Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורות epc, מנוע, לחץ צמיגים ובקרת יציבות ומנוע רועד ומגמגם - איביזה 2015 tsi

Tzachi Ben Ezra
שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

בת זוגתי נוסעת על איביזה 1.2 tsi שנת 2015. מטופל (לא במוסכי החברה), מצבר ורטה בן שנה וחצי בערך. אגב, לא יודע אם זה קשור אבל לפני כמה שבועות הוחלפה משאבת מים של הרדיאטור (האגב זוגתי ישר עצרה ודוממה והמנוע לא התחמם למיטב ידיעתי).

אתמול הרכב (המנוע) התחיל לרעוד, האוטו מגמגם (בקושי נוסע, רועד ולא מאיץ כמו שצריך).

הלכתי לבדוק, דולקות נורות: מנוע כתומה, epc, בקרת יציבות (סימן של רכב "מחליק"), ולחץ אוויר בצמיגים. במסך הקטן כתוב בגרמנית ללכת ל"שירות", "כשל בקרת צמיגים" (חיישן לחץ אוויר בצמיגים, הם מנופחים היטב) ו"אין מפתח" (הוא בזווית האוטו מונע). מנוע רועד, רכב נוסע ממש מוזר (קשה להאיץ, גמגומים). ניסיתי לנתק מצבר ל20 דקות, לא שינה כלום.

כמה שאלות :)

1. מה זה יכול להיות? ואיך זה שכל כך הרבה תקלות שונות הופיעו בו זמנית? (בעיית מחשב? חשמל? או מכנית?

2. האם נסיעה זהירה ורגועה של 10 דקות למוסך יכולה לגרום לנזק נוסף? (אין לי ביטוח גרירה. מים והשמן במפלס תקין והנסיעה מבחינת שליטה ברכב בטיחותית)

3. האם כדאי ללכת למוסך מורשה vw? אני תמיד מעדיף לעשות טיפולים במוסכים רגילים (ה"מורשים" שוחטים במחיר) אבל אולי בגלל מורכבות האבחון והטיפול שווה ללכת למוסך חברה?

4. המלצות למוסכים מקצוענים באיזור חיפה והקריות לטיפול בתקלה?

תודה רבה!

צחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. נשמע כמו תקלת הצתה , קרה לאח שלי בפולו 1.2 שלו. הפתרון היה החלפת חוטי הצתה ואולי גם מצתים. 

3. לא ממליץ ,  יכולים לשחוט אותך יופי במחיר (מניסיון). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, yoav911gt2 כתב:

1. נשמע כמו תקלת הצתה , קרה לאח שלי בפולו 1.2 שלו. הפתרון היה החלפת חוטי הצתה ואולי גם מצתים. 

3. לא ממליץ ,  יכולים לשחוט אותך יופי במחיר (מניסיון). 

יואב, קודם כל תודה!

אני לא ידען במכוניות, אבל מעניין אותי, איך הצתה קשור נניח לחיישן לחץ אוויר בצמיגים? 

ואתה יודע על מוסכים לא של צ׳מפיון אבל מקצוענים כדי לאבחן במדויק ולטפל בבעיה?

ומה דעתך, לסוע עשר דקות איתו יכול לגרום נזק?

שוב תודה רבה!

צחי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בקיא טכנית בסיבות. המוסך המומלץ בפורום לואג הוא מוסך רון בת"א, שם הפולו מטופלת.

בזמנו ביררתי מול רון אם זה יפגע באוטו לנסוע נסיעה של שעה כדי להגיע למוסך, אמר שלא, אבל אי אפשר להתחייב על כלום. 

אין צורך לצטט הודעה אחת מעליך. 

יש בחיפה את מוסך אנרג'י, לי אין ניסיון איתו אבל יש כמה המלצות בפורום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...