Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המקום האידיאלי למכשיר פסקל- כביש 6

rsm130d
שימו לב! השרשור הזה בן 1352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רגע יש לי מנוי לרכב בכביש 6 ואין לי את הקישקוש הזה ועדין אני מקבל חיוב כל חודש... במה עוזר לי הפסקל הזה?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה בתור אחד שמעולם לא נסע על כביש 6 (ב18 שנות נהיגה) - אם אין לי מנוי ולא כלום - אני פשוט אקבל חשבונית הביתה, נכון?

אני יודע שיש להם את המידע ממשרד הרישוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן תקבל חשבונית לתשלום במחיר מלא, לא במחיר מנויים. 

לפני 13 דקות, MikMan כתב:

רגע יש לי מנוי לרכב בכביש 6 ואין לי את הקישקוש הזה ועדין אני מקבל חיוב כל חודש... במה עוזר לי הפסקל הזה?

עשית מנוי פסקל או מנוי וידאו?

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, Mr.Hybrid כתב:

כבר 10 שנים הוא זרוק בתא כפפות

גם אצלי מכשיר ה-EZPass שמשמש בכבישי אגרה בצפון מזרח ארה"ב זרוק בתא הכפפות. בניגוד לפסקל הישראלי, המכשיר לא מצפצף כשהוא נקרא אפשר להבחין באתר מתי הוא נקרא ומתי החיוב נעשה לפי צילום של מספר הרישוי. רוב הזמן המכשיר נקרא גם כשהוא בתא הכפפות.

האמת, אני לא מבין למה בכלל צריך את המכשירים האלו היום, כשיש מערכות צילום כשמזהות את מספר הרישוי. בארה"ב יש כבישי אגרה ישנים שבהם עוד אין מצלמות וצריך לעבור בהם בשערים אבל בישראל כל כבישי האגרה נבנו מראש עם מצלמות שפועלות בלי שצריך להאט.

עריכה אחרונה על ידי eladts
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Buki כתב:
כן תקבל חשבונית לתשלום במחיר מלא, לא במחיר מנויים. 
 עשית מנוי פסקל או מנוי וידאו?

נרשמתי לכביש 6, זא"ת התקשרתי ונתתי את מספר הרכב שלי וזהו.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, MikMan כתב:

נרשמתי לכביש 6, זא"ת התקשרתי ונתתי את מספר הרכב שלי וזהו

עשית מנוי וידאו.
אתה משלם 4 ש"ח יותר ממנוי פסקל בכל נסיעה:

image.thumb.png.2cb47157df8d676452c1ccd46d4130c2.png

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההגיון במחירים השונים? כן, אני יודע שזיהוי הלוחיות עלוי להתפספס, אבל כך גם הפסקל. אם במקום להקים שתי מערכות מקבילות היו משתמשים במצלמות בלבד היה ניתן לחסוך בהוצאות. את המצלמות ממילא צריך בשביל אלו שאין להם מנוי בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי התיאוריה שלי היא שלפני 20 שנה הפסקל באמת חסך עבודה ביחס למנוי וידאו ולכן היה בתעירף זול יותר,
אבל היום הוא נשאר כדי שאנשים כמו @MikMan שפשוט "התקשרו ונתנו את המספר רכב שלהם" או סתם אין להם זמן להגיע לתחנת שירות לקחת את הפסקל - הם יהיו על מנוי וידאו שהוא קצת יותר יקר - ומי שבכל זאת יתעקש על ההנחה היותר גדולה יצטרך להשקיע (זמן) בשביל לקבל אותה.

לא יודע אם מה שכתבתי באמת נכון - אבל אין לי הסבר הגיוני אחר למה משתמשים בטכנולוגיה כ"כ מיושנת - וכפי שראינו פה בשרשור גם לא באמת חייבים להתמש בפסקל עצמו אלא רק לקחת אותו מהתחנת שירות ולזרוק במיגרה במטבח :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטכנולוגיה אכן מיושנת,אבל מאחורי דמי הפיקדון בסך 150 שח שנגבים עבור הפסקל מסתתר משהו קטן..

אם תכפיל את ה 150 שח בעשרות אלפי לקוחות פסקל.תקבל סכום של מיליוני שח, שמפעילת כביש 6 "מגייסת"

מהציבור לקופתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוגשה ייצוגית בעניין 150 ש"ח האלו וזכתה. נעטן שהערך של המכשיר נמוך מ 150 ש"ח, לכן אי אפשר לגבות דמי פיקדון גבוהים יותר ממה שהמכשיר עולה. כל המנויים קיבלו החזר של חלק מהסכום, כ 90 ש"ח.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Buki כתב:

הוגשה ייצוגית בעניין 150 ש"ח האלו וזכתה. נעטן שהערך של המכשיר נמוך מ 150 ש"ח, כל המניים קיבלו החזר של חלק מהסכום, כ 90 ש"ח.

אני קיבלתי לפני כשנה את ההחזר הזה....

לפני 16 דקות, Itzik-b כתב:

תקבל סכום של מיליוני שח, שמפעילת כביש 6 "מגייסת"

מהציבור לקופתה

נכון, אבל אל תשכח שמי שיש לו פסקל משלם פחות 4 שקל בכל נסיעה - ולכן תוך 38 נסיעות זה כבר חזר ללקוח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...