Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי ג'אנטים וצמיגים לעומק עם דגריזר Chemical Guys לסיום Perl לצמיגים (כולל דיטיילינג חיצוני)

שימו לב! השרשור הזה בן 1170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פרויקט ממש קטן על הבוקר, ניקוי לעמוק של הג'אנטים והצמיגים

למרות שהם מטופלים חודשים עם סבונים וכל התכשירים לצמיגים (משלב כמה תכשירים בו זמנית)

נזכרתי שיושב בארון דגריזר של Chemical Guys GRIME REAPER מהתקופה ש - VIX היו פעילים

כאן בדיונים ארוכים ומעניינים.

מדובר על דגריזר  למקצוענים, שאני בדרך כלל מעדיף לא להשתמש בחומרים חריפים

אלא יותר ידידותיים מכמה סיבות, כולל רגישות לחומרים חריפים, ונזקים למי שלא יודע מה ייעוד

של כל תכשיר.   קניתי אותו דאז לניקוי מנוע, ועשה עבודה נפלאה. (מעט חריף עבורי, כמו APC)

מה צריך:

-  כמה דלי מים מהבית חלק מהמזגן.

- 2 מברשות אחת קטנה להיכנס לתוך הברגים ששם זה היה יותר מלוכלך.

-  מברשת אדומה לצמיגים.

- דגריזר של Chemical Guys GRIME REAPER.

-  Perl מדולל של carpro לצמיגים לסיום.

מה היה חסר? גרניק,לחץ מים. (בבית החדש שאני חושב לעבור, חנייה לכמה רכבים + מקום מוצל

לשטיפת רכבים כולל נקודת חשמל לשואב -חובה. (חלום !?)

* נשאר לי מעט דגריזר לניקוי המנוע. (פרויקט הבא)

IMG_20200808_081536.jpg

IMG_20200808_081516.jpg

IMG_20200808_081557.jpg

סרטון שיצא בלי כוונה.

בתוך הברגים עם מכחול דק. (שכחתי לצלם לאחר ריסוס הדגריזר לראות איך הוא ממיס שומנים)

IMG_20200808_075623.jpg

IMG_20200808_075650.jpg

מעבר עם Perl מדולל של carpro. שלב ראשוני כי אני משלב גם SmartDressing כי אני אוהב את הקרמיות שלו. ומידי פעם NanoMagicPlastCare שמבחינתי מדובר על מוצר כמעט מושלם. (חייב לקנות עוד בקבוק)

תוצאה סופית.

IMG_20200808_075646.jpg

IMG_20200808_075638.jpg

לאחר מעבר עם  Perl.

וגם ווקס ישן מעל החישוקים. (עוזר בניקוי)

IMG_20200808_075620.jpg

IMG_20200808_075615.jpg

IMG_20200808_080749.jpg

עכשיו נשאר לקנות צבע למעבר על נקודות ממש קטנות על הג'אנטים. (מפריע לעין)

IMG_20200808_075805.jpg

IMG_20200808_075653.jpg

IMG_20200808_075825.jpg

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יצא מאוד נקי.

בעבר נסיתי לנקות את הג'אנטים עם APC של מגווירס והרגיש לי שהוא משמעותית חלש יותר מהתכשיר של סונקס לניקוי ג'אנט.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר מה היה המינון, מנחש 1:4.

אני אנסה שוב בקרוב כי הסונקס עומד להיגמר.

אומנם לניקוי יעיל זה דורש לפרק את הג'אנט, אבל האם נסיתי לנקות גם את פנים הגלגל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזמן לא משתמש בסונקס ולא בשום תכשיר לניקוי ג'אנטים, אלא רק בסבון שטיפה לרכב.

הסיבה היא שאין לי צינור מים, לכן אין הרבה משמעות לתכשירי חישוקים אם אין לחץ מים להסיר את המשקעים.

כתבתי את זה כמה פעמים, מי שמתחזק את הרכב באופן קבוע, גם מים יסירו את אבק הבלמים

ומדי פעם סבון שנשאר בדלי לאחר קרצוף הרכב. ( לא באותה כפפה, יש לי כפפה ישנה עבור זה, כי אני עובר גם על הצמיגים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:)

זה המוצר, בו אני משתמש, גם מבוסס מים, ונותן פיניש שלדעתי הוא טוב יותר ממה שהעלית בתמונות.

https://www.chemicalguys.com/vrp-vinyl-rubber-plastic-shine-and-protectant/vrp-super-shine.html

אם אני לא טועה, Pan The Organizer ערך השוואה בין כמה מוצרים לצמיגים, שניים מהם היו הPERL והVRP, הVRP לקח מבחינת עמידות לפחות, פיניש זה עניין של טעם.

תיקון - הPERL לא היה שם, אבל בכל מקרה אני ממליץ עליו בחום.

מעבר לזה , יצא מוצר חדש ל-Obessed Garage שנראה מעולה, רק מראש מצהירים שהעמידות שלו לא בשמיים (כשבוע).

