Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רפידות בלמים Shimano מעליאקספרס

amosbmw
שימו לב! השרשור הזה בן 1350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקסימום השחיקה תהיה מהירה יותר באופן מובהק. בקסדה אל תחסוך ותקנה מקורית מבית טוב.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כל מיני אופני שטח

לפני 11 שעות, amosbmw כתב:

אחרי ההחלפה האופניים עוצרות יותר טוב ומספיקה נגיעה קלה בידיות. בכל זאת ניתן לשלוט בצורה מדוייקת במידת ההאטה. תענוג.

את הABS לא רציתי לשטח. אני רוכב יותר בכביש. כשהבלמים האלה היו חדשים לפני שנתיים פעם אחת כמעט נפלתי בגלל נעילת גלגלים. מאז למדתי להיזהר מעוצמת הנשיכה שלהם.

המודלציה היא פחות עניין של הרפידות ויותר עניין של מערכת הבלימה ההידראולית. כמובן שצריך להתרגל לאופן מערכת הדירואלית עובדת. אני ממליץ תמיד להשתמש באצבע אחת. זה מאפשר יותר רגש. גם הצמיגים משחקים תפקיד, כמובן. צמיגים קשים שנועדו לשטח, לדוגמא, יעברו באופן חד יותר לנעילה.

כיף לדעת לטפל באופניים לבד, חוסך כסף וגם זמן הגעה לחנות וכו'.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Michaelr כתב:

הדבר הבא שאתה צריך להזמין זאת קסטה חדשה ושרשרת חדשה (ואולי גם גלגלי שיניים קדמיים). הגלג"ש הגדול בקסטה במצב זוועתי ואני מניח שכל השאר לא במצב טוב בהרבה...

אגב באיזה אופניים מדובר? אני מנחש שאלה קנונדייל כלשהם מלפני כעשור?

בכביש 63 קמ"ש

על אופני שטח? איך?😲

השילדה והגלגלים הם של קנונדייל סקלפל 2000 מ2004.

מערכת ההינע והבלמים הם מלפני שנתיים, 1X11. הקסטה 11-46 אולי מטונפת, אבל בנתיים עובדת יפה מאוד. אני לא משתמש הרבה בגלג"ש הגדול אבל כשצריך אותו הוא ממש טוב.

ניסיתי הבוקר עוד פעם את עניין המהירות 😱

צמיגים Continental Race King 26x2, לחץ אויר 50, כידון 60 ס"מ וכיפוף קל של הגב בירידה ארוכה.

לפני 2 שעות, Michazzz כתב:

מקסימום השחיקה תהיה מהירה יותר באופן מובהק. בקסדה אל תחסוך ותקנה מקורית מבית טוב.

אני חייב קסדה חדשה.

אשמח להמלצות על קסדה טובה שלא מזיעים בה הרבה. מהארץ או מחו"ל, תקציב 500 שח.

IMG_20190904_174813.jpg

WhatsApp Image 2020-08-05 at 09.09.30.jpeg

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, amosbmw כתב:

אשמח להמלצות על קסדה טובה שלא מזיעים בה הרבה. מהארץ או מחו"ל, תקציב 500 שח.

קסדה זה עניין של נוחות, כך שקשה להמליץ.

אתה חייב למדוד ולוודא שהיא יושבת לך טוב על הראש ונוחה לך, כמה מילימטרים של ממיקום הרצועה יכולים לעשות הבדל של שפשוף באוזן או נוחות אופטימלית.

כל הקסדות שנמכרות עומדות בתקן ויספקו הגנה, גם אם הן עולות 100 ש״ח.

תוספת בתקציב תתן בעיקר נוחות: פחות משקל, יותר אוורור, סגירה/פתיחה וכיוון רצועות קלים יותר.

יש גם טכנולוגיות בטיחות שונות שאמורות לספק הגנה טובה יותר, אבל זה קיים בכל מותג קסדות שטוען ששלו הכי טוב.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@amosbmw מה זה המהירויות האלה? ועוד על אופני שטח, יא באבי.

ד"א אחלה אופניים.

מבחינת רפידות, אני לא ראיתי משהו חריג וכנראה שזה חלק מקורי עד כדי זהה למקור. טוב לדעת שיש שימאנו בעלי.

מבחינת קסדה, אני לא מכיר כזו שלא מזיעים בה. חשוב לקחת אחת שנוחה לך, אחרת זה סבל.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אצלי בחנות קסדות של סקוט ובונטרייגר קלות מאוד, עם רצועות איכותיות, ומנדפות זיעה בקלות.

אם תרצה דבר איתי אעשה לך מחיר. הרבה פחות מ500 שקל.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום למדתי לכוון הילוכים.

הבעיה העיקרית שחייבים מתקן שמאפשר לסובב את הדוושות באופן חופשי בזמן שהגלגל באויר.

אז בניתי מתקן מתאים.IMG_20200807_144948.thumb.jpg.c3f49469b39dc4c9c1324c89964e2163.jpg

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מספיק מיומן מספיק לבקש ממישהו להרים את הגלגל האחורי ולהזהר מהפדלים, יקח לך 25 שניות לכוון :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.8.2020 בשעה 02:50, Michaelr כתב:

על אופני שטח? איך?😲

בדר"כ כל מה שצריך זו ירידה מספיק רצינית...

בירידה ממצפה שלגים בחרמון הגעתי למעל 70 קמ"ש עם אופני שטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, amosbmw כתב:

הבעיה העיקרית שחייבים מתקן שמאפשר לסובב את הדוושות באופן חופשי בזמן שהגלגל באויר.

אז בניתי מתקן מתאים.IMG_20200807_144948.thumb.jpg.c3f49469b39dc4c9c1324c89964e2163.jpg

אני משתמש בשני כיסאות ומטאטא דרך השלדה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, Night Driver כתב:

אני משתמש בשני כיסאות ומטאטא דרך השלדה.

אני לא משתמש בשום אביזרים נוספים אלא עם מה שנולדתי...

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, amosbmw כתב:

יפה! עבודה עצמית על אופניים זה באמת עניין פשוט בסופו של דבר, המחסום הוא בעיקר פסיכולוגי.

הפסקתי לרכוב מזמן אבל משום מה אחד הבנים שלי מתעקש לפנצ'ר את אופניו על בסיס שבועי, אני אט-אט הופך למומחה בשליפת פנימיות...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...