Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט RIO5 SQ

kalmangar
שימו לב! השרשור הזה בן 921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 7 שעות, BEEKER כתב:

הוכחה חיה לכך שאלמנטים טובים

לא צריכים עשרות שעות של "כיוונים", 

חיתוכים מוזרים, או תיקוני זמן "אגרסיביים".

רק שהם עולים בהתאם כי היצרנים השקיעו בהם בהתאם - ועדיין בגלל שהוא בנה קורות סימטריות, בלי תיקוני זמן הוא לא יקבל סטייג' ברור. 

והתיקונים ממש לא צריכים להיות אגרסיביים במובן של תיקוני זמן. 

היות והרכיבים שלו אכן מצויינים ואכן נשמעים היטב ישר מהמדף - גם הנגיעות שלו באיקולציה יהיו מינורית. 

בעיקר חיתוכים, קטביות\פאזות ואיזוני הספק והוא כבר שם. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, lanosforce כתב:

רק שהם עולים בהתאם כי היצרנים השקיעו בהם בהתאם - ועדיין בגלל שהוא בנה קורות סימטריות, בלי תיקוני זמן הוא לא יקבל סטייג' ברור. 

והתיקונים ממש לא צריכים להיות אגרסיביים במובן של תיקוני זמן. 

היות והרכיבים שלו אכן מצויינים ואכן נשמעים היטב ישר מהמדף - גם הנגיעות שלו באיקולציה יהיו מינורית. 

בעיקר חיתוכים, קטביות\פאזות ואיזוני הספק והוא כבר שם. 

שו קורה סימטרית? טוויטרים און אקסיס לנהג מידים לכיוון האמצע

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה מכוון בדיוק אותו הדבר בצד השני גם נכון? - בלי TC מרכז ברור אין לך אחרת היית צריך להתקין את הרכיבים במרחקים שונים לחלוטין ובזוויות שונות לחלוטין. 

שזו שיטת אולד סקולד של מיקום רכיבים במיקומים בהם הפרשים המרחקים בין ימין לשמאל הם הכי קטנים שאפשר. 

יש לך DSP הרי - הדיון הזה תיאורטי ומיותר. 

תמשיך לעדכן בהתקנה וגם אשמח מאוד לראות ממך בלוג כוונים. 

• רעיון טוב! 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב שמישהו יסביר לי . החברה פה שבאמת מבינים עניין וההתקנות הרציניות אני כמעט לא רואה שמדברים על חברות מוכרות כמו jbl רוקפורד אלפיין וכו אז זה אומר שהחברות של המקוצענים מה שנקרא זה היילקס jl וכו? 

עריכה אחרונה על ידי nadavmiler
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב שמישהו יסביר לי . החברה פה שבאמת מבינים עניין וההתקנות הרציניות אני כמעט לא רואה שמדברים על חברות מוכרות כמו jbl רוקפורד אלפיין וכו אז זה אומר שהחברות של המקוצענים מה שנקרא זה היילקס jl וכו? 

החברות שאתה רשמת הן לשוק הרגיל
אתה רוצה איכות אמיתית או דגמי קצה בחברות שרשמת או ללכת לחברות שפחות מכירים ולעשות מערכת ברמה

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • אהבתי 1

גילוי נאות אני עובד בתחום האודיו לרכב . 
בעל עסק להתקנה ומכירת ציוד אודיו לרכב סאונד קלאב 

https://www.facebook.com/Soundclubgarage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, nadavmiler כתב:

לדעתי זה עניין של שיווק והעדפה של יבואנים, חנויות ועוסקים בתחום.

אלפיין  פיוניר וjbl יודעות לייצר מוצרים נהדרים וסדרות תחרותיות

אבל לא תמיד הם מגיעים לארץ,

בגלל שיקולי מחיר ורווחיות.

לכן כדאי תמיד לבדוק את המוצר שרוכשים ולהשוות אותו למוצרים אחרים בשוק,

זה שהמוצר "יקר" או שמנסים לשווק אותו כמוצר "יוקרתי",

לא הופך אותו לכזה, לפעמים זה פשוט עניין של אחוזי רווח או העדפות של מוכרים.

תוכל לראות ביקורות וכן reviews בפורומים בחו"ל על מגברים מעולים מסדרות carrozeria וכן PRS של פיוניר.

