Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פשרה נוספת בנושא גיר ה-DSG

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 1326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפעם זה יתבטא בהחזר עלות טיפולים (במח הגיר ובמצמדים), הארכת אחריות ושובר לרכישת חלפים.

פרטים על הסכם הפשרה

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק עכשיו שלחתי את הכתבה לשכן שלי, יש לו סופרב 2013 שמושבתת כבר חצי שנה בגלל שאין לו כסף לתקן את הגיר( פוטר בגלל הקורונה) לפני שקנה הזהרתי אותו, שלחתי לו הפניות לפורום הזה שיחכים קצת והוא היה בשלו שסקודה זה הכי טוב בעולם , סליחה כמו שהוא גוער בי "שקודה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"עשרות אלפי ישראלים בעלי פולקסווגן, אודי, סיאט וסקודה שנרכשו בשלוש שנים האחרונות עם תיבה כפולת-מצמד יקבלו החזר על הטיפולים, הארכת אחריות ו-250 שקל לרכישת חלפים."

זה לא יעזור לחבר שקנה שקודה 2013. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נשמע הגיוני ש 83,695 בעלי מכוניות יקבלו החזר על תיקונים. לדעתי זה המספר של המסירות שהיו לגיר הזה. 

אם כך כל אלו יהנו מ250 ש"ח זיכוי והרחבת אחריות.

מי שתהיה לו בעיה או היתה לו - יקבל טיפול ע"ח היבואן או החזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, טרול כתב:

בדיוק עכשיו שלחתי את הכתבה לשכן שלי, יש לו סופרב 2013 שמושבתת כבר חצי שנה

היית צריך להפנות את תשומת ליבו להסכם הפשרה הקודם, לא לנוכחי. הקודם התייחס לרכבים מהשנים הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כפתבתי פוסט גם.

יש לי אוקטביה 2010 1.8 TSI , לפני מספר ימים הרכב יצא ממוסך ( לא צ'מפיון ) לאחר שהלך המכטרוניק.

עלות התיקון הייתה 5700 כולל מעמ.

יש קבלות מהמוסך והכל.

האם יש דרך לקבל איזשהו החזר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב לפרט מעניין

עוד נקודה מעניינת. חשוב לזכור כי האחריות המוארכת לא חלה על כל רכיבי תיבה ההילוכים. וכפי שיודעים בעלי המכוניות, התקלות ב-DSG מתרחשות לא רק במחשב ובמצמדים. למרות שחלקן עשוי להיות תוצאה של כשלים באותם רכיבים, האחריות שמעניק כאן היצרן כפיצוי - אינה מלאה.

ככל שאני יודע, הטענה לנזק לגיר לא החזיקה מיים, כי המענה היה - הזנחת את הטיפול במצמדים. דחיית הטיפול (כי אני מוכר את האוטו, אין לי זמן, יעבור מעצמו) ולכן האחריות היא למתכלים (מצמדים) ולמנגנון ההחלפה שאינו מקורר שמן . עקב הריטוט המסיבי שנובע מהחלקת המצמדים. 

אישית, קיבתי הודעות על זכאות גם ללאון 2012 וגם ללאון 2014 הגם שכבר לא היו ברשותי. לפחות אני מכיר את מי שקנה מוטו-דיל את ה 2012. 

לפני 2 דקות, מיכאל ג׳ון כתב:

בדיוק כפתבתי פוסט גם.

יש לי אוקטביה 2010 1.8 TSI , לפני מספר ימים הרכב יצא ממוסך ( לא צ'מפיון ) לאחר שהלך המכטרוניק.

עלות התיקון הייתה 5700 כולל מעמ.

יש קבלות מהמוסך והכל.

האם יש דרך לקבל איזשהו החזר ?

תבדוק באתר צ'מפיון. שמור את כל הקבלות! גם אם אתה לא יד ראשונה ההסכם כולל את הרכב לא הבעלים.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה - לפי אותו מקור ההסדר החדש עדיין לא תקף. צריך להמתין עד שיגובש סופית ויצאו ההוראות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, pasat04 כתב:

היית צריך להפנות את תשומת ליבו להסכם הפשרה הקודם, לא לנוכחי. הקודם התייחס לרכבים מהשנים הללו.

זאת כתבה שקראתי במקרה, כשהוא רצה לקנות את הרכב הצעתי שלא כדאי לו לקנות והוא קנה והתלהב שהצליח "לקרוע " את הבן אדם במחיר , מה שקרה לאחר חודשיים בערך שהוא היה חייב להחליף משאבת מים ורדיאטור שאני מאמין שעלה לו יותר ממה שהצליח להוריד למוכר, שלא נדבר על זה שהרכב צורך שמן והוא טוען שאמרו לו שזה בסדר בסקודה, אחר כך התחילו בעיות בגיר עד שהרכב פשוט לא נוסע ואז קורונה והשבתת הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, מיכאל ג׳ון כתב:

רכב מספר 42-176-74 אינו נמצא ברשימת הרכבים של הסדר פשרה "מערכת תיבת הילוכים"

אם אני לא טועה להסדר המקורי היה תוקף שאפשר שכבר פג במידה ולא מומש. 

לא יודע איך לבדוק. אןלי אחרים. 

לפני 5 דקות, טרול כתב:

זאת כתבה שקראתי במקרה, כשהוא רצה לקנות את הרכב הצעתי שלא כדאי לו לקנות והוא קנה והתלהב שהצליח "לקרוע " את הבן אדם במחיר , מה שקרה לאחר חודשיים בערך שהוא היה חייב להחליף משאבת מים ורדיאטור שאני מאמין שעלה לו יותר ממה שהצליח להוריד למוכר, שלא נדבר על זה שהרכב צורך שמן והוא טוען שאמרו לו שזה בסדר בסקודה, אחר כך התחילו בעיות בגיר עד שהרכב פשוט לא נוסע ואז קורונה והשבתת הרכב

מה קשר למשאבת מים( כן היא שילוב של גוף פלסטיק ומתכת ויש דגמים מחוזקים עם אימפלר מתכת וגם כאלו עם גוף מתכת) ? והרדיאטור בכלל? צריכת שמן הייתה בעייה ידועה אבל לא אקוטית עד לכמות מסויימת. 

העיניין הוא שלא מעטים בכלל לא פותחים מכסה מנוע עד שנדלקת מנורה (אם בכלל נדלקת) . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, zaf כתב:

אם אני לא טועה להסדר המקורי היה תוקף שאפשר שכבר פג במידה ולא מומש. 

לא יודע איך לבדוק. אןלי אחרים.

אם מוצג שהרכב לא מופיע, אז הוא לא זכאי, לפחות לא להסכם שנבדק.

בתמונה המצורפת נראה המסך לרכב שזכאי, ועבר הזמן להגשת החזר. יש פרטי התקשרות לבירור.

זה רכב שלי, שנת 2015, שכבר לא נמצא ברשותי.

Screenshot_20200731-140828_Chrome.jpg

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...