Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלקן פרטי - מה החסרונות

osos9
שימו לב! השרשור הזה בן 1324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

QR זה מסורבל מדי. הפתרון שעובד בכל העולם זה NFC שאומץ הן ע"י אפל והן ע"י גוגל. הקורונה האיצה את התהליך. היום בארה"ב ואירופה כמעט בכל מקום שמקבל כרטיסי אשראי ניתן לשלם עם הטלפון בלי לגעת בשום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, eladts כתב:

QR זה מסורבל מדי. הפתרון שעובד בכל העולם זה NFC שאומץ הן ע"י אפל והן ע"י גוגל. הקורונה האיצה את התהליך. היום בארה"ב ואירופה כמעט בכל מקום שמקבל כרטיסי אשראי ניתן לשלם עם הטלפון בלי לגעת בשום דבר.

או לשלם בטלפון, או לנפנף את הכרטיס. 

בישראל ראיתי לראשונה EMV בפעולה לפני שבועיים באופיס דיפו. ימות המשיח! תשלום ב-NFC לצערי כנראה יהיה פה כשבשאר העולם כבר יהיה תשלום בטלפתיה.

לפני 4 שעות, Audi-T כתב:

ההנחה היא תמיד ביחס למחיר המחירון, לכן בכל אופן בסולר הדיל לא משתלם כלכלית.

תודה. עבורי בכל זאת אטרקטיבי במידה מסויימת, היות ואני מאוספי החשבוניות.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזכות השרשור הזה נרשמתי לשרות.
אני מתדלק כ5 פעמים בחודש ונושא הנוחות מאוד חשוב לי.
עלויות:
עלות חד פעמית של 25 שקלים עבור ההתקנה. הם מדגישים שזה ללא על קידוח ומקור מתח.
עלות מנוי של 8 שקלים לחודש. אמור להתקזז בהנחה על הדלק.
כרגע ממוצע של ליטר דלק דרכם עומד על 5.30 שקל.
אמשיך לדווח אחרי ההתקנה.

• אהבתי 1

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Audi-T כתב:

אני מתדלק סולר 5.15 בדור אלון באמצעות כ.אשראי.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

מסקרנות גרידא, איפה יש 5.15 לסולר? זה הכי זול שראיתי היכן שהוא עד היום ברשתות הגדולות (אישית אני לא נכנס אצל ליזול/חפוז/גדש/פיקה ודומיהם).

עוד אין לי שום הצעה, רק אוסף כאן אינפורמציה מקדימה. אתחיל לעשות טלפונים השבוע לחברות השונות ונראה מה יוצא מזה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, קורן בן אשר כתב:

מסקרנות גרידא, איפה יש 5.15 לסולר? זה הכי זול שראיתי היכן שהוא עד היום ברשתות הגדולות (אישית אני לא נכנס אצל ליזול/חפוז/גדש/פיקה ודומיהם).

זה סדר גודל של המחירים בתלפיות ירושלים (אולי אף פחות, כבר תקופה לא תידלקתי שם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...