מבחינת אלפיין היו להם במהלך השנים קומפוננטים ומגברים נהדרים והם ממשיכים במסורת הזו עד היום, אם ייצא לך לשמוע alpine x אז תוכל להבין את היחס של תמורה למחיר vfm שהקומפוננט הזה נותן ללקוח.

בנוסף בחו"ל נמכרים גם קומפוננטים של JBL ואינפיניטי ברמת מחיר של 600-500$, שגם זוכים לשבחים ממאזינים.

יש חברות יותר קטנות שמתמחות בליינים מסויימים כמו לדוגמת חברת JL שמתמחה במגברים וסאבוופרים כבר שנים ארוכות לכן היא אופציה מעולה לכל מי שבונה מערכת. אני אישית ממליץ בחום לשמוע סאבוופרים שלהם, מכיוון שהם מצליחים להפיק צליל עמוק גם בסדרות "בסיסיות". 

זה שמעדיפים למכור דברים אחרים בארץ?

זה לא מעיד על רמת המקצועיות של החברות או על מומחיותן ובטח שלא על אמינות המוצרים 

נ.ב

גם חברות "בוטיק" מייצרות לפעמים מוצרים גרועים, כמו מגברים לא אמינים, dsp עם תקלות, יחידות שליטה של dsp שמתקלקלות ואפילו באגים בתוכנות של dsp או צליל פחות איכותי ממה שצפוי.

לכן כדאי לבחון מוצר בפני עצמו

• אהבתי 2

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

קיה RIO5 SQ סאשן 2 מתחיל בקרוב, בתוכנית:

1. החלפת מגבר ל ZAPCO Z-150.6 AP מגבר חלום אשכרה חלמתי עליו כל כך הרבה זמן רציתי אותו.

מדובר במגבר DIRECT שנותן 150 רמס ב-4 אום ל6 ערוצים, ז"א סוגר פינה לסט 3 וואי.

מאוד נפוץ במערכות HI END בחו"ל.

תמיד הרגשתי שמשהו חסר והשתדרוג הזה כבר היה מתבקש.

הם לא זולים בחו"ל נדמה לי 1700 דולר משהו כזה? בארץ המחירים מעולים.

התייעצתי גם עם בחור שמכיר את המגברים האלה טוב טוב הטכנית.

היה גם אופציה למגבר של אריק אבל לא היה חלקים בארץ כרגע והעדפתי מותג.

spacer.png

https://www.zapco.com/z-150-6-ap

2. אופציונלי - סאב JL AUDIO TW5, לא בטוח כרגע מאוד אוהב את הסאבים מתחת לכיסאות שלי.

הסאב עושים עבודה נהדרת מתחת לכיסא!

אבל בגלל המיקום אני נאלץ לחתוך אותם קצת בצורה אגריסית כדי שלא ירעידו את הכיסא ובעצם נוצר לי עוד וופר - הם מנגנים בעיקר את אזור ה40-70 הרץ זהו, בבגאז הם היו יותר "סאב קלאסי" עם הרגשה של מכה של סאב ועוצמה.

משאיר את האופציה על השולחן.

3.יתכן בנייה חדשה במקום הקורות כבר עבר יותר מדי טלאים על טלאים וזה לא נראה כמו שאני רוצה שזה יראה, אולי בנייה במשולש בסגנון הבא(קרדיט לרוסלן):

ROSLAN.thumb.jpg.aca1e3057e725fd78c16d3b0f02d36a2.jpg

יש לי בדיוק מקום במשולשים כמו אצלו ואותם מידים כמו שלו ואני כבר חושב על זה תקופה ת'אמת.

4. פתיחה הדלת ואיטום מחדש - קניתי BULK STP GOLD,

כאשר אטמתי שכחתי לדאוג למנגוננים בפנים, ז"א כן יצרתי סוג של תיבה בדלת אבל הידית של הדלת רועדת שיש המון באס שזה מעצבן אותי ועוד כמה מנגונים בפנים,

בהתחלה חשבתי שאין מה לעשות עם זה, אבל לאורך הדרך פגשתי מס' אנשים בתחום האודיו, אלכס וירוי, שתי בחורים שהדלת שלהם בטון והם שמו פחות איטום ממני, אני פשוט הוספתי והוספתי ולא טיפלתי נקודתי במקומות הנכונים.

