Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עלות טיפול 60k באיביזה 2017 ?

noam76
שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם, כמה צריך לעלות טיפול 60k ,לסיאט איביזה 2017 דגם מנוע chz

זה צריך לכלול החלפת פילטר אוויר,שמן, מזגן , החלפת שמן וגם פלאגים, נכון ?

אני מעוניין לדעת רק מחירים, (עדיין לא קניתי את הרכב, מקווה שכן נעשה ברכב אני צריך לבדוק, אם לא נעשה שאדע על איזה מחיר מדובר) 

בבדיקה באתר הרישוי לפי מספר הרכב מופיע 

תוקף הרישוי20.2.2020  זה אומר שהימדע לא מעודכן, שרשיון הרכב לא בתוקף ?

עריכה אחרונה על ידי noam76
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בחלפים, בשמן, במה יכלול הטיפול, במוסך שתבחר וכו'.

המחירים נעים באיזור ה- 1000-2000 לטיפול 60.

אני יכול להמליץ לך על מוסך רון בת"א שמהרושם שאני קיבלתי מהם, הכי מקצועיים בארץ, לא זולים כלכך.

יש גם את מוסך גיא מוטורס במודיעין ששמעתי עליהם הרבה ביקורות טובות והמחירים שלהם זולים.

על מוסכי יבואן אני לא רוצה לדבר בכלל.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, noam76 כתב:

תוקף הרישוי20.2.2020  זה אומר שהימדע לא מעודכן, שרשיון הרכב לא בתוקף ?

תבקש מהמוכר צילום של רישיון הרכב המקורי.

יכול להיות שהמידע לא מעודכן, ויכול להיות שהרכב עומד חצי שנה מסיבה כלשהי או שנוסע ללא טסט.

תהיה חשדן ואם אתה מתכוון לקנות את הרכב, תבקש שיוציא רישיון רכב חדש לפני ההעברה כדי להיות בטוח. אפשר לעשות את זה על הדרך בדואר או באתר הממשלתי.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, motek כתב:

תלוי בחלפים, בשמן, במה יכלול הטיפול, במוסך שתבחר וכו'.

המחירים נעים באיזור ה- 1000-2000 לטיפול 60.

אני יכול להמליץ לך על מוסך רון בת"א שמהרושם שאני קיבלתי מהם, הכי מקצועיים בארץ, לא זולים כלכך.

יש גם את מוסך גיא מוטורס במודיעין ששמעתי עליהם הרבה ביקורות טובות והמחירים שלהם זולים.

על מוסכי יבואן אני לא רוצה לדבר בכלל.

מה הכוונה ב"לא זולים כלכך"?

רון מביא בעצמו את החלקים ישירות מהיבואן, בלי מתווכים, כך שאתה מקבל את המחיר הכי טוב לחלקים מקוריים/OEM. הוא האחרון שיעשה רווח.

טיפול קטן אצל רון ל-Audi A3 עלה לי 700 ש"ח. בצ'מפיון טיפול דומה עולה 1,600 ש"ח. אותם חלקים בדיוק רק שאצל רון אתה יכול לראות מה עושים לרכב שלך, תקבל הסבר מדויק ואצל צ'מפיון תקבל פחית קולה זירו וידחפו לך עוד דברים.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Fraysa כתב:

מה הכוונה ב"לא זולים כלכך"?

רון מביא בעצמו את החלקים ישירות מהיבואן, בלי מתווכים, כך שאתה מקבל את המחיר הכי טוב לחלקים מקוריים/OEM. הוא האחרון שיעשה רווח.

אני אישית מטפל רק אצל רון, לרגע לא אמרתי עליו משהו בקטע רע. אבל עובדתית, יש לי חברים שמפלים במוסכים אחרים בפחות כסף, הרבה פחות. וכן, חלפים מקוריים (OEM בדיוק כמו אצל רון) ואותו שמן.

ולא שזה לא בסדר, הוא צבר מוטינין וזכותו לתמכר את העבודה והחלפים שהוא מוכר איך שהוא רוצה.

לפני 2 שעות, Fraysa כתב:

טיפול קטן אצל רון ל-Audi A3 עלה לי 700 ש"ח. בצ'מפיון טיפול דומה עולה 1,600 ש"ח. אותם חלקים בדיוק רק שאצל רון אתה יכול לראות מה עושים לרכב שלך, תקבל הסבר מדויק ואצל צ'מפיון תקבל פחית קולה זירו וידחפו לך עוד דברים.

אני ממש לא משווה את רון למוסך צ'מפיון. אך יש מוסכים שטיפול קטן יעלה לך 500-600 עם חלפים מקוריים. ההפרשים הגדולים יהיו מן הסתם בטיפולים גדולים.

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמן לי מנסיוני שמה שאתה מקבל אצל רון שונה ממה שאתה מקבל אצל המוסכים האחרים. שמעתי על לא מקרה אחד על כל מיני "גיא מוטורוס" למניהם. לא רוצה להשמיץ, אז לא ארחיב. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...