Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

i30 2010 / שברולט קרוז 2016 - מבולבל

Dawadez
שימו לב! השרשור הזה בן 1335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

אני מחפש רכב כבר מעל לשלושה שבועות.

רכבתי על אופנועים ב 8 שנים האחרונות ואני וארוסתי בדרך להתחתן ולכן אני עובר לרכב שבתקווה ויהיה טוב ללא תקלות, ישמש אותנו גם בעתיד הנראה לעין עם ילד אחד או 2.

הידע שלי ברכבים קצת חלוד, מה שכן, את האיי 30 אני מכיר מאמא שלי והוא אחלה רכב.

התקציב שלי הוא עד 34 אלף שח ואני מתלבט אם ללכת על איי 30 שנתון 2010 2011 גג (לפי המודעות ביד 2)

או לקנות שברולט קרוז 2016, שהאמינות שלה בעיני מוטלת בספק אבל מצד שני התגובות על גרסאת 1.4 ל' טורבו נראות טוב.

שני רכבים, שתי קטגוריות שונות, 34 אלף שח ונהג אחד מבולבל - עזרתכם! 

**פתוח לעוד הצעות

תודה מראש

עריכה אחרונה על ידי Dawadez
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קטגוריות שונות, שתיהן משפחתיות. ההבדל היחיד זה שה-i30 היא הצ'באק.

מה הדרישות שלך לרכב מעבר לתקציב של 34 אלף ש"ח? מה הנסועה השנתית? מה אופי הנסיעות?

• מעניין 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אני לא עובד אז אני לא אסע הרבה.
בימים רגילים כ 1000 קמ בחודש, חולון תל אביב, מדי פעם איזור זכרון יעקב לביקור משפחה.

מה שאני מחפש ברכב זו נוחות, חסכונית בדלק ובטיפולים וכמובן אמינה.
כמו שציינתי אני מתעתד להתחתן ואני לא מעוניין להחליף רכב שוב בעוד שנה שנתיים כשיהיו ילדים.

תודה !

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדלים בין המכוניות שהצעת עצומים, מצד אחד יונדאי מתיישנת ולמרות שנחשבת אמינה היא כן בת 10 ויתכן ועברה כמה וכמה ידיים, מצד שני רכב צעיר ב6 שנים אבל נחשב בעייתי.

הקרוז (וגם אופל אסטרה j) הם כלים עם לא מעט בעיות, מנועים בעייתיים, טורבו בעייתי ובעיות במערכת מים, אבל יתכן וזו כן אופציה בגלל הקילומטראז הנמוך שאתה מתכוון לעשות.

יכול להיות שבתקציב הזה תוכל למצוא i30 מהדור השני שתהיה מוצלחת יותר וחדשה יותר וגם מודרנית יותר עם מנוע 135 כ״ס וגיר 6 הילוכים במקום ה5 שבדגם הקודם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדלים בין המכוניות שהצעת עצומים, מצד אחד יונדאי מתיישנת ולמרות שנחשבת אמינה היא כן בת 10 ויתכן ועברה כמה וכמה ידיים, מצד שני רכב צעיר ב6 שנים אבל נחשב בעייתי.
הקרוז (וגם אופל אסטרה j) הם כלים עם לא מעט בעיות, מנועים בעייתיים, טורבו בעייתי ובעיות במערכת מים, אבל יתכן וזו כן אופציה בגלל הקילומטראז הנמוך שאתה מתכוון לעשות.
יכול להיות שבתקציב הזה תוכל למצוא i30 מהדור השני שתהיה מוצלחת יותר וחדשה יותר וגם מודרנית יותר עם מנוע 135 כ״ס וגיר 6 הילוכים במקום ה5 שבדגם הקודם...

תודה על התגובה חבר.
עשית לי קצת סדר

לגבי האיי 30, הדור השני הוא החל מ 2012 לא?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני אכן במהלך 2012 התחלף הדגם, הוא עבר מתיחת פנים ב2015 כשקיבל חזית מעט שונה, גלגלי 16 אינץ וחתך נמוך יותר וגיר רובוטי דו מצמדי במקום הפלנטרי טיפטרוניק 6 הילוכים שהיה לו.

לדעתי תוכל למצוא את גרסת הסטיישן שהיתה פופולארית אצל חברות הליסינג בתקציב שלך, היא מעט פשוטה יותר מההאצב׳ק וגם זולה יותר בגלל שוק רווי מאוד...

היא נמכרה ללא גג שמש פנוראמי, ללא בקרת שיוט ועד סוף 2013 גם ללא מולטימדיה וללא חישוקים קלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Roycohen1979 כתב:

4 הילוכים, לא 5. לפחות לא בגרסת ה-1.6 בנזין שהייתה נפוצה.

אפשר לחפש את האחות התאומה - קיה סיד.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...