Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרר למטבח

o_prime
שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההוי אנשים אמיצים ואמיצות גם, 

נתון: נישה למקרר ברוחב 90 סמ. 

עומק: צד אחד מטר, צד שני עומק דלפק, 60סמ

האם מקרר ברוחב 88 סמ יכנס? 

אני מתלבט כי אני רוצה מקרר 4 דלתות שיהיה נוח ובשביל לפתוח את הדלת צריך מקום גם ... 

חשבתי על מקרר מידאה שצר יותר אבל הוא יצא מהמלאי.... 

נפח נדרש מהמקרר יותר מ580. 

עצות יתקבלו בברכה, 

אוהד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבולי, עדיף שיהיה 5 ס"מ הפרש, לדעתי האישית. עם 2 ס"מ אי אפשר להכניס בכלל אצבע/יד מהצדדים כדי להזיז/לכוונן.

כמו כן, אל תשכח את הסף של הבלטות - לפעמים הוא אפילו קטן יותר.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוחב הנישה בעייתי מאוד , במיוחד למקררים SBS. רובם יותר רחבים מאשר 90 ס"מ.
גם לדעתי Beko מקפיא תחתון אופציה נכונה.
יש לי מקרר כזה כבר 5.5 שנים ( תחת המותג בלומברג ), אני מרוצה מאוד.
מקרר שקט מאוד, חלוקה פנימית מוצלחת , שום מדף לא נשבר/ נסדק, הכל פיקס.
מקרר כזה ברוחב 84 ס"מ.
חלק כותבים 590 ל', חלק 574.
לא משנה - מקרר מסוגל להכיל המון.
ראיתי גם בחלק מהפרסומים 5 שנות אחריות או אפילו 7 שנים ( בתוספת 200₪ )
https://www.olsale.co.il/ItemDetails.aspx?auction_id=23016139

אני לא מוצא במקרר 4 דלתות שום דבר נוח - הדלתות העמוקות גוזלות שטח מהמדפים. למשל, תבנית של תנור לא הצלחתי להכניס לתוך מקרר כזה - לא היה מספיק עומק, כאשר במקרר שלי זה נכנס בלי שאלות בכלל.

עריכה :
יש גם מקררי סמסונג מקפיא עליון שמתאימים לדרישות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, 

הבעייה היא שהמטבח צר ומקרר עם פריזר עליון שתי דלתות, ברגע שפותח את הדלת המטבח סגור... 

זאת ועוד, אני רוצה מקרר גדול יותר. ונוח יותר שבפריזר יש מגירות מגירות. 

אוהד

הערה: את הפאנלים תמיד אפשר לתלוש, אבל מבין שיכנס בדיוק ולא אוכל לפתוח הדלת הימנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לנצח את הפיזיקה.
מקרר יותר גדול יהיה גם יותר גדול חיצונית, כולל לרוחב.
Beko מקפיא תחתון יש לו שתי מגירות ומדף עליון
משפחה 6 נפשות מסתדרת מצויין עם זה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה רוחב המעבר שלך. אצלי המקרר עומד בכניסה למטבח וכשפותחים את הדלת המעבר נחסם, מסתדרים עם זה. 

שם לב למבנה הצירים. יש מקררים שבהם הציר נמצא יחסית רחוק מהשוליים החיצוניים, ואז גם אם המקרר נמצא עמוק מהדלפק הוא יפתח לפחות ל-90 מעלות. יש מקררים שבהם הציר קרוב לקצה, ואז אם המקרר קרוב לדלק הדלת חייבת לבלוט מעבר לו גם במצב סגור, כדי שיהיה אפשר לפתוח אותה . במקרר (SBS-DID) דלת המקפיא נפתחת כך שכאשר היא ב-90 מעלות היא המשכית לדופן החיצוני, דלת המקרר נפתחת על מחוץ לדופן.

עריכה: לפני שאתה בוחר במקרר חפש ברשת את ספר ההוראות של הדגם המועמד. בדרך כלל בפרק ההתקנה יהיה שרטוט שיראה לך בדיוק איזה מרווחים אתה צריך מכל כוון, כך שתוכל לבדוק האם הוא מתאים לנישה שלך. כמובן שים לב למכשולים כמו פאנלים, שקע ותקע או ברז שמיועד לבר הקרח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...