Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנס על מעבר חצייה עם רכב המסתיר את המעבר

שימו לב! השרשור הזה בן 1328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חולק על עניין דילמת האסיר. במובן הרחב של הדילמה , היא ענף של תורת המשחקים. ממש לא חייבים להיות 2 גורמים בתוך הדילמה (כמו דוגמה מפורסמת של פרס מאחורי הוילון). במקרה דנן, יש כשל מסויים בדו"ח, ולכאורה יש סיכוי מסויים לבטלו, אך על מנת להוכיח כשל, יש צורך להציג סרטון שמוכיח עבירה חמורה יותר, ועל כן יש סיכון לקבל ענישה משמעותית יותר.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מעניין מה שאתה אומר, לא לקחתי בחשבון את הפונטציאל לענישה על סעיף חמור יותר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתן לכם רמז לחקירת השוטר כדי להוכיח שהוא משקר

תמונות סטילס

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומאיפה באו תמונות הסטילס?

אגב מבחינה משפטית אסור להגיש לבית המשפט תמונות מתוך סרטון, מבלי להגיש את הסרטון עצמו

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, m3x7r3m3 כתב:

מעניין מה שאתה אומר, לא לקחתי בחשבון את הפונטציאל לענישה על סעיף חמור יותר.

נדמה לי שאפשר להרשיע בסעיף חמור יותר, אבל העונש המכסימלי הוא לפי הסעיף המקורי. השאלה היא מה העונש המרבי בסעיף המקורי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עונש מקסימלי לעבירות תעבורה.

אתה יכול ללכת להישפט על עבירה של ברירת משפט, עם קנס 250 שקל, ולקבל שלילה בפועל, שלילה על תנאי וקנס כספי

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אדוני השוטר

אתה כותב שאתה עומד בצומת, אני אומר לך שעמדת 40 מטר אחרי הצומת מה אתה אומר?

עונה תשובה אמיתית  - שיקר בדו"ח עונה תשובה שיקרית מראה לו את הצילום

אתה כותב שלא היה לך הפרעה והיה לך קשר עין רצוף עם רכב הנאשם אני אומר לך שביני לבין המקום בו עמדת בעת ביצוע העבירה לכאורה היו שני כלי רכב אחד מהם גדל גוף שהסתירו לך. עונה תשובה אמיתית שיקר בדו"ח עונה תשובה שיקרית מציג לו את התמונה

אתה כותב שלא היה מה שהפריע לנאשם את שדה הראיה , ואני אומר לך שאתה משקר והיה רכב שחסם את שדה הראיה של הנאשם כפי שנכתב בדברי הנהג . עונה תשובה אמיתית שיקר בדו"ח עונה תשובה שיקרית מציג לו את התמונה.

וכאשר עדות השוטר שהוא עד יחידי קורסת ,

אתה  מבקש שלא לענות לאשמה ולקבל זיכוי.

מי שאמור להוכיח את האשמה היא המאשימה והנאשם לא צריך לסייע בעדה.

• אהבתי 1

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היחידה זה שהתובע ישאל מאיפה הצילום/ים

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התובע בחקירה הנגדית יושב בשקט. 

ואתה לא אמור לספק לתביעה / לבית המשפט ראיות שעלולות להפליל אותך 

אחרי שהשוטר עונה שקר אתה חוזר ושואל ומודיע לו שהוא משקר. חוזר על השקר 

מציג את התמונה.

אבל

לך להודעה הראשונה שלי והמלצתי לא להגיע לבית משפט.

אתה יכול כמובן לפני הדיון להבהיר לתובע שיש בידיך ראיות צילומיות שמראות שהשוטר משקר בנושאים שהם קריטיים ולסגור על זיכוי. אבל כאמור בגלל מיקום העבירה במקדש הולך הרגל לא מסתכן

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, ישה כתב:

התובע בחקירה הנגדית יושב בשקט. 

Objection your honor, not in evidence.

נ-כ-ו-ן שהרבה פעמים בתיקי תעבורה לא באמת מקפידים, אבל אם התובע יתנגד לראיה החדשה, יש לנהל סביבה דיון, כלומר לגופה של ראיה.

אז ישאל התובע מאיפה הצילום סטילס הזה, מה תגיד? תוך כדי נהיגה אני מצלם סטילס להנאתי?

או שמא תמונת הסטילס היא שליפה של תמונה בודדת מתוך וידאו של מצלמת הרכב?

