Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכבי 7 מקומות - שווה?

ead
שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אדם שמתעסק עם רכבים הרבה אמר לי שלא כדאי להתעסק עם רכבים של 7 מקומות כי התקלות בהם שכיחים יותר [במיוחד בתקציב רכב נמוך, סביבות 20K], אשמח לשמוע את דעתכם בעניין, האם בתקציב כזה עדיף להתמקד רק ברכב רגיל [אנו 5 ילדים] ולהצטמצם איכשהו, או שדבריו לא מוסכמים.

הציעו לי כעת פורד גלאקסי שנת 2008, 120000 קילומטר, יד שלישית. לפני חודש היה לו התחממות והחליפו את המערכות מקדימה, ראש מנוע, רדיאטור צינורות וכו'. כמה לדעתכם שווה לשלם על דבר כזה? והאם כשארצה למכור זאת בעוד זמן מה יהיה לי קל למכור? [הורדתי אותו ל12.5K].

תודה רבה לכל העונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב מודני אני לא רואה סיבה שיהיו יותר תקלות, הרבה מהמכוניות האלו חולקות במשותף את אותן טכנולוגיות עם מכוניות בעלות 5 מקומות.

בתקציב כזה יכול להיות שיהיה קשה למצוא רכב 7 מושבים במצב סביר. זה כן נכון.

קצת חשוד לי העניין עם הפורד שאתה מדבר עליה, השוק לא צריך להטריד אותך, אלא שהאוטו נמכר אחרי השקעה כל כך גדולה. אולי התיקון לא כל כך מוצלח?

• רעיון טוב! 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב 7 מקומות מטבע הדברים יקר יותר לאחזקה, ובתקציב נתון אתה רוכש רכב ישן יותר.

שכקונים רכב בתקציב כזה, צריך להניח שהתמורה בעבור מכירתו בסוף השימוש תהיה אפס. כל מה שתקבל מעבר לזה - בונוס.

אם הפרוטה לא מצויה בכיסך הייתי מסתפק ברכב משפחת רגיל.

• רעיון טוב! 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

המוכר נשמע אדם אמין, הוא פירט בפרוטרוט את כל הבעיות שהיו ועדיין ברכב [מזגן אחורי לא עובד, מים לוישרים נוזלים, חגורה אחורית], והוא מוכן לרדת במחיר אם יאמרו לו שזה שווה פחות.

נניח שאני קונה זאת ב11K לא אוכל למכור זאת בעוד חודש במחיר דומה? [אני זקוק ל7 מקומות בעיקר כעת בחופש, בזמנים רגילים זה בעיקר נוסע יחיד]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לדעת. אין לך מושג אם תהיינה תקלות נוספות (ואולי משביתות) כמו קניה של כל רכב ישן מדובר בהימור. יכול להיות שההימור יהיה מוצלח ותצליח למכור במחיר שרכשת או יותר, ויכול להיות שתפסיד חלק מהכסף ש"השקעת". לשימוש קצר מועד עדיף לשכור - גם אם יוצא יקר יותר בכמה אלפי שקלים. 

באלטרנטיבה של רכישה בסכום מסויים - אתה מסכן את כל הסכום (+ ביטוח)+ תקלות שאולי תהיינה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניה ומכירה אחרי חודש מובילה לרוב להפסד גדול.
בטח לרכב עם כזה רקורד.
יהיה לך קשה לשכנע שהיית צריך רכב לחודש. זה יעשה רושם של מי שמתחרט על הקניה.
לחודש תעשה חישוב של עלות אמיתית מול מונית או השכרה.

לגבי 5/7 מושבים. רכבים יותר גדולים עולים בדכ יותר. ובנוסף יש בארץ יחס ביקוש היצע ששומר את המחירים של רכבי ה 7 מושבים גבוה יותר מרכבי חמישה מושבים.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה גם שלא חסרים לרכב ריג'קטים, לך תדע מה עוד עלול לצוץ בהמשך.

אני בהחלט חושב שלאור הנסיבות עדיף לשכור רכב כשצריך.

• רעיון טוב! 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שעבר התחממות ,שופץ וכבר מועמד למכירה זה לא להיט. זו נורה אדומה.
למרות המימדים והמזגן האחורי.
מה לגבי רנו לוגאן , MCV זה דווקא נכנס בתקציב. אחזקת רכב 7 מקומות באורך 4.6 מטר לא יותר יקרה ממשפחתית באורך זהה .זה בדיוק הרנו. אמין , פשוט , לא הכי בטיחותי אבל זול.
רוצה טיפה לסבך ? הפיקאסו c4 משנת 2008 עם מנוע 2000 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, save כתב:

רוצה טיפה לסבך ? הפיקאסו c4 משנת 2008 עם מנוע 2000 .

בדיוק באתי לפתוח על הרכב הזה שרשור

אני ג"כ זקוק ל-7 מקומות עם אפס תקציב

וכמה בעלי פיקאסו בשנתון הנ"ל ציינו בפני שלחינם "שוחטים" את הרכב הנ"ל,

יש בו תקלות אך לא כמו הסטיגמה שהדביקו לו, ובכלל יש הבדל בין המנוע 1600 ל-2,

האם התאוריה נכונה, ושווה לקחת רכב כזה שמור מפרטי? 

האופציה הבאה של רכב יפני זה במחיר כפול ומשולש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל העונים - תודה רבה

אוסיף לשאול: המוכר הנ"ל ירד ל10000, ואמר שמסכים שמחצית מהסכום אשלם לו רק כעבור חודשיים שלוש, ובמידה ויהיו תיקונים שיצטרכו לעשות ברכב זה ישתלם מהתשלום שנשאר, האם במקרה כזה ההימור פוחת ושווה כן לקחת אותו?

עריכה אחרונה על ידי ead
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור אדם "נוח" הייתי אומר (אבל גם מוזר).

אני מקווה שאינו מתכוון להעביר לך בזמן זה גם "חצי בעלות"...

נראה לי שהוא נואש למכור את הרכב.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, פשוט אמרתי לי שהרכב שלו לא שווה יותר בגלל הסיכון, ואמר שלא רוצה למכור חתול בשק ואם יהיו בעיות שיהיו על חשבון התשלום השני. כאמור הוא אדם פרטי ואמין ולא 'סוכן מכירות'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה החשובה היא - עד כמה הסכום הזה קריטי עבורך. גם אם זה ירד מהתשלום השני (ואני חייב לומר שזאת נראית לי עסקה "עקומה" מאד שטוב לא יצא ממנה) אם תסע עם הרכב לטיול משפחתי ותתקעו בדרך, העלות הכספית הופכת להיות פחות מרכזית. ובסוף הקיץ אתה עלול בסבירות לא נמוכה למצוא את עצמך בלי רכב, בלי כסף, ואלי גם עם מחלוקת עם הבעלים הקודם על מהות התקלות.

לו אני במקומך - הייתי מוותר על ההרפתקה.

• אהבתי 1

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...