הם עשו בשיטה אחרת, אני הולך לבצע את האיטום בעזרת יורי, מקווה להגיע לתוצאה קרובה, כי הדלת של יורי זה יצירית אומנות! גם של אלכס אבל יורי הוא כאילו הלוחש לדלתות, הבן אדם יושב איתך באוטו מאזין ואוטם תוך כדי מפרק מרכיב פשוט הורג מצחוק!

בקיצור מתחילים בזאפקו הוא בדרכו בארץ במטוס בקרוב :)

עדכונים בהמשך גם אני לא סגור על כלום חוץ מהזאפקו יתכן שזה יגמר רק בו אבל זה גם שיפור מבורך.

עריכה אחרונה על ידי kalmangar
  • אהבתי 4

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דה אוריגינל! 

אתה יכול להיות רגוע עם הסאבים מתחת למושבים - זה סטאפ אש! קילר! למערכת SQ. 

היום בבוקר בDS נתתי נגיעה לסאב וופר (או איך שלא אקרא לדבר המוזר הזה ששמתי מתחת למושב) אחרי ששמתי 602 בדלת ימין - והוא התעורר לחיים - כנראה האיזון בינו לבין ה602 מאפשר לי עכשיו להביא יותר לידי ביטוי את הPWE8 אלפיין הזה. 

הTW5 הוא בהחלט אופציה נהדרת ויוסיף לך הרבה מאוד "כיף" אם יהיה לך בתא מטען - בכלל לא הייתי פוסל אופציה של תוספת. 

האמת היא שאני ממש אהבתי את ה-קסלזוס XXS10 ששמעתי במפגש הגדול האחרון. 

אבל בקצב שאתה חווית תקלות לאחרונה נראה לי יקח זמן עד שבאמת ניפגש. 

תתחדש - מגבר מדהים! אי אפשר לטעות עם בחירה שכזו. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומרי - KALMANGAR חבר יקר, רכשתה אחלה מגבר ( גם לי היה זאפקו ), מגבר עם המון עוצמה !! סגרתה לך פינה בנושא זה. תסיים עם יתר האלמנטים, בא לי מאוד לשמוע, את המערכת שלך. בהצלחה חבר יקר.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.2.2021 בשעה 07:05, kalmangar כתב:

קיה RIO5 SQ סאשן 2 מתחיל בקרוב, בתוכנית:

1. החלפת מגבר ל ZAPCO Z-150.6 AP מגבר חלום אשכרה חלמתי עליו כל כך הרבה זמן רציתי אותו.

מדובר במגבר DIRECT שנותן 150 רמס ב-4 אום ל6 ערוצים, ז"א סוגר פינה לסט 3 וואי.

מאוד נפוץ במערכות HI END בחו"ל.

תמיד הרגשתי שמשהו חסר והשתדרוג הזה כבר היה מתבקש.

הם לא זולים בחו"ל נדמה לי 1700 דולר משהו כזה? בארץ המחירים מעולים.

התייעצתי גם עם בחור שמכיר את המגברים האלה טוב טוב הטכנית.

היה גם אופציה למגבר של אריק אבל לא היה חלקים בארץ כרגע והעדפתי מותג.

spacer.png

https://www.zapco.com/z-150-6-ap

2. אופציונלי - סאב JL AUDIO TW5, לא בטוח כרגע מאוד אוהב את הסאבים מתחת לכיסאות שלי.

הסאב עושים עבודה נהדרת מתחת לכיסא!

אבל בגלל המיקום אני נאלץ לחתוך אותם קצת בצורה אגריסית כדי שלא ירעידו את הכיסא ובעצם נוצר לי עוד וופר - הם מנגנים בעיקר את אזור ה40-70 הרץ זהו, בבגאז הם היו יותר "סאב קלאסי" עם הרגשה של מכה של סאב ועוצמה.

משאיר את האופציה על השולחן.

3.יתכן בנייה חדשה במקום הקורות כבר עבר יותר מדי טלאים על טלאים וזה לא נראה כמו שאני רוצה שזה יראה, אולי בנייה במשולש בסגנון הבא(קרדיט לרוסלן):

ROSLAN.thumb.jpg.aca1e3057e725fd78c16d3b0f02d36a2.jpg

יש לי בדיוק מקום במשולשים כמו אצלו ואותם מידים כמו שלו ואני כבר חושב על זה תקופה ת'אמת.

