Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גלגל התפנצ'ר (ונאלצתי להחליפו לגמרי) בגלל בור בכביש - האם יש עילה לדרוש מהעירייה?

שימו לב! השרשור הזה בן 947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא רוצה לקלקל את השמחה אבל לאבחנתי צלמת בור "תמים"...

שפות הבור אינן חדות ועומקו אינו משמעותי.

אם פיך ולבך שווים, חפש בסביבה בור עם שפה חדה מכיוון היציאה מהבור שהיא הסיבה לקריעת הצמיג. זה לא קרה בכניסה לבור. 

הבור שאשתי נכנסה אליו היה בעל שפות חדות מאוד וזה נראה היטב בצילום. מה גם שתוך ימים בודדים המועצה המקומית תקנה אותו.

בהצלחה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, יש בכביש המדובר המון בורות. לפחות 10. אין שם גם איפה לעצור, ניסיתי איפה שיכולתי וצילמתי כמה. אני לא בטוח אם זה ספציפית זה, או אחד לפניו - זה באמת סיפור לצלם שם משהו

אני באמת ובתמים נפלתי לאחד מהם והגלגל שלי התפנצ'ר מהצד (דופן הצמיג). ואם אני לא טועה, דווקא בבור הזה כן רואים שיש צד (מה שמצולם) שהוא חד. כאילו הגלגל החליק לשם או משהו

מה היית מציע לעשות..? זה בוודאות קרה באחד הבורות כי 100 מטר אחר כך כבר לא היה לי אוויר בגלגל בכלל (כמו בתמונה בתחילת האשכול).

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@ישה @KOOKE @אביG

כתבתי כמו שהמלצתם כתב תביעה + מכתב לעירייה.

כתב תביעה התבססתי על מה דוגמאות שראיתי באינטרנט, אך לגבי מכתב ההתראה הנוסף לעייריה אני לא בטוח.

אני מצרף אותו כאן, ואשמח מאוד אם תוכלו להציץ ולהגיד אם הוא בסדר. אני לא מנוסה בתחום אז חוות דעתכם חשובה לי

תודה רבה

image.thumb.png.039584997586303f895b35289ec227e6.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משפטיים  ולא משטיים  בשורה השניה 

בשורה הראשונה  בצד שמאל תוסיף   מ.ל.ב

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההערה!

לגבי המ.ל.ב - למדתי מתגובתך הקודמת והמכתב הקודם ששלחתי - כבר היה שם (פשוט נחתך בתמונה שצירפתי עם כל ה header)

אשלח להם ביום ראשון, אעדכן בהתפתחויות.

המון תודה !! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

@ישה@KOOKE @ArikB

שלום לכל העוזרים היקרים בפורום,

עברו כ3 שבועות מאז ששלחתי את מכתב ההתראה + טיוטת כתב התביעה לעירייה. לא היה מהם לא תגובה ולא זכר (המכתב נשלח למבקר העירייה, למחלקה המשפטית ולמחלקת התביעות).

אשמח לדעת מה אתם ממליצים לעשות כעת - להגיש תביעה קטנה?

מצאתי את המדריך הזה: מדריך לאופן הגשת תביעות קטנות באתר הרשות השופטת להגשה באמצעות אתר "נט המשפט"

אשמח לדעת אם יש לכם הערות שאני צריך לדעת, טיפים מסויימים או המלצות כלשהן לגבי התהליך. ידוע לכם איך זה מתבצע בזמן הקורונה? מה זמן הטיפול הצפוי?

תודה רבה וחג שמח,

דניס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מגיש באינטרנט וממתין לטוב

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, ישה כתב:

אתה מגיש באינטרנט וממתין לטוב

היי ישה,

בכתב התביעה יש את הסעיף הבא:

ציטוט

בטרם הגשת התביעה, פנה התובע אל הנתבעת במכתב מיום 10.8.2020, אשר נשלח בדואר האלקטרוני למחלקת פניות הציבור של העירייה, וביקש ממנה לשלם לו את נזקיו שנגרמו כתוצאה מהליקוי בכביש. אולם, למרבה הצער, כל פניות התובע אל הנתבעת, נפלו על "אוזניים ערלות" ונדחו על ידי מחלקת התביעות של העירייה.

צילום מכתב הדרישה ששלח התובע לנתבעת בטרם הגשת התביעה מצ"ב לכתב תביעה זה כחלק בלתי נפרד ממנו ומסומן – נספח ה'.

פה מדובר על המכתב הראשוני ששלחתי. לאחר מכן (בהמשך לדיון פה) שלחתי גם את ה "התראה לפני נקיטה בהליכים משפטיים".

יש צורך לציין זאת גם? (מבחינת תאריך + לתת צילום של המכתב), או שאין צורך בזה?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התראת מספיק

תציג זאת בדיון 

בהצלחה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

שלום חברי הפורום היקרים.

אכן עברה כמעט שנה מאז. הדיון המקורי נדחה ("מטעמי בית משפט"), והמשפט ביום רביעי.

מאז הייתי בגישור, הציעו לי משהו כמו 250 שח ואז אחרי עוד שעה 300 שח וסירבתי. טענתי שאני רוצה לקבל את עלות הנזק במלואה (550 שח). העירייה טענה ש"על פי בדיקת מחלקת הנדסה של העיר אין ליקויים ולא היו דיווחים על ליקויים".

חזרתי למקום האירוע, לצלם בורות נוספים לקראת המשפט.

מצרף פה מספר תמונות.

רציתי לשאול את מומחי הפורום האם יש איזשהן המלצות לדיון בבית המשפט. מה להגיד מה עדיף לא להגיד.

כמו כן, בכתב התביעה המקורי צירפתי תמונה אחרת (מה שיש קודם בשרשור). האם זה לגיטימי להביא כעת תמונות נוספות ולטעון שאכן קיימים ליקויים בכביש? יש לציין כי אני לא זוכר (ואפילו לא יודע) בדיוק באיזה בור זה קרה. האם לגיטימי להראות תמונות של בורות לקויים ולהגיד שאני לא יודע באיזה מהם בדיוק זה קרה, אבל זו הוכחה שהכביש אכן לא תקין?

כמו כן, האם ניתן להביא את התמונות על טאבלט ולהכניס לאולם המשפט?

תודה רבה 

1812015155_20210731_155712!.jpg

20210731_150558.jpg

20210731_152523.jpg

20210731_155933.jpg

עריכה אחרונה על ידי Dennis.Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להביא תמונות נוספות ואתה יכול להראות את התמונות בטאבלט כדי שיראו טוב יותר אבל תצטרך גם להדפיס אותם כדי שישארו בתיק

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ישה כתב:

אתה יכול להביא תמונות נוספות ואתה יכול להראות את התמונות בטאבלט כדי שיראו טוב יותר אבל תצטרך גם להדפיס אותם כדי שישארו בתיק

טוב לדעת. תודה רבה.

זה חייב להיות בצבע? או שחור לבן זה גם טוב? (בטאבלט זה כמובן בצבע..)

יש המלצות כלליות כלשהן?

תודה רבה ישה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שהראיה תהיה יותר ברורה לשופט כן ייטב

לכן רצוי בצבע

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...