עריכה אחרונה על ידי imprezadude
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

imprezadude

דבר ראשון אתה צריך להבין שזו לא התוצאה הסופית. כאשר עושים ניקוי יסודי (גם לדשבורד)

לוקח זמן עד שהצמיג/פלסטיק מקבל את המקרה האחיד והיפה. כלומר, לאחר ניקוי השתמשתי Perl

בתור ריסוס ראשוני כי אני רוצה שהנוזלים יספגו בתוך הציג. כתבתי שלאחר מכן אני עובר עם תכשירים נוספים

ובסוף אני מיישם NanoMagicPlastCare שעד כה לא מצאתי מוצר איכותי ממנו. 

מעבר לזה אני לא חובב המראה הנוצץ/בוהק אלא יותר את המראה הטבעי.

כלומר, עוד כמה שבועות שאני יעבור שוב מעל הצמיגים עם כמה תכשירים, תראה את התוצאה הסופית. (כאמור, זה לא גמור עדיין)

העלה לכאן תמונה לאחר מכן, ותראה את הברק הסופי של הצמיגים.

caravelle

כמו שציינתי, לא מצאתי (כרגע) תכשיר איכותי יותר מ - NanoMagicPlastCare

IMG_20180904_173704.thumb.jpg.9bbe92df95becb21c880078546550c34.thumb.jpg.4d101ffc22ea0473c2ebb953e9f97919.jpg

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בכמה תכשירים אתה משתמש לצמיגים אחד אחרי השני?

אישית, אני מדי שטיפה מנקה בין היתר את הצמיגים, שם שכבה חדשה של VRP וזהו.

למרות שהברק שלו יותר גבוה מהPERL, אין זה אומר שהוא מבריק כמו שאני מאמין שאתה מתאר, גם אני שונא את זה.

ובכל מקרה, אשמח לתמונות :)

הבנתי שגם אופטימום יצאו עם תכשיר לצמיגים שהוא עמיד מאוד, מאוד מאוד, אבל זה נראה לי מיותר לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב לשחק בכמה תכשירים, ככה זה היה תמיד - עכשיו יותר. (קורונה)

רשמתי למעלה שמות של תכשירים כנראה פספסת. מכוון שאני אוהב מעט "בשר" מעל הצמיג

שייתן לו שכבת הגנה יותר סמיכה, אני משתמש ב - SmartDressing לפעמים על רטוב. (רכב אחרי שטיפה שיש מעט מים)

לאחר שבוע או יותר משתמש או ב - Perl או ב - NanoMagicPlastCare שיש לו רמת גימור עם ברק מעט גבוה, אך מעבר עם מטלית

מוריד מעט את הברק, יחד עם זה מדובר על מוצר איכותי. 

מידי פעם גם עם אופטי בונד שעדיין חביב עלי לאחר שימוש של שנים בתוך הרכב ועל הצמיגים. (נשאר לי ממנו רבע בקבוק)

בעתיד רוצה לעבוד למוצרים של Gtechniq כולל לדשבורד (יש להם ציפויים מדהימים)  לצמיגים, וציפוי לחישוקים שעמיד גם לחום בלמים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי.

אפרופו Gtechniq וציפויים, בוא ניקח את הדיון למקום אחר...

אני מסתכל בזמן האחרון על ציפויים, וכמובן Gtechniq נמצא ברשימה, אבל מה שתפס את עיניי זה הציפוי הזה של אדאמס -

https://adamspolishes.com/products/graphene-ceramic-coating™

על פניו - עמידות סופר מרשימה, והמחיר לא בשמיים לקיט השלם.

מעניין איך הוא עומד מול הציפוי של Gtechniq וקארפרו המוכרים. מוכר לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי וקראתי על חברת Adam's  אך לא ראיתי ציפוי שלהם מיושם בארץ. 

מעבר לזה לא מצאתי (אולי יש) מספיק ביקורות בפורומים בחו"ל, אלא יותר כתבות פרסום.

לא יכול לעזור במקרה זה, כי לא מכיר מקרוב - אולי מישהו אחר מכיר לעומק את המוצרים שלהם. 

מעבר לזה מעדיף ללכת על חברות שאני מכיר ובטוח בתוצאה שלהם, עד שיוכח שמדובר על חברה ראויה.

ולא חסרים חברות לציפויים ניגשים גם כאן בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד. מחכה לתוצאה הסופית.

קניתי בעבר גלון של Meguiar's Super Degreaser וטרם השתמשתי בו (חומר סופר חזק). רציתי לנקות איתו את הצמיגים, אך אני חושש שהוא יפגע בג'אנטים. מה גם שאין לי גרניק להשתמש כדי להסיר אותו כמו שצריך לאחר שאני עובר איתו על הצמיגים. יכול לייעץ או לתאר את התהליך שאתה ביצעת? 

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...