Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך בירושלים - רנו פלואנס

el-ray
שימו לב! השרשור הזה בן 1327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, יש ברשותי רנו פלואנס 2014 (דיזל) ואני צריך להכניס אותה לטיפול שוטף (גם נדלקה לי נורה והודעה לגשת לקבל שירות)

זה רכב ראשון שלי ופעם ראשונה שאני הולך לטיפול כזה.

האם יש למישהו המלצה על מוסך שכדאי לי לגשת אליו בירושלים?

לפני כמה חודשים היתה בעיה בתיבת הילוכים ונכנסתי למוסך "לב גן", לצערי היתה לי חוויה לא אמינה ולא מקצועית. אז לשם אני לא מתכוון לחזור.

אשמח מאוד להמלצה כי אני חושש להגיע למקום לא אמין שיסחט ממני כספים על התמימות שלי.

עריכה אחרונה על ידי el-ray
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש ל"מוסך של מומו", ברחוב חרשי הברזל 19.

מקצוען אמיתי ברכבי רנו ופיג'ו, אמין ומחירים סבירים. לא תתאכזב.

טיפלתי אצלו לפני שנים, גם ברנו וגם בפיג'ו שהיו בבעלותי, ואשמח אם תחזור לכאן אחרי הטיפול לחוות את דעתך.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, רק להבין, אתם ממליצים עליהם יותר מאשר על מוסך מורשה של רנו? 

הרכב מיועד לאחזקה לזמן ארוך במשפחה ולא למכירה. כך שההשפעה על השווי מבחינתי זניחה. 

תודה רבה על ההמלצות! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך מורשה יבואן ישחטו אותך מבחינת מחיר. אצל מומו גם תהיה מעורב במה שדורש טיפול, וגם תצא בפחות כסף. והכי חשוב, מומו לא יגע במה שלא צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגמרי בעניין מוסך יבואן,הרכב כבר הרבה מעבר לאחריות וככל הנראה מבחינת מחיר יהיה הרבה יותר גבוה,אם כי הייתי עושה השוואה בכל זאת.

בנוגע למוסכים,אינני מכיר את מומו,לכן לא יכול להמליץ עליו.

תרים טלפון למומו ולצביקה (אלא אם יהיו המלצות נוספות) תשאל לגבי מחירים ותלך למי שאתה מתחבר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההמלצה!!! 

היתה לי חוויה נפלאה אצל מומו. אמנם אין לו חדר המתנה עם כורסאות ומכונת קפה שלא עובדת, אך מצד שני כשאתה מדבר איתו או עם עובד שלו אתה מרגיש שאתה מדבר עם בן אדם מבין ואוהב רכבים ולא עם איש מכירות (לא שיש לי בעיה עם אנשי מכירות אבל אני לא רוצה שהטכנאי שמטפל לי ברכב יהיה אחד כזה...)

בקיצור, באמת אנשים טובים ואמינים. החליף לי שמנים ופילטרים, נורה שרופה ובדיקה כללית. בסך הכל עלה לי 650 ש"ח. 

אין לי איך להשוות את המחיר אבל שילמתי בשמחה (לעומת מוסך מורשה שהשארתי את הרכב אצלהם יום שלם כדי שיאמרו לי שאין להם מושג מה הבעיה בתיבת הילוכים ולקחו לי על בדיקה ועדכון תוכנה 900 ש"ח...) 

אה, הוא גם ליטש את הפנסים ולא לקח על זה כסף כי לא התקשר אלי לפני שעשה.

תודה רבה על ההמלצה!! 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...