Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלקן פרטי - מה החסרונות

osos9
שימו לב! השרשור הזה בן 1346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, Buki כתב:

מבחינת המחיר אתה חותם עם חברת הדלק על מחיר מסויים כשרתה מתדלק באותה רשת זה המחיר. 

אף אחד לא מפריע לך לתדלק במזומן/אשראי בתחנות של רשתות אחרות אם יש מחיר זול יותר.

אה אני קובע איתם נגיד 5.5 שקל לליטר ואם מחר המחיר יורד ל4 (לדוגמה) אז אני עדיין משלם 5.5 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם דלקן פרטי נטו בגלל הנוחות והדיווח המרוכז.
שונא שאני ממהר וצריך להקליד במקשים המעפנים במשאבות תעודת זהות לחכות לאישור ובלה בלה בלה.
ככה אני נכנס מתדלק ונוסע. לא צריך להוציא ארנק, אם אני מחליף רכב עם מישהו מהמשפחה אז אני לא צריך לדאוג לתדלק לו לפני. פשוט נוח.

אני לא מתדלק איפה שזול אלא איפה שנוח לי
על הדרך, יש לי חשבון לקוח בחברת דלק ודור אלון, מספיק לי. המחיר הוא הנחה קבועה מהמחיר בשירות מלא, שזה לרוב יוצא כמו המחיר בשירות עצמי, רק שאפשר לקבל גם שירות מלא אם רוצים.
כשחם/קר/גשום זה נחמד שלא צריך לצאת מהרכב.
אה - יש אפשרות להגדיר 3 תחנות מועדפות עם הנחה נוספת של עוד 5 אגורות.

הדלקנים היום מאד פשוטים להתקנה והסרה - התקנה זה 5 דקות (טבעת וכבל עם מוח קטן שדוחפים מהגומיה שסביב לצינור תדלוק ברכב). כשמוכרים את האוטו רק צריך להודיע, אפשר למשוך את הטבעת ולזרוק לפח.

אם רוצים גם מעקב קילומטרז משלמים עוד כ-200 שח ומתקינים משדר אלחוטי שזה פלאג קטן על השקע obd, אצלי אמרו שלא ניתן להתקין כי בואגיות זה חסום. לא חפרתי מעבר, יש מצב שחירטטו אותי.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להשתמש בשירות של פאמפי. להם כבר יש הסכם עם החברות ולך נשאר רק לתדלק.

יש לי כזה על 3 רכבים. חוץ מפעם אחת שזה לא עבד בתחנה ספציפית בכל שאר הזמן זה ממש אחלה שירות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור מהאתר שלהם, הם עובדים עם פז או לא? (יש תחנה של פז ממש ליד הבית, אז זה קצת חסר תועלת להתקין דלקן "אוניברסלי" שלא עובד שם). בעמוד אחד הם כותבים "כל התחנות" ובעמוד אחר "מגוון תחנות".

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלק, סונול ודור אלון בוודאות (מתדלק שם)

מיקה וטן הם מפרסמים שכן

לא ראיתי שהם פרסמו פז.

לפני 4 דקות, pl7410 כתב:

אוניברסלי אמור להיות כשמו כן הוא.

אוניברסלי = יכול להתאים. אם אין להם הסכם אז זה לא יעבוד.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש. אני חושב לעשות כרטיס תדלוק. מה החסרונות לעומת דלקן? פחות הנחה? יותר התעסקות (להכניס ולהוציא כרטיס)?

איך עובדת ההנחה בסולר, היות שהמחיר משתנה בין תחנות? מקבלים הנחה קבועה ביחס למחיר המפורסם בתחנה?

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר
  • רעיון טוב! 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא ההתעסקות אמור להפתר בחודשים הקרובים עם הכנסת ה-EMV. אמנם חברות  הדלק קיבולו איזו דחיה מעבר לשאר השוק, אבל בסופו של דבר הטכנולוגיה תופעל ואז ההקשה תהיה 4 ספרות וזהו.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, קורן בן אשר כתב:

איך עובדת ההנחה בסולר, היות שהמחיר משתנה בין תחנות? מקבלים הנחה קבועה ביחס למחיר המפורסם בתחנה?

ההנחה היא תמיד ביחס למחיר המחירון, לכן בכל אופן בסולר הדיל לא משתלם כלכלית.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...