Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גלגל התפנצ'ר (ונאלצתי להחליפו לגמרי) בגלל בור בכביש - האם יש עילה לדרוש מהעירייה?

שימו לב! השרשור הזה בן 975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 48 דקות, ofir1988 כתב:

לא מומחה גדול.. אבל לא נראה משהו חריג בתמונות שאתה מביא.. 

יש לך תמונה של הצמיג, את החתך/מקום הפגיעה.. 

אין משהו אחר. מה שיש באשכול הזה..

זה היה ביש מזל של אחד למיליון אבל מה לעשות שאני נפלתי לזה... יש בכביש הזה באמת הרבה בורות שצריך כל הזמן להתחמק מהם (ובאותו זמן בא אוטו מולי אז לא היה לאן להתחמק).

אצטרך לקוות שהשופט יאמין ויראה שאכן יש בורות שקועים עם צדדים חדים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בלילה קרה לי מקרה דומה , בור בכביש וכתוצאה מהבור חתך קטן בצמיג בצמוד לגאנט .

עכשיו אני צריך להחליף שני צמיגים יקרים מאוד. 

אני חושב שבהתחשב בזה שלרוב הרכבים החדשים יש גאנט גדול יותר וכתוצאה מזה צמיג עם חתך נמוך מקרים כאלו יותר נפוצים,  גם במקרים של בורות "תמימים" .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול בקלות לקבל לפחות חלקית בלי ללכת לבית משפט אלא רק אם "התראה לפני משפט", מנסיון כל מקום שאתה רוצה לקבל יחס רציני אתה רק צריך לצרף את המכתב הזה ומתקשרים אליך אם פשרה של חלק מהנזק, אלא א"כ גם ניסוח של מכתב זה "מאמץ מנטלי" גדול מדי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סימנתי בתמונה חלק בולט וחשוד שאולי חורר לך את הצמיג ואולי נשבר בתהליך, אם תוכל תצלם מקרוב, אולי יש סימן גומי על האבן שנשברה, תמדוד עם סרגל את הגובה מעומק הבור עד האבן הנ"ל. ותבדוק אם זה תואם לגובה החור בצמיג.1812015155_20210731_155712!.thumb.jpg.86261d0ef9ff864e342d11613364bf83.jpg.e747d0c367ec51ac4776a65abd7fadab.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל זו התמונה היחידה שנראה שיש סיכוי לחורר לו גלגל, שאר התמונוץ לא נראה שיש גובה מספיק גבוה לחורר צד של גלגל, אולי הוא פספס את הבור הסורר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכים לזכור שהסכימו לשלם לו חלק מהנזק

משמע מודעים לאחריותם

אז תפסיקו "לבלבל" את המוח בהשערות שונות ומשונות 

• מצחיק 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, מאזדה חבוטה כתב:

והבור היה רגיל לגמרי? כלומר אתה לא יכול לתבוע?

לא יודע מה ההגדרה לבור רגיל , בורות לא אמורים להיות חלק מהכביש (לפחות לא במדינה נורמלית)

בגלל שמדובר בצמיגים יקרים אני אשלח מכתב אבל אני מניח שהם יסכימו לחלק יחסי מהצמיג שניזוק , ואני צריך להחליף שניים.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Wonka כתב:

לא יודע מה ההגדרה לבור רגיל , בורות לא אמורים להיות חלק מהכביש (לפחות לא במדינה נורמלית)

פגשת פעם מכסים של תשתיות שיש בכל כביש שהם חלקים לגמרי אם הכביש??

לפני 4 שעות, Wonka כתב:

אני אשלח מכתב א

מניסיון למכתב לא מקבלים ייחס רציני אבל ברגע שזה לא סתם "מכתב זוטר" אלא "התראה לפני תביעה" המכתב מקבל יחס של אחמים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, העניין הגיע לסיומו.. לצערי התביעה נדחתה.

הסיבה היא בגלל שלא ידעתי להצביע על בור ספציפי בו זה קרה. המשפט היה בדיוק 5 דקות. השופטת שאלה אם אפשר לראות את התמונה שיש בכתב התביעה בצבע  (במחשב / טאבלט). הראתי לה תמונות של כל מיני בורות בכביש (שחלקן צירפתי פה קודם). על חלקם היא באמת תהתה אם הם תקינים או לא, אבל זה לא עזר.

היא טענה שבגלל שאני לא יכול להצביע על מפגע ספציפי בלי לדעת בדיוק איזה בור גרם לתאונה, היא מציעה לדחות את התביעה ללא צו להוצאות.

בדיעבד, היה צריך כנראה לחפש מראש את הבור הכי גרוע בכביש וללכת רק איתו.

מקווה שלפחות זה יעזור לאחרים בעתיד

תודה רבה לכל העוזרים בפורום ובעיקר לישה

עריכה אחרונה על ידי Dennis.Z
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...