Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אקס-טרייל או מה?

yofi-keves
שימו לב! השרשור הזה בן 1357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בכתבה הנ״ל - https://www.auto.co.il/article/roadcartest/133653-industry-nissan-x-trail 

כותב המחבר:

״ניסאן אקס טרייל כבר אינו דגם צעיר, הוא אינו מודרני לתחושה בהשוואה לדגמים עדכניים. ״

אני בתקציב של 100 אלף שח,  מחפש רכב מוגבה, אמין, חסכוני בדלק למשפחה עם 3 ילדים.

כרגע בוחן אקסטרייל בשנים 2016-2017, יש אלטרנטיבות שמתאימות להגדרות הנ״ל ובמחיר הנ״ל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדקתי אם נכנסים בתקציב, אבל חדשים יותר יכולים להיות קודיאק דיזל או 5008 דיזל. אני מניח שסורנטו דיזל יהיה יישן יותר בתקציב ולא חסכוני בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yofi-keves כתב:

תודה, אבל אאוטלנדר ממש לא חסכוני למיטב ידיעתי, ומיושן יותר..

נכון ועם 3 ילדים, זה שהאקסטרייל מעט פחות מרווח לא אמור להטריד אותך. 

מה חשוב לך ברכב? האקסטרייל במנוע 1600 עם ביצועים מספקים וצריכת דלק של כ1/13 עם מנוע 2000 הרכב מספק ביצועים טובים מאוד וצריכת דלק סבירה של כ1/11. 

לאחרונה אני נוהג לא מעט על אאוטלנדר ואני

לא מוצא הרבה דברים טובים לומר עליו אולי מלבד אמינות שאכן גבוהה.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לי מאוד שיהיה חסכוני, רוב הנסיעה של היא בין עירונית. חשוב שיהיה מרווח, 5 מקומות יספיק, אבל 7 מקומות זה בונוס סבבה.

חשוב שיהיה מוגבה, נוסע הרבה בשבילים.

חשוב מאוד שיהיה אמין, שקלתי לדוגמא את הפיג'ו 3008, אבל כל הרעש סביב צרפתיות לא עשה לי טוב. אני לא מומחה רכב ורוצה מינימום התעסקות.

בגז' גדול ומזגן מפוצל (פתחי אוורור נפרדים לילדים מאחורה) חשוב גם.

אבל עיקר השאלה שלי הייתה להבין למה הכתב התכוון כשכתב שהאקס טרייל מיושן.

באיזה מובן, ומה קיים בשוק סביב אותם שנים (2016-2017) שהטכנולוגיה בו עדכנית בהרבה.

ואולי אני סתם נתפס למשפט שכל תפקידו היה למלא מילים בכתבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקלתי לדוגמא את הפיג'ו 3008, אבל כל הרעש סביב צרפתיות לא עשה לי טוב. אני לא מומחה רכב ורוצה מינימום התעסקות.

ה3008 הנוכחית כבר 4 שנים בשוק ומגלה אמינות מופתית, בנוסף לביקוש רב בשוק יד שניה ושמירת ערך מצויינת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות מופתית? לא נראה ככה לפי השרשור הזה. בעיות בבלמים, בילוים חוזרים במוסך אחרי 0 ק״מ. לא בטוח שבא לי לבחון מה יהיה אחרי 3-4 שנים..

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האקסטרייל יקר יחסית לתמורה שתקבל בהתחשב בשימושים שלך בגלל שרובם בני שבעה מקומות, ונהנים מביקוש ער.

הוא גם לא מאד חסכוני.

ממליץ ללכת לכיוון של דאצ'יה דאסטר או רנו קאדג'אר שחסכוניים יותר משמעותית, וזולים יותר לרכישה.

פה ושם גם ניתן למצוא ספורטאז' דיזל שעדיין לא בתקציב - אבל קרובים אליו מלמעלה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yofi-keves כתב:

אמינות מופתית? לא נראה ככה לפי השרשור הזה. בעיות בבלמים, בילוים חוזרים במוסך אחרי 0 ק״מ. לא בטוח שבא לי לבחון מה יהיה אחרי 3-4 שנים..

אציין בעניין הזה, אכן התקלה המדוברת קרתה אצלי ברכב. אבל לא הייתי מקשר את זה לאמינות מאחר והרכב הגיע עם הבעיה מהבונדד לא משהו שקרה כתוצאה משימוש. מאז עברו שנה ו 4 חודשים ללא שום תקלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.8.2020 בשעה 08:34, robertf כתב:

ה3008 הנוכחית כבר 4 שנים בשוק ומגלה אמינות מופתית, בנוסף לביקוש רב בשוק יד שניה ושמירת ערך מצויינת.

אחלוק עליך לגבי האמינות המופתית, דוד שלי מכונאי בפיז'ו סיטרואן ואמר שיש הרבה מאוד תקלות יחסית לרכב חדש. 
הוא כמובן המליץ לי על CX5 או טויוטה RAV4 מבחינת אמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות, מדבר מניסיוני האישי בעיקר. (גם קצת מקבוצת הפייסבוק של בעלי הרכבים..). אני לא פה לשכנע, אני אישית מאוד מרוצה, נהגתי כמעט בכל המתחרות ואני חושב שעשיתי בחירה טובה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלוק עליך לגבי האמינות המופתית, דוד שלי מכונאי בפיז'ו סיטרואן ואמר שיש הרבה מאוד תקלות יחסית לרכב חדש. 
הוא כמובן המליץ לי על CX5 או טויוטה RAV4 מבחינת אמינות.

מוזר. עזוב את המשפחה המכרים/חברים אישיים שלי שמחזיקים את הרכב או את ה5008 (לא פחות מ13 כאלה עכשיו!) ללא תקלות (היו ריקולים פה ושם, אבל אלא לא נחשבים תקלות אמינות) כי זה לא מדגם מספיק מייצג, אבל הרכב מככב בסקרי שביעות רצון בחו״ל (כמו JD Power וכו) בקרב הבעלים שלהם.
גם אני לא בא לשכנע אף אחד ובטח ובטח אין לי שום אינטרס (לא נוהג ברכב הזה), אבל זה ממש לא מה שאני מכיר.
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, Paprika-Metuka כתב:

מתוקף מקום עבודתו (מוסך: פיג'ו/סיטרואן),
סביר מאוד שיגיעו רכבים למוסך מלבד לטיפול תקופתי שותף
גם רכבים בהם מתגלות תקלות שונות.

אך עם כל הכבוד לדודך הוא לא מודע לכל מה שקורה במוסכים
של רכבים אחרים ("המליץ לי על CX5 או טויוטה RAV4 מבחינת אמינות").

סקרי אמינות/שביעות רצון לרכבים ניתן למצוא באתרי אינטרנט יעודים,
או להתרשם בקריאה גם בפרום המכובד שלנו  -  carsforum.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן האקס טרייל כבר ישן כדמדברים על מודל 2020, ותה מחפש 2017 שבתקופתו היה מודרני יותר מהאאוטלנדר. היה לי אאוטלנדר 2015 שהוחלף בניסן 2017 והניסן יותר מודרנית וחסכונית. היום הרכב עם 92,000 קמ וחוץ מטיפול פעם בשנה אין שום בעיות. השורה השלישית קטנה יותר בניסן מאשר באאוטלנדר אבל הניסן מודרני ולדעתי יותר נוח. מדובר בניסן 1.6 דיזל.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...