ברגע שיבססו שאותה תמונת סטילס היא בסה"כ תוצר של צילום וידאו, כדי שהתמונות יתקבלו, יש להגיש את הסרטון המלא שמתוכו הופקו התמונות. בנוסף יש להצהיר במפורש מאיזה סרטון הופקו התמונות, מאיזה נקודת זמן בסרטון ובעזרת אילו כלים הופקו התמונות.

שוב, נ-כ-ו-ן שבתיקי תעבורה הרבה פעמים לא באמת מקפידים בנושא.

לפני 10 דקות, ישה כתב:

ואתה לא אמור לספק לתביעה / לבית המשפט ראיות שעלולות להפליל אותך 

אין בעיה, אף אחד לא חייב אותך לספק בכלל את הסרטון (והתמונות שהופקו ממנו) לבית המשפט.

אבל כדי להכליל את התמונות אתה חייב להביא את סרטון המקור, לא ערוך, בדיוק כפי שיצא מהמצלמה.

אחרי זה אתה יכול לעשות הרבה ג'אגלינג עם הסרטון הזה, ולהכניס את זה כראייה. אבל אתה לא יכול להכניס כראייה תוצר ערוך בלי להכניס את המקור, לא קיים.

לצורך ההקבלה, כלי שאני מפתח, עובר מסלולי אישור ע"י מעבדות בלתי תלויות, לאחר מכן הטכנאי הפורנזי שאוסף ראיות עובר הכשרה כולל תעודה על אותו כלי, ולכל איסוף ראיות יש דו"ח אוטומטי כולל חתימה דיגיטלית של כל קובץ שנאסף.

לדוגמה עכשיו אני לוקח תמונת סטילס רגילה, אבל רוצה להגדיל אותה, או לסמן בעיגול משהו, אפילו ברמה שאם אני אוסף קובץ תמונה RAW ואז משחק עם פרמטרים להבהיר / להכהות או דברים כאלה, אני חייב להגיש קודם כל את התמונה המקורית כמו שהיא ללא עריכה בכלל, אח"כ אני יכול להוסיף תמונות ערוכות וכו', ולוקח בחשבון שיכול להיות שיקראו לי כעד מומחה להסביר צעד צעד מה עשיתי ואיך אני מבטיח שהשינויים נאמנים למקור.

הכותב מתמחה בנושא ראיות דיגיטליות, ועובד בחברה שמפתחת כלים פורנזיים לראיות דיגיטליות שיש לו חזקת אמינות בכל בתי המשפט במדינות מערביות.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ישה כתב:

שלום אדוני השוטר

אתה כותב שאתה עומד בצומת, אני אומר לך שעמדת 40 מטר אחרי הצומת מה אתה אומר?

עונה תשובה אמיתית  - שיקר בדו"ח עונה תשובה שיקרית מראה לו את הצילום

אתה כותב שלא היה לך הפרעה והיה לך קשר עין רצוף עם רכב הנאשם אני אומר לך שביני לבין המקום בו עמדת בעת ביצוע העבירה לכאורה היו שני כלי רכב אחד מהם גדל גוף שהסתירו לך. עונה תשובה אמיתית שיקר בדו"ח עונה תשובה שיקרית מציג לו את התמונה

אתה כותב שלא היה מה שהפריע לנאשם את שדה הראיה , ואני אומר לך שאתה משקר והיה רכב שחסם את שדה הראיה של הנאשם כפי שנכתב בדברי הנהג . עונה תשובה אמיתית שיקר בדו"ח עונה תשובה שיקרית מציג לו את התמונה.

וכאשר עדות השוטר שהוא עד יחידי קורסת ,

אתה  מבקש שלא לענות לאשמה ולקבל זיכוי.

מי שאמור להוכיח את האשמה היא המאשימה והנאשם לא צריך לסייע בעדה.

1. בשום מקום בדו"ח לא כתוב שהשוטר עמד בצומת. כתוב "עמד סטטי עם פנים לצומת". הכתובת בתחילת הדוח היא מקום ביצוע העבירה ותו לא, וזה תואם את המציאות.

2. בעת ביצוע העבירה (שניה 3-4 בסרטון), הג'יפ נמצא כבר ליד השוטר, ורק הקורולה מפרידה בין השוטר לבין הרכב הצלם. מעבר לכך- לשוטר קו ראיה נקי לעבר מעבר החציה . לכן גם עניין זה לא רלוונטי.

