לא נתקלתי במצב כזה, בחיים לא ראיתי אפונה בארוחת טיסה. תפוחי אדמה למיניהם היו, טובים פחות (לופטהנזה) ויותר (איירפראנס), אורז, שעועית ירוקה, ושום דבר לא שחה. עם החברות האסייתיות האוכל בכלל מצוין, וחוץ מהקינוח הרגיל (מאפין? למה לא מוס או עוגת שוקולד? טארט לימון? בריוש? חלפו ימי המאפין היבשושי.

אני מתחרט ברגע זה שאני לא ממצלמי האוכל, ברגע זה אני די בטוח שאנשים חושבים שאני מנפיץ.

לא טוען שאתה מנפיץ, זה סה"כ אוכל ולכל אחד יש טולרנס שונה לזה. אצלי החל מטיסות זולות ועד חברות גדולות לאירופה, החוויה דומה. 

נע בין לא טעים לסתמי. אבל זה בסדר, אף פעם לא ציפיתי ליותר.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, itaysamurai כתב:

. אצלי החל מטיסות זולות ועד חברות גדולות לאירופה, החוויה דומה. 

נע בין לא טעים לסתמי. אבל זה בסדר, אף פעם לא ציפיתי ליותר.

אוקיי, פה אמרת הכל. אני טס פחות או יותר רק long haul. גם השירות וגם האוכל הם עולם אחר

הטולרנס שלי לאוכל רחוק מלהיות נמוך. אני לא בררן בסוגי האוכל, אבל בעשיה שלו- אם תגיש לי אוכל מגעיל, תקבל אותו חזרה. מסעדה, מטוס או כל דבר אחר

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חבר'ה אל תשכחו שבטיסה גם משהו נדפק בחוש הריח והטעם (משהו שקשור ללחץ אוויר? לא זוכר את הפרטים).

הייתי עושה הזמנה של 300 שקל (בערך טעימה מכל מה שיש בתפריט ולא דגים או צמחוני) רק בשביל להיזכר באספקט אחד של הטיסות (גם אם לא בהכרח חיובי 😛) אבל אני לא גר בגוש דן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי עשור או שניים החלפתי שתי מילים עם הטבח הראשי של בית חולים. התקציב שלו היה משהו כמו 5-7 ש"ח ליום לאדם. ליום, לא לארוחה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, hans כתב:

תשמע, את המשהו-דמוי-לחמנייה שהגישו לי באייר ברלין ז"ל אני לא אשכח בחיים. בחיים. זאת מין אמנות כזאת, אין לי הסבר אחר לתופעה של לקיחת חומרי גלם ראויים למאכל והפיכתם לדבר הכי תפל שאפשר להעלות על הדעת.

אני לא אשכח את זה,

היה רשום ארוחה קלה כשטסתי איתם - בסוף קיבלתי את הלחמנייה המצחיקה הזו.

אגב, בתור אחד שטס כבר שני עשורים, אני שם לב לשיפור באיכות האוכל ובטעם בשנים האחרונות.

אני זוכר שטסתי ב-2003 וב-2005, היה אוכל בלתי אכיל.

לעומת זאת טסתי ב-2011 וב-2013 למזרח הרחוק עם אלעל (וטיסות פנים עם חברות מקומיות) ולרוב האוכל היה בסדר גמור. 

הנה כמה דוגמות לארוחות מהשנים האחרונות:

LY357 - נתב"ג לפרנקפורט ב-2014.

photo 2014-06-25 07.28.17

חביתה, גבינה לבנה, יוגורט, סלט קטן, הייתה גם תוספת כלשהי עבור היוגורט (אולי סילאן).

ארוחה סבירה, פחות אוהב את החביתות במטוס, אבל בסך הכול אכיל.

LY354 - מינכן לנתב"ג ב-2014.

photo 20140703_121233

פסטה בולונז, פיתה, חומוס, סלט, רוטב ויניגרט ומוס שוקולד.

סך הכול ארוחה שזכור לי לטובה יחסית.

OS859 מוינה לנתב"ג - 2018:

photo 20181006_2142340

photo 20181006_215006

פסטה עם שמנת ופטריות, לחמניה, חמאה ומוס שוקולד.

ארוחה טעימה מאוד בשביל טיסה אירופאית.

OS862 מנתב"ג לוינה - 2018.

20180927_194932.jpg

20180927_194835.jpg

פסטה עם שמנת, עוגה, חמאה ולחמניה.

גם ארוחה נחמדה לטיסה של 3 שעות.

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,

אני אוהב את התחום של התעופה,

אז על הדרך אני כותב גם Flight reports שחלק מהם גם כוללים את חוות הדעת שלי על האוכל.

בשבילך אפילו עוד כמה ;)

LY358 מפרנקפורט לנתב"ג - 2017.

img_20170919_121912.jpg

img_20170919_122053.jpg

LH694 מפרנקפורט לנתב"ג - 2016:

dsc_0436.jpg

dsc_0437.jpg

dsc_0439.jpg

ENT222 מוורשה לנתב"ג - 2017:

photo img_20170403_235930_hdr

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חוץ מהכריך שנראה סביר, שאר המנות נראות כמו אוכל של בית חולים. אבל שום אוכל לא יראה טוב בחמגשיות פלסטיק.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הכריך נראה סביר?

יצא לי לראות אוכל של בית חולים וזה נראה הרבה יותר רע מאוכל מטוסים.

את האמת שרוב המנות היו בסדר גמור מבחינת הטעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...