4. פתיחה הדלת ואיטום מחדש - קניתי BULK STP GOLD,

כאשר אטמתי שכחתי לדאוג למנגוננים בפנים, ז"א כן יצרתי סוג של תיבה בדלת אבל הידית של הדלת רועדת שיש המון באס שזה מעצבן אותי ועוד כמה מנגונים בפנים,

בהתחלה חשבתי שאין מה לעשות עם זה, אבל לאורך הדרך פגשתי מס' אנשים בתחום האודיו, אלכס וירוי, שתי בחורים שהדלת שלהם בטון והם שמו פחות איטום ממני, אני פשוט הוספתי והוספתי ולא טיפלתי נקודתי במקומות הנכונים.

הם עשו בשיטה אחרת, אני הולך לבצע את האיטום בעזרת יורי, מקווה להגיע לתוצאה קרובה, כי הדלת של יורי זה יצירית אומנות! גם של אלכס אבל יורי הוא כאילו הלוחש לדלתות, הבן אדם יושב איתך באוטו מאזין ואוטם תוך כדי מפרק מרכיב פשוט הורג מצחוק!

בקיצור מתחילים בזאפקו הוא בדרכו בארץ במטוס בקרוב :)

עדכונים בהמשך גם אני לא סגור על כלום חוץ מהזאפקו יתכן שזה יגמר רק בו אבל זה גם שיפור מבורך.

אצלי זה זמני בתמונה ,המקור זה utopia (4w2 +TBM ) יש הרבה מקום בהונדה  במשולש , בתמונה כאן זה 1.5 ליטר אבל פאס ,הקודם היה 2.5 close ,השילוב legatia l4 אם Tbe יפה מאוד!!! 

Amp Butler TD1500 Amp: LUXMAN CM 4050 Focal Utopia 6w1 : Focal Utopia Be TBM berilliym: Sub: Focal Utopia 33wx2Focal Utopia 4w2    

JL AUDIO HD 750/1  RESOLUT T DSP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

זהירות ! עדכון חופר לפניך!

טוב הZAPCO 150.6 AP הגיע אלי מחו"ל' איתו עשיתי כמה שינויים בתוכנית.

כרגע התקנתי אותו, צלמתי כמעט כל שלב אני פשוט אתן לתמונות לדבר.

קניתי FIIO M11 שזה נגן שמתחבר ישירות לDSP עם כבל קואקס ומונע המרות,

זה נותן בוסט אדיר לסאונד ועולה לא מעט אבל זה מסורבל, מומלץ לחולים בלבד כי זה בא על חשבון נוחות ומינוס קטן בבנק ;)

fr_22004_size880.thumb.jpg.9119d27ffebf70bdac079dbcbd93989b.jpg

בנוסף קניתי לו כבל קואקס איכותי בהתאם:

fr_22355_size880.thumb.jpg.66112a2de311dff7c2c0c98e57949ba1.jpg

לאחר מכן התחלתי לאטום קצת מכסה מנוע(שדרך אג הפתיע מאוד! טיפה טיפה איטום עשה כל כך הרבה זה שיפור עצום! רוב הרעש של המנוע מגיע משם מסתבר):fr_22333_size880.thumb.jpg.fa262f6874d518a3b52ba1436dc51f00.jpg

fr_22334_size880.thumb.jpg.50386fda322dad2420ab028dbfec856a.jpg

fr_22335_size880.thumb.jpg.6a7ec38876f314a309981bd42177bb9e.jpg

fr_22336_size880.thumb.jpg.8f77d4d5564accd0e0aedc9edc35eabb.jpg

ואז בגאז זה המצב קודם - החלטתי פשוט לפוצץ הכל באיטום הפעם:

fr_22327_size880.thumb.jpg.541321339a5bff9d6553721bfe8ec74a.jpg

מטפלים בחיישני רוורס קודם עם CCF מאליאקפרס:

fr_22343_size880.thumb.jpg.55c9619a6f28890623fce0868d74b5de.jpg

fr_22341_size880.thumb.jpg.42a5a9e84a4d53187f46fa85d26b655d.jpg

וזה המצב עכשיו: כמעט הכל מכוסה באיטום:

fr_22344_size880.thumb.jpg.fae69f1a4a142319f300e69c4aa72a2b.jpg

פירקתי את הגומיה האחרוית וניקיתי מסביב כי היה המון זועמה שם:

fr_22348_size880.thumb.jpg.d3c8a65ba5d7a6bbee4be914329b778a.jpg

והוצאתי את הארון להרכיב את המגברים:

