Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב עם פגיעה בכנף במחיר מעל המחירון?

Acejin
שימו לב! השרשור הזה בן 1360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

מצאתי רכב עם נתונים יחסית טובים, טויוטה יאריס 2013 יד 3 עם 70K. 

הרכב לטענת המוכרת עבר תאונה קלה וכתוצאה מזה נעשה תיקון של פחחות וצבע לכנף השמאלית ללא ירידת ערך. 

שאלתי אותה אם אפשר לקבל תמונות של הפגיעה או דוח של שמאי והיא לא כ"כ הבינה את פשר הבקשה, אני חייב לציין שמדובר על אישה מבוגרת שנשמעת מאוד תמימה.

האם לדעתכם כדאי להתעקש על הדוח של השמאי לפני שאני בכלל מגיע לראות את הרכב או בכלל אולי כדי לוותר על הרכב הזה עקב הפגיעה בכנף? המוכרת גם דורשת מחירון משוקלל (3K מעל המחירון).

תודה לעוזרים! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגיעה בכנף בלבד ברכב בן 7 - בלי נזק נוסף, ואם תוקנה כראוי - היא עניין שולי למדי. אם המחירון המשוקלל גבוה כנראה שיש לרכב משהו טוב, אם לא מדובר בנסיעה ארוכה הייתי ניגש לראות אותו. יש סיכוי שיש ספר קבלות מסודר. כמוכן אפשר לבצע בדיקה במסלקת הביטוח, סביר שאם נגרם נזק משמעותי תמצא רמזים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מחזק , אם נעשה תיקון לקנף, מילויי וצבע זה לא דבר שבגללו הייתי שולל קניה של רכב.

אני חושב שבכל מקרה כדאי לקחת לבדיקה לפני קניה לפני שבכלל תמשיך. ולהעיר לבודק על הטענה של המוכרת.

לרכבים האלה יש הרבה ביקוש ובנתונים כמו שלה סביר לשלם 3K מעל המחירון.

אבל צריך לבדוק את הרכב או שמישהו משלך ירים אותו על ליפט ויבדוק אותו.

עריכה אחרונה על ידי dorban3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללכת לראות - זה כן.

יש כרגע כ400 רכבי יאריס 2013 ומעלה מחכות ביד2 לקונה המיוחל.

לשלם מעל המחירון צריכה להיות סיבה ממש אבל ממש אבל ממש טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שהפגיעה זניחה, אבל אני מרגיש קצת חוסר נוחות לשלם מעל המחירון על רכב שעבר תאונה. אני מניח שעדיף להיות חכם ולא צודק במקרה הזה.

ההיצע של הרכב הזה אכן גבוה, אבל רוב הרכבים לא מגיעים עם נתונים מאוד אטרקטיביים. אני כמובן בלי קשר אקח את הרכב לבדיקה, הבעיה שאני צריך לנסוע 70 ק"מ רק בשביל לראות את הרכב.

תודה לכם על העצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשתי ממנה תמונות של הפגיעה והיא ניסתה להתנער שזה לא רלוונטי כי הנושא טופל. היא אפילו לא הסכימה לשלוח לי תמונות כדי לא לחשוף את המספר של הרכב.

למרות כל הנתונים המחשידים היא נשמעת בחורה מבוגרת שמאוד חוששת לפרטיות שלה, אני חושב שזה לא בא מתוך כוונה רעה, אבל בשורה התחתונה מגיע לי לקבל כמה שיותר פרטים לפני שאני נוסע למעלה מ-70 ק״מ.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפגיעה לדעתי אין מה להתרגש במידה ואין ירידת ערך

לגבי המחיר רכב בן 7 יד 3 לדעתי לא שווה מעל מחירון.

• רעיון טוב! 2

היום - אלפא רומיאו ג'ולייטה 2013
קודם - הונדה ג'אז קומפורט 2017

קודם - סובארו B3 שנת 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאריס הוא דגם מבוקש. 

יאריס בת 7 עם 70k קילומטר מאדם פרטי, תמכר מהר. 

מחירון משוקלל זה המחיר של הרכב. 

אם הרכב שמור ומטופל. הוא בהחלט שווה מחירון משוקלל. 

מפריע לי שאתה מרגיש "פראייר" בלשלם מחירון משוקלל. אבל אין לך בעיה לשלם הרבה כסף על רכב בינוני שהדבר היחיד שהוא ממש חזק בו זה סחירות. 

רוצה להרגיש תמורה טובה לסכום שאתה משלם? חפש דגמים פחות מבוקשים. ככה צקבל רכב צעיר יותר באותו תקציב. 

• רעיון טוב! 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...