Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח לפי נסועה

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 1317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב עומד כמעט ללא תזוזה ואני מניע אותו פעם בכמה שבועות. לכאורה אין שום הגיון לבטח אותו מלא.

מעבר לביטוח לפי נסועה בפועל כמו סוויץ' של הראל יחסוך לי כ1500 שקל בהנחה ואני נוסע עם הרכב כ5000 ק"מ בשנה.

מדובר על 2200 שקל מול כמעט 3700 עבור מקיף +חובה שאני משלם היום.

יש הצדקה. השאלה אם יש דברים נסתרים שאני לא לוקח בחשבון?

אשמח לקבל תובנות במיוחד ממי שעשה את הסוויץ'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי הולך דווקא על הסוויץ', כי זה דורש התקנה של רכיב שלא הצלחתי להבין אם הוא קבוע או נתיק. (אם כי אני מניח שנתיק).

יש מספיק חברות בשוק שמבטחות לפי נסועה ולא דורשות התקנה של רכיב.

לדוגמה ליברה ו Aig (יכול להיות שקיים בעוד חברות, אני מכיר את השתיים האלה).

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AIG לא קיימת מבחינתי.
לפני שנים הרבה הם סירבו לבטח אותי עם סיוויק בטענה שהם לא מבטחים רכב ספורט לנהג צעיר.
וואלה, גם בגיל 45 אני זוכר את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק גם אצל הפניקס. זכור לי שיש להם "בנק שעות" של נהיגה, שאתה מפעיל טרם הנסיעה ומכבה בסופה.

בנוסף, יכול להוסיף שעות במקרה הצורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, Ahbarony כתב:

AIG לא קיימת מבחינתי.
לפני שנים הרבה הם סירבו לבטח אותי עם סיוויק בטענה שהם לא מבטחים רכב ספורט לנהג צעיר.

ואתה חושב שזה מזיז להם?
אני מניח שזה לא היה אישי כלפיך 😆😮😆

אם הם נותנים הצעה טובה, ושירות טוב אז אתה אולי צודק בכעס שלך אבל זה לא הכי חכם

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

יש אנשים עם עקרונות בחיים. אבל מאידך, בגלל גישה כמו שלך שכמה גרושים מוחקים עלבון וכבוד עצמי, אין חרמות צרכניים בארץ. הכל בסדר.

Sent from my SM-T590 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.8.2020 בשעה 11:47, LEGACY 1.8 כתב:

בדקתי ביטוח כזה ב AIG - יותר זול ב 700 ₪ ממה שאני משלם היום.

מבחינתי זה לא סכום שבגללו אשנה חברה/סוכן.

מצריך סקר רחב ופרטני. השבוע חידשתי ביטוח לשתי מכוניות, ההפרש בין הסוכן שאצלו הייתי מבוטח ב-7 השנים האחרונות לבין וובי (ביטוח במנורה) עמד על לא פחות מ-2000 ש"ח למכונית. חסכון של 4000 ש"ח משמעותי מאד.

בינינו - 700 ש"ח לשנה הם 60 ש"ח לחודש. כנראה שאת ספק הסלולר היית מחליף תמורת שליש מזה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Ahbarony כתב:

מוחקים עלבון וכבוד עצמי

אני מבין שזה היה בפגישה אישית במשרדי החברה, בזמן שכל המשפחה והחברים שלך צופים.

נכנס מנכ"ל AIG, זורק תיקיה עבה על השולחן ואומר לך, עכברוני, על גופתי המתה שנבטח אותך. צעיר שכמוך, ועוד בהונדה סיוויק. לא בשביל זה אבותי נלחמו להקמת המדינה

וברקע ההורים והחברים נקרעים נוכח הבושה, העלבון והכבוד הנרמס 

ובלי קשר, לעניין הביטוח. ברגע שזה בהפעלה לפני נסיעה, תמיד מרפי ייכנס לפעולה ודווקא כשצטרך את הביטוח יש מצב שתשכח את ההפעלה(היה מקרה לא מזמן בפורום המשפטי)

אם כבר, חפש את החברות שפחות ידקדקו במספר הק"מ המדויק אלא הערכה גם אם תשלם קצת יותר

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...