Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת פנסים לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, מישהו יודע כמה יכול לעלות לי להחליף פנסים קדמיים לרכב מסוג מיצובישי לנסר מסגנון כזה: (תמונה מס 1)

לסגנון כזה: (תמונה מס 2)

ואני יודע שצריך לפנות למוסך וכל זה אבל בערך תנו כיוון של מחיר.

9B8A421D-308C-4E8E-A21D-F15F4AD9C761.jpeg

8F507308-EA63-4259-A82F-550A76FF6F68.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להחליף הלוגן בלד/קסנון, קח בחשבון שזה לא חוקי.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנסים מקוריים, כמו אלה בתמונה הראשונה, יעלו לא מעט. פנסי אפטרמרקט סינים כמו בתמונה השניה זה משהו באזור ה-2000 ש"ח. ההחלפה עצמה לא מסובכת, ולא בהכרח צריכה להיעשות במוסך - מה שכן צריך זה לפרק את צידי הפגוש כדי להגיע לאחד הברגים. מנסיון עם פנסים סינים, הם לא שורדים יפה לאורך זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Secret כתב:

למה הכוונה?

פשוט מאוד, רכב שהגיע מהחברה עם פנסי הלוגן, החלפה לפני לד או קסנון זה לא חוקי.

אני חושב שזה בגלל איזו מערכת לשטיפת פנסים שחייבת להיות מותקנת בכל רכב עם פני לד או קסנון (נראה כמו חיישני רוורס מרובעים מתחת לפנס). אבל אני לא בטוח.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, GOLF כתב:

פנסים מקוריים, כמו אלה בתמונה הראשונה, יעלו לא מעט. פנסי אפטרמרקט סינים כמו בתמונה השניה זה משהו באזור ה-2000 ש"ח. ההחלפה עצמה לא מסובכת, ולא בהכרח צריכה להיעשות במוסך - מה שכן צריך זה לפרק את צידי הפגוש כדי להגיע לאחד הברגים. מנסיון עם פנסים סינים, הם לא שורדים יפה לאורך זמן.

הבנתי. עוד משהו, יש כמה שאומרים לי שזה לא חוקי, מה דעתך על זה?

לפני 39 דקות, motek כתב:

פשוט מאוד, רכב שהגיע מהחברה עם פנסי הלוגן, החלפה לפני לד או קסנון זה לא חוקי.

אבל בוא נדבר רגע על הפנסים שיש בתמונה השניה, לגבי המחיר אני כבר מודע. אבל מבחינת חוק מה לדעתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג. אני מציע לך לברר עם אנשי מקצוע שמתעסקים בזה ובטח גם יהיו יותר בקיאים בזה מבחינת החוק (אם בכלל יסכימו להתקין לך משהו לא חוקי).

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...