fr_22287_size880.thumb.jpg.653f2134ea09d6a2987faf3d86749978.jpg

קיבלנו את המגבר:

fr_22409_size880.thumb.jpg.bc1fbb00850307d1a0874c592dc6b390.jpg

פתחנו קצת לראות כמה הוא חתיך:

fr_22410_size880.thumb.jpg.23cf3652e4954ce79aa65609226f8da5.jpg

fr_22411_size880.thumb.jpg.4fe532dff98e51fb3190f71e8036f550.jpg

fr_22413_size880.thumb.jpg.e658649fafc88dd9be8ee1f09f4ad1c7.jpg

fr_22412_size880.thumb.jpg.52922e7dad2598bb7eeb282376c2dff7.jpg

והלכנו להתקין:

fr_22415_size880.thumb.jpg.6087e1b9e0c4ec7ad40751edcc703919.jpg

fr_22416_size880.thumb.jpg.d2def36048060250c8ec6e30e854e166.jpg

fr_22440_size880.thumb.jpg.4d007b808fcd6e816affbb0cc120c86e.jpg

fr_22441_size880.thumb.jpg.27c2eb0f88cc19e92f2e95cbf8d1b6e4.jpg

fr_22442_size880.thumb.jpg.79557614c71d80ed073ef357ade988c2.jpg

הZAPCO 150.6 AP זה מגבר שבחיים לא נתקלתי ברמה כזאת- הסופיות כאילו הם צריח של טנק הם משוריין הגימורים הכל מהטופ של הטופ,

השליטה שלו על אלמנטים הדינמיות גם בוויליום נמוך(דבר שלא ראיתי במגברים קודמים), הוא מאוד יפה.

כרגע התנסתי איתו אולי חצי שעה אבל ההתקנה שלו זה פשוט מוצר שאתה מסתכל נוגע ולא מאמין כמה איכות יש במוצר.

שווה כל שקל, החלפתי עשרות מגברים יכולתי לרכוש אותו לפחות 5 פעמים לפי דעתי בהחלפות שעשיתי במהלך השנים - לפעמים עדיף לקנות את הכי טוב מההתחלה וזהו.

וזהו נשאר לכוון לאזן גיינים ועוד כלמיני.

הייתי חם על הHDSP V16 של זאפקו כבר באתי למכור את ההליקס שלי אבל כל ההחלפות עייפו אותי. אני אשאר עם ההליקס שלי אין לי כוח כרגע להחלפה נוספת.

עוד נקודה שאני חייב לעלות, אחרי שהתנסתי עם STP BLACK GOLD של היבואן סינקופה,

אין מקום להשוואה, החומר נדבק יותר טוב יותר נוח לעבודה ועדיף באופן כללי.

פעם היה הצדקה לKILLMAT כאשר רמת המחירים בארץ היית מפילת לסתות אבל כאשר היבואן יצא במבצע של חבילת SILVER ב-650 ש"ח או יריעה אחת ב-50 אין הצדקה יותר לKILLMAT ה-STP פשוט מוצר יותר טוב ויותר משתלם כלכלית גם.

נ.ב אני עצלן אני מודע לזה, אני כותב פעם אחת ולרוב לא עובר על מה שכתבתי, מקווה שאין יותר מדי שגיאות ;)

fr_22418_size880.jpg

fr_22439_size880.jpg

• אהבתי 3
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לפני 5 שעות, kalmangar כתב:

עוד נקודה שאני חייב לעלות, אחרי שהתנסתי עם STP BLACK GOLD של היבואן סינקופה,

אין מקום להשוואה, החומר נדבק יותר טוב יותר נוח לעבודה ועדיף באופן כללי.

פעם היה הצדקה לKILLMAT כאשר רמת המחירים בארץ היית מפילת לסתות אבל כאשר היבואן יצא במבצע של חבילת SILVER ב-650 ש"ח או יריעה אחת ב-50 אין הצדקה יותר לKILLMAT ה-STP פשוט מוצר יותר טוב ויותר משתלם כלכלית גם.

תודה על תגובתך ההוגנת לגבי הSTP GOLD,

אכן חומר מעולה, ויש הרבה מה לספר אליו, אבל אנחנו נעשה את זה מסודר בשרשור שלנו.

