Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורות לרכב

carlight
שימו לב! השרשור הזה בן 1348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, יש לי יונדאי i25 אני צריך להחליף נורות לרכב וצריך לבחור אילו נורות להביא חשוב לי שיהיה מרחק טוב לתאורה ושלא יהיה צהוב כל כך, כאילו שיהיה אור למרחק טוב ולא בצבע צהוב קשה כמו כל ההלוגן שיש היום שמעתי רק על הפיליפס אקסטרים 130% ועל אושרם נייטברייקר 130% שנותנות גוון בהיר יותר ומרחק רב יותר, מה ההבדל ביניהם חוץ מהמחיר ומשך החיים? אם למישהו יש אשמח לתמונה או משהו, פתוח לחברות נוספות פשוט זה מה שאני מכיר.

חשוב כמובן שיעברו טסט.

הספר רכב לא לידי כרגע אז אני לא בטוח איזה סוג אני צריך אבל אם אני זוכר נכון זה h4 55/60w תקנו אותי אם אני טועה או אם תוכלו לאשר לפחות שזה נכון.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי carlight
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי מספר ְשנים עם הנייט ברייקר במספר רכבים שונים, אפשר לומר שיש שינוי לטובה לעומת נורות רגילות.

אוסרם ופיליפס מתחרות מובילות ולשתיהן מוצרים מצויינים ודי מקבילים במספר קטגוריות.

אם אתה מאיזור נתניה, יש לי זוג h4 שתוכל לקחת במחיר סמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממני עד נתניה יקח לי לפחות שעה וחצי נסיעה אז לצערי פחות רלוונטי. מרחק ה-הארה והבהירות השתפרו עם הנייטברייקר? (או משהו אחד כן והשני לא) וזה נכון שאומרים שמשך החיים שלהם ממש קצר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שיפור מורגש, אל תצפה לנסים. האור פחות צהוב ויותר חזק.

בקשר לחיי הנורה לפי האתר שלהם הוא כ 200 שעות לעומת כ 500 ברגילות.

עריכה אחרונה על ידי trademark
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק באתר של פיליפס לגבי חיי הנורה שלהם, לא מאמין ששונה מהאוסרם.

תלוי כמה אתה נוסע עם אור דלוק, אצלי החזיקו כ שנתיים לפי הנסועה שלי.

עריכה אחרונה על ידי trademark
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...