Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זרוע לסמארטפון לשמשה - ללא דבק. יש חיה כזאת?

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 1289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, Liviur כתב:

מילה לגבי הרעידות: זרוע בקטע הזה בחיים לא תהיה יציבה עבור צילום מספיק (ברכב קשיח) לעומת gopro מודבק.

אמנם הרכב שלי פחות קשיח, אבל כמה סרטונים יצאו בלי טיפת רעידה. יכול להיות שזה מנגנון ייצוב תמונה של S9 אבל יש לי תחושה שזה קשור גם לזרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, discoTD5 כתב:

וידאו מגניב. 

זה במסלול בפצאל? 

אם פצאל עבר לupstate New York אז כן :)

ובנימה רצינית זה מסלול בשם New York Saftey Track שלרוב משמש אופנועים ואירועים קטנים (הוא יחסית צר - אין יציעים עם מושבים לאירועים וכו)

הסדנא שאני מטפל בה עושה שם ימי מסלול ללקוחות וחברים 3-4 פעמים בשנה (הם מאוד מעורבים בספורט מוטורי פה , הבעלים הוא מנהל מירוץ באירועים של NASA northeast).

לפני 3 שעות, GTאי כתב:

אמנם הרכב שלי פחות קשיח, אבל כמה סרטונים יצאו בלי טיפת רעידה. יכול להיות שזה מנגנון ייצוב תמונה של S9 אבל יש לי תחושה שזה קשור גם לזרוע.

זה כאמור עם ram mount , עם טלפון כבד מאוד (+ מודל ישן יותר) ובלי מנגנון יצוב ועל זרוע מוארכת (לא הקצרה המקורית) ובנוסף הרכב - כאמור - היה קשיח מאוד (255/40 על 9״ , Z2 , והבולמים הם גירסא קיחה יותר של KW Clubsport). ככה שהכל עבד ״כנגדי״

מאמין שעם הזרוע הקצרה במיאטה + פלאפון חדש - לא הייתי שם להבדלים כאלו גדולים כמו פה שהם ממש קיצוניים - אבל בסופו של יום בוידאו - אין כמו גופרו עם mount קשיח לשמשה. אני לרוב מדביק את זה מאחורי המראה ואז לא ממש רואים את זה בנהיגה

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.8.2020 בשעה 22:35, sperial כתב:

פעם היה כאן שרשור דביק, דומני בפורום הכללי. חפש אותו.

הוא ביקש ללא דבק. 😀

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...