רק רציתי לעשות סדר קטן במספרים ברשותך,

המחיר של 50 ש"ח ליריעה (שזה 600 ש"ח לחבילה של 12)  של STP SILVER הינו מחיר רגיל ולא מחיר מבצע,

אבל מי שמעודכן יודע, שאנחנו נוהגים כל חודש להוציא חומר כזה או אחר במבצע,

ואם כבר מדברים על STP SILVER אז המבצע בחודש מרץ נפל אליו,

*בקניית 10 יריעות מקבלים עוד 2 בונוס*, 

ז"א סביב ה41 ש"ח ליריעה.

סרטון הדגמה ל STP BLACK SILVER

בהצלחה בפרוייקט, מאוד מעניין!

• אהבתי 2

משווק רשמי בישראל של המותגים:

Brax, Helix, Match, Eton,

STP - Standartplast, MBQ,

Monster Cable, Tchernov Cable.

נציג רשמי של קהילת EMMA בישראל.

חנות און-ליין: www.CarAudio.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קודם כל תתחדש על מגבר מטמטם - כן, אם יש לך יכולת מראש להתאמץ קצת יותר וללכת ישר על המטרה הסופית שלך - תכוון הכי גבוה שאתה יכול! ללא קשר לסאונד - פשוט כי תמיד תקבל שם תמורה שאתה מודע אליה וגם כן - אגו! אתה פשוט מרוצה. 

יצא לי לשמוע סט מוגבר על גרסאת ה4 ערוצים של המגבר הזה ומה שאני יכול לאמר זה שהטווח הדינאמי שלו בעוצמות הנמוכות - מרשים! 

הFIIO הוא אמנם עוד אביזר שאתה מכניס לרכב ופוגם בנוחות אם אתה כל הזמן מנתק מחבר - אבל הוא פתרון סאונד ממש טוב ממה שאני מבין - לגמרי מבין את המינוס בבנק. 

וגלבי קילמט - לאחר שהתנסיתי איתו, בעיני הוא מוצר על גבול המאכזב - בוטיל איכות, נצמד טוב למשטחים ישרים אבל כוח ההצמדה שלו בקצוות חלש יחסית והחומר דק מידי ולכן מכירו לא באמת זול. 

והתמורה ביחס לחומרים שאני מכיר מבית סטינגר ומבית דיינאמאט - מצטער, הם לא באותה רמה. 

אפילו ה"סיילנס" שייובא לכאן ע"י אסימפקס בזמנו (אולי אפילו יוצר בהזמנה בעצם) שהוא פשוט פגז של חומר בידוד (בוטיל, אלומיניום וCCF ביחד) נמצא בכלל בספירה אחרת לעומת הקילמט הזה - למען האמת אני חושב שהמוצר שקניתי בזמנו מבית סיילנס (וגם משהו דומה אולי זהה מבית ניפון) הם עד עכשיו אלו שנהניתי לעבוד איתם הכי הרבה. 

מוצרי הSTP הם פשוט מעולים!!! וכשיגיע התור לרכב הבא זו תהיה הבחירה שלי באופן ברור מאוד. 

אין לך שום צורך כבר להחליף דבר ברכב - תתחיל להנות ממנו!

אפרופו מה ששכחתי להוסיף זה שמכסה המנוע הוא חתיכת פח גדולה מאוד שיושבת ישירות! מעל המנוע - המנוע גורם לחתיכת הפח הזו ממש להדהד בתדר גבוה - ברגע שהעלמת את התופעה עם חומרי בידוד אתה מקבל רזוננס נקי של המנוע וזה בפני עצמו הופך את חוויית הנהיגה ברכב להרבה יותר נעימה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 15.8.2020 בשעה 10:48, lanosforce כתב:

אמרתי לך שאחרי שתשמע מערכת טובה עם סקינים אתה תבין למה הם TIER1 

אני באמת לא מבין על סמך מה בחרת בטוויטר שלא מפורסם עבורו אפילו נתון FS ותחום תדר אצל אותו בית עסק ממנו רכשת - מתקשה להבין את הבסיס לבחירה שכזו. 

לסקינים יש נתונים מוצהרים באלף ואחת מקומות וזה רכיב וותיק שהרוויח את היוקרה שלו בצדק גמור. 

אדי, אולי פספסתי פה משהו, אבל הטוויטר שלו(לפחות מה שאני רואה בתמונה) זה בריליום סקאן ספיק.

למה אין נתונים?

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטוויטרים שראית באותה התמונה הם לא מהרכב של עמרי אלא של מישהו אחר בשם אנדריי והרכב והסט כבר אינם למיטב ידיעתי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...