Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבארת' כדיילי?

lackyLook2
שימו לב! השרשור הזה בן 1293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אני עדיין מתלבט, השאלה האחרונה שלי הייתה לגבי ליסינג תפעולי, אבל מאז יש שינוי דיי גדול בחיים ובאופק התעסוקה.

מסתבר שאני עובר לעבוד מהבית לפחות לשנה הקרובה, גם כשאחזור לעבוד מהמשרד זה יהיה לתקופה קצרה וימים קבועים. אז אפשר לשכוח משיגרת נסיעות..

השתעשעתי ברעיון להחזיק אבראת' 500c כרכב שני בבית שישמש רק אותי.

ראיתי שיש גם אופציה של 595c יש הבדל מהותי?

אני לא מתכוון להגיע לימי מסלול, מקסימום ללחוץ פה ושם. אני לא צעיר, גם קצת פחות ברוחי :p

מחפש רכב קצת שונה בנוף, משהו שאולי יחזיר לי קצת את החיוך בבוקר.

התקציב 100k אני גר בצפון, אז צריך להתחשב שאין לי מגוון מוסכים מתמחים.

יש למשהו תובנות בנושא? הצעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה דווקא אבארט'?
אם אתה מרגיש הרפתקן ורוצה משהו מעניין, בתקציב הזה יש המון אופציות.
לא יודע להמליץ או דיס להמליץ על אבארט', אבל הייתי זורק מבט גם על גולייטה תלתן, קילאו/מגן RS, ואולי mx5/TT אם לא מפריע לך לרדת בשנתונים.

אם אתה מרגיש יותר הרפתקן הייתי הולך על sti או איזה אמריקאית אספנות, דורשות יותר תחזוקה ואהבה אבל גם מסובבות יותר ראשים ומחזירות יותר אהבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האבארת' בתחילת דרכה הייתה קשיחה מאוד. במשך השנים היא עברה מספר שינוים ש'ריככו' אותה.

אם אתה, כהגדרתך:

לפני 6 שעות, lackyLook2 כתב:

אני לא צעיר, גם קצת פחות ברוחי

תבדוק היטב שיהיה לך נוח כדיילי.

בהצלחה.

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההצעות, עשיתי חיפוש זריז:

mx5/TT - אין לי רצון לרדת יותר מידיי בשנתון, אנחנו מדברים על סביבות 2010..

גולייטה - אפשר למצוא גם 2017, קצת חושש מזה שאני גר בצפון ואין לי מוסכים שמתהדרים ביכולתם לטפל ברכב כזה (אני טועה?)

רנו קליאו RS - אין מבחר כרגע, יש רק אחת מפורסמת ביד2

עוד משהו שלא בדקתי, השפיות של סוכני הביטוח - כמה היא מתערערת כשהם בודקים כמה יעלה לבטח את הרכב...

עד עכשיו החזקתי במגאן קופה "ספורט" עם מנוע 2L, אז אני לא מפחד מצריכת דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אבארת אחת עם מחיר שפוי ונשמעת טוב, אני לא מבין כל כך בדגמים - סאן מארינו זה הדגם ה"מפואר"? מה ההבדל בינו לבין שאר תתי הדגמים?

https://www.yad2.co.il/s/c/e8xeee

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב  כנראה שזה לא נושא כל כך פופולרי..

שאלה יותר כללית - הייתם קונים רכב שביד 2 פורסם כיד 2 בפועל הוא יד שלישית )אחרי שתנצלו על הטעות התמימה?( עכשיו נוסיף את הדבר הנוסף, הרכב נמצא בנתניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי 2 וכתבתי על זה רבות בעבר, לכן אנסה לתמצת.

עד מודל 15 עברו המתלים מספר עדכונים ששיפרו את המצב. קודם לכן המצב היה בהחלט נוראי.

במתיחת הפנים (S4) של 17, בוצע השנוי המהותי ביותר ונוחות הנסיעה שופרה באופן מורגש בהחלט.

בתקציב שלך אתה יכול לקחת 595 טוריזמו (S4) ידנית מודל 17, כמו שהייתה לי. קח בחשבון שעלויות האחזקה גבוהות, גם הביטוח (יחסית). היא לא בדיוק פרקטית עם תא מטען צנום, מושב אחורי מיניאטורי, היא בהחלט כיף אבל יש טובות ממנה (קליאו, 208).

אופציה נוספת היא הקליאו RS טרופי. בתקציבך תכנס לך מודל 17 (היא כפולת מצמד בלבד).  תוותר מעט על נוחות הנסיעה היומיומית - לטובת תמורה טובה יותר למחיר, עם תא מטען נורמלי, מושב אחורי שמיש, עלויות אחזקה נמוכות מהותית (גם הביטוח) והרבה יותר בסעיף ההנאה מנהיגה.

עריכה אחרונה על ידי RS
  • רעיון טוב! 2

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
לפני שעתיים, iluxxxa כתב:

תתחדש! תן קצת פרטים, ו.. בלי תמונה אין אמונה 😜

קניתי אחד סטוק בלי שיפורים, אוטומט אוטו פגז ממה שיצא לי לנהוג עד הסגר, קשה לי ממש לא להפסיק לחייך מאז שהיא נחתה אצלי בחניה, הרעש של ההנעה בבוקר והנסיעה בסיבובים בלי להוריד את הרגל מהגז עושה לי את היום. פשוט חוויה שאי אפשר לתאר במילים. )גם אם כן, אני לא הבן אדם שיודע לכתוב טוב...( לא יצא לי לצלם מספיק, אני מעדיף להיות בתוך האוטו 

20200914_155544.jpg

• אהבתי 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, lackyLook2 כתב:

קניתי אחד סטוק בלי שיפורים, אוטומט אוטו פגז ממה שיצא לי לנהוג עד הסגר, קשה לי ממש לא להפסיק לחייך מאז שהיא נחתה אצלי בחניה, הרעש של ההנעה בבוקר והנסיעה בסיבובים בלי להוריד את הרגל מהגז עושה לי את היום. פשוט חוויה שאי אפשר לתאר במילים. )גם אם כן, אני לא הבן אדם שיודע לכתוב טוב...( לא יצא לי לצלם מספיק, אני מעדיף להיות בתוך האוטו 

20200914_155544.jpg

תתחדש צבע מדליק !

אם תרצה שאוסיף אותך לקבוצה של בעלי אבארט שלח לי מספר בפרטי

Chevrolet aveo 2006 - sold, Seat leon fr 2014- sold, abarth 500c 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...