3. עניין רכב העומד לפני מעבר חציה משחק בעיקר לרעת הנהג, שכן הוא היה חייב לנקוט משנה זהירות. 

4. כמובן שבנוסף לעדות השוטר, יש סרטון מצלמת גוף שלו, שסביר כי הפעיל אותה ברגע שסימן לנהג לעצור, כלומר צילמה את כל הארוע +15 שניות אחורה.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, fatboy1340 כתב:

חולק על עניין דילמת האסיר. במובן הרחב של הדילמה , היא ענף של תורת המשחקים. ממש לא חייבים להיות 2 גורמים בתוך הדילמה (כמו דוגמה מפורסמת של פרס מאחורי הוילון). במקרה דנן, יש כשל מסויים בדו"ח, ולכאורה יש סיכוי מסויים לבטלו, אך על מנת להוכיח כשל, יש צורך להציג סרטון שמוכיח עבירה חמורה יותר, ועל כן יש סיכון לקבל ענישה משמעותית יותר.

עניין שני הגורמים הוא אינהרנטי לקיום דילמת האסיר, מכיוון שהיא מבוססת בדיוק על כך שיש שני צדדים שמשתתפים במשחק והתוצאה שלו תלויה (באופן דינמי) בהחלטות של שניהם. הדילמה עוסקת בדיוק בכך שלמרות שיש להם אינטרס משותף, בגלל חוסר התקשורת ביניהם הוא לא יגיע לידי מימוש (אם שניהם ינהגו ברציונליות). 

אתה בעצם טוען שבמקרה של פות״ש השופט הוא הגורם השני (מכיוון שהוא יכול להחליט להעניש בחומרה רבה יותר), אבל אפילו אם זה נכון, עדיין לא מדובר בדילמת האסיר, מכיוון שהשופט הוא לא גורם שמשחק במשחק מול פות״ש ואין לו שום דבר להפסיד (אלמנט קריטי בדילמת האסיר), ובכל מקרה, לדעתי אין כאן סיכוי לזיכוי, מה שמבטל את אלמנט הדילמה.

לגבי פרס מאחורי הוילון, אתה מתבלבל בין בעיית שלושת האסירים - שאכן שקולה לבעיית מונטי הול (פרס מאחורי הוילון) - לבין דילמת האסיר. שתי בעיות שונות לחלוטין.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@malcishua תגובה לפנתיאון 🤣

מזל שמאחורי וילון מס' 1 יש קנס 250 שקל בלי נקודות

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@malcishua נכון, ואוסיף שכל הרעיון של דילמת האסיר הוא שהמעשה שאמור להביא לתוצאות הטובות ביותר (שניהם שותקים ומשתחררים) הופך להיות פחות משתלם לכל אסיר כשהוא בנפרד ע"י זה שמציבים כל אחד מההאסירים בנקודה שבה עדיף להם לדבר ולקבל עונש מופחת או שחרור ואז שניהם מדברים.

אפשר לדמיין פה קצת את דילמת האסיר לפחות מצדו של פות"ש - 
אם הוא שותק - הוא מקבל את הקנס הידוע ויחסית קל, אבל אם הוא מדבר (חושף את הסרטון) אז או שהוא אכל אותה או שהשופט יבוא בטוב ויחליט לזכות אותו.

אבל לאור העובדה שככל הנראה חשיפת הסרטון כן תביא להרשעה אז צדק מי שאמר שזה מלכוד 22  :) :) 

לגבי בעיית העז והוילון - זו בעיה סטטיסטית פשוטה - ותמיד תחליפו וילון :)

עריכה אחרונה על ידי nathun
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, m3x7r3m3 כתב:

ומאיפה באו תמונות הסטילס?

אגב מבחינה משפטית אסור להגיש לבית המשפט תמונות מתוך סרטון, מבלי להגיש את הסרטון עצמו

זה משנה? אני עני ואין לי כסף לכרטיס זיכרון גדול ולכן המצלמה שלי מצלמת תמונות כל 5 שניות ושומרת לכרטיס.

או שאני משתמש בפלאפון שיקח תמונות כל interval... לא חסרות דרכים להציג את זה

כך או כך מדובר ב 250₪ ללא נקודות - כל עוד אתה לא מובטל - אין שום סיכוי שתצא מורווח, גם אם תקבל זיכוי מלא.

יום עבודה, דלק לבית המשפט וכו' וכו'

עריכה אחרונה על ידי Morningstar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...