Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג׳יו 2008 פרימיום או סקודה קאמיק 1.5 סטייל

Daniel Bs
שימו לב! השרשור הזה בן 1362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 46 דקות, Fraysa כתב:

אז אולי זה היה 3008, לא יודע. זו נבלה וזו טרפה. 

לא מובנת ההתייחסות שלך לרכבי הקונצרן.

"אז אולי זה היה 3008" - באם אתה לא מבין/מבחין בהבדלים, 
נסלח לך באם עדיין ההבנה שלך בתחום הרכב והתחבורה
אינה בשלה מספיק ואתה ניזון מסטיגמות כמו:
"הפח ברכב עבה יותר ולכן הוא יותר בטוח".
מכוניות צרפתיות לא שוות "זו נבלה וזו טרפה" ועוד...

Fraysa - זה הזמן שלך לצפות בתדירות רבה יותר
בפורום המכובד - carsforum,
כך לשפר מאוד את ההשכלה שלך בתחום הרכב והתחבורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.7.2020 בשעה 15:07, Daniel Bs כתב:

בהתחלה הרגשתי שהפיג׳יו מיוחדת יותר היום לאחר שעברה ההתלהבות הראשונית מרגיש לי שהסקודה פרקטית יותר.

הבנת את הכל לבד ולראיה המשפט שרשמת. עכשיו תבחר אם להרגיש מיוחד או פרקטי.

שניהם יהיו אחלה קניה. אין עדיפה. יש מתאימה לצרכים שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.7.2020 בשעה 17:11, Gavrik כתב:
אני חושב שההשוואה ביניהם צריכה לא להתבצע על פי VFM אלא לפי קהל היעד שלהם.
שכן הן כול כך דומות שאפילו במבחני רכב מתקשים להחליט מי הטובה ביניהן ובמבחנים מסויימים מכתירים את ה2008 למנצחת ובמבחנים אחרים את הקודיאק.

בפועל פיג'ו וסקודה בחרו להן קהלי יעד שונים וזה מורגש בכול דבר ברכב.
הסקודה כיאה לרכב גרמני בנויה לקהל היעד הכי נפוץ בגרמניה בני מעמד הביניים שעובדים בתעשיה הגרמנית 

השוואה יפה.
אבל לדעתי צריך להוסיף:

אם אתה מאלה שמתלהבים מהסמארטפון החדש עתיר יכולות וזה עובר להם תוך שבועיים- הקאמיק עדיפה.
הפיג'ו מלהיבה. אין ספק.

אבל אחרי כמה שעות של נהיגה והתלהבות, זה פשוט עבר לי. והבנתי שזה בעיקר שואו ראשוני.
בפיג'ו תפעול המערכות מעצבן, ואני עובד הרבה עם אנדרואיד ואפל, ועדיין. רכב צריך להיות פרקטי בשוטף כי צריך את העיניים על הכביש. הנדסת האנוש של הקאמיק פשוט עדיפה.

אבל אם אתה מאלה שבאמת נהנים ומתלהבים כל פעם מחדש מהסמארטפון הדגל החדש שלהם, אז יש מצב שפיג'ו באמת בשבילך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפיג'ו תפעול המערכות מעצבן, ואני עובד הרבה עם אנדרואיד ואפל, ועדיין. רכב צריך להיות פרקטי בשוטף כי צריך את העיניים על הכביש.

אני לגמרי יכול להבין את מי שתפעול המערכת בפיז׳ו זה לא בשבילו. אני גם מעדיף כפתורי מזגן פיזיים למשל, אבל לצערי לאט לאט עוד ועוד יצרנים נפטרים מזה, ועוברים לתפעול דרך מסך.
בכל אופן, אני מכיר הרבה מאוד אנשים שנוסעים ב3008 עם אותו תפעול (כולל הורי הלא צעירים בכלל), ומתרגלים לזה.
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, eyalkar כתב:

Fraysa - זה הזמן שלך לצפות בתדירות רבה יותר בפורום המכובד - carsforum,
כך לשפר מאוד את ההשכלה שלך בתחום הרכב והתחבורה.

עזוב, האיש בא לעשות פרובוקציות, וגם די בולט שכיף לו בענין. לא לחינם הוטבע הביטוי הנבון " אל תאכיל את הטרול ".  הערה לסדר עכשיו ראיתי שכבר נכתב כאן למעלה, מסיר את הבקשה לזכות ראשונים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...