Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש שקיבלתי עם תקלה (סיאט)

bokistronic
שימו לב! השרשור הזה בן 1351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 34 דקות, yulianx כתב:

אז איך מחליפים מכטרוניקים? מנועים? גירים? לא רק בvag.?

לא חסר מוסכים שיודעים את העבודה.

אין ספק שהם מקצועים,

אבל זה לא סותר את העובדה שיש תקלות חוזרות וכיולים נוספים.

מצב סביר לרכב משומש שיוצא מטיפול במוסך.

לא סביר לרכב אחרי 20 קילומטר 

עריכה אחרונה על ידי BEEKER

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, vladclar כתב:

Skity
אין בעיה,
מה אתה מציע לפותח השרשור?
כבר היו גיבורים שהעמידו את הרכבים שלהם מול סוכנויות וולוו, מרצדס וכו.. עם שלט בו נרשמו תקלות, שאמור היה להלחיץ את היבואן וציפו לפיצוי גבוה , ולא היו מוכנים לקבל פיצוי שהציעו להם ( חלק מהסיפורים נרשמו כאן בפורום ). רק מה - לבעלי הרכבים האלה היו כיסים עמוקים מספיק כדי לא להשתמש ברכב יוקרה חדשים ולשכור עו"ד רציני לצורך תביעה.
אתה יכול לכתוב כאן מה דעתך תיאורטית - בפועל אם היבואן לא מוכן להחליף את הרכב ( והוא לא יהיה מוכן בגלל מצמדים להחליף רכב שלם ), תצטרך זמן, כסף, סבלנות - הרבה מכל אלה, וגם אז לא בטוח שתזכה. כי לא נתת ליבואן הזדמנות לתקן את התקלה, ואחריות היא מכסה תיקונים.

מה שמטריד אותי שבשלב כל כך מוקדם כשהמנוע חדש בלי אבק אפילו פותחים אותו ומוציאים את הגיר בשביל להחליף את הקלאצים 

עד כמה זה מסובך להחליף , וזה יגרום לבעיות אחרות לצוץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם להיות כנה, כשאני קונה רכב של הקונצרן יד שניה בן כמה שנים שלא עבר החלפת מכטרוניקס או מצמדים אני מרים גבה, כי זה יכול לקרות לי לפתע. אז לפעמים אני דווקא מעדיף רכבים שעשו זאת. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל נאחס

ב1985 אבא שלי קנה רנו 5 le car

מי שזוכר, בקרסו חיפה,הייתי אז תלמיד בית ספר,ונסעתי עם אבי מאושר עד השמיים!

כמובן שהרכב היה ידני,נסענו מחיפה

לעפולה,כשהגענו לעפולה,הרכב נדם!

בדיוק בכניסה לרחוב שלנו.

התקשרנו לקרסו,הגיעו למחרת,ונחשו?

הלך מנוע.40 ק"מ נסיעה.

הוחלף המנוע והרכב היה איתנו כחמש שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כשאבא שלי קנה את הרכב הראשון שלו, ובאחת הנסיעות הראשונות נשבר הדיפרנציאל - אז מזה להסיק שהרכב לא אמין ?  קורה.  תוקן ושרת עוד שנים, כולל התהפכות על כביש החוף (של אז) עם כל המשפחה, ותאונה עם משאית צבאית.  טוב, פח של פעם זה לא פח של היום, אבל בכל זאת.  לא צריך להתרגש מקלקול על ההתחלה.

למתעניינים - מדובר על סוסיתא, אחת מ 150 הראשונות שירדו מ"פס הייצור".  ירוקה דרך אגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, save כתב:

תאמין לי , הם עושים את זה בעיניים עצומות. אין קשר לגיל מנוע . הם החליפו אלפי מצמדים כאלו ,בין אם בתשלום או בחינם (ריקול).

אני באמת לא מצליח להבין מה עומד מאחורי ההודעה שלך.

המכונאים מחליפים מצמדים בעיניים עצומות?

אין ספק שהם מקצועיים (גם אני טיפלתי בצ'מפיון רחובות וחולון, והם תותחים),

אבל תסביר לי save היקר, מאיפה אתה יודע שהחריקות והרעשים בגיר החדש,

זה עניין של מצמדים?

אני באמת רוצה לדעת איך הצלחת לאבחן את התקלה באבחת מקלדת.

לפני 1 שעה, dani666 כתב:

כשאבא שלי קנה את הרכב הראשון שלו, ובאחת הנסיעות הראשונות נשבר הדיפרנציאל - אז מזה להסיק שהרכב לא אמין ?  קורה.  תוקן ושרת עוד שנים, כולל התהפכות על כביש החוף (של אז) עם כל המשפחה, ותאונה עם משאית צבאית.  טוב, פח של פעם זה לא פח של היום, אבל בכל זאת.  לא צריך להתרגש מקלקול על ההתחלה.

למתעניינים - מדובר על סוסיתא, אחת מ 150 הראשונות שירדו מ"פס הייצור".  ירוקה דרך אגב.

כן.

אין ספק שפירוק דיפרנציאל  בסוסיתא ירוקה,

הוא מקור להשוואה.

רק בריאות.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

-- ^ --

אני רק מזכיר לך שרשור אחר שרץ כאן על כך שהמכוניות של היום הן לא המכוניות של הפעם (או של הלילה ?).  אז ברור שסוסיתא ירוקה היא מקור להשוואה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@BEEKER
אני לא יודע שזה מצמדים.
אני דווקא כתבתי כבר בהודעה #19 שצריך לחכות לדיאגנוזה. ההודעה שלי שציטטת #48 , התייחסה להודעה #47 ששאלה כמה מסובך זה להחליף מצמדים.
עניתי לו ואולי הייתי צריך להוסיף את שמו.
יש לי מנהג מגונה: לא מצטט אם זו הודעה צמודה. חוסך ביטים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו באמת חוקי הפורום? אצלי ההתראות להודעות חדשות בשרשור כבויות, כך שאם לא מצטטים אותי, סיכוי טוב שלא אדע אי פעם שענו לי בכלל.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מצטט הודעה כאשר ההודעה שלך מתחתיה זה מעמיס על ההודעה, במיוחד אם הציטוט ארוך.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, save כתב:

חוסך ביטים.

כנראה שלא חוסך יותר מדי ביטים אם היית צריך לכתוב הודעה שלמה כדי להסביר את עצמך :)

לשם כך המציאו את הציטוט החלקי, גם חוסך בביטים לעומת ציטוט מלא וגם חוסך הודעות הבהרה

ולגופו של עניין, אם זה מצמדים אני לא חושב שיהיו בעיות מיוחדות בהמשך ו/או ירידת ערך. היה דפוק, הוחלף וכנראה שימשיך לשרת את הבעלים ק"מ רבים.

שוב, בהנחה שזה לא הגיר עצמו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק.

בתכלס? כך או כך גיר מצמד או משהו יותר גרוע.

יתקנו והחיים ממשיכים. יכול לקרות לכל יצרן גם למובחרים ביותר.

נכון שזה לא נעים אבל זה מה יש (ואני יודע שאני אישית הייתי מתבאס עד עומקי נשמתי).

אך בשורה התחתונה זה לא יותר מעניין פסיכולוגי/עקרוני, מדובר במכונה.

ולגבי מכירה עתידית, בתכלס, לא חסרים לקוחות שקונים רכב בלי בדיקה בכלל (גם לא של ניירת), או כאלה שלא מתרגשים מכל דבר.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...