Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג׳יפון לאישה - עד 150 אש״ח

Ariel Brukman
שימו לב! השרשור הזה בן 1344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו מחפשים להחליף את הקליאו בג׳יפון חדש.

עשינו קצת שיעורי בית, הלכנו לכמה סוכניות ובקרוב יש לנו גם נסיעות מבחן על הרכבים שאהבנו עד עכשיו.

בינתיים, מי שברשימה זה המאזדה cx30 והקיה אקסיד. מאוד אהבנו את שתיהן.

לגבי הקיה, קראתי עליה הרבה - ואני קצת מפחד מהגיר. ידוע שבספורטאג׳ יש בעיות של חימום שמן הגיר, אבל לא קראתי על בעיות כאלה באקסיד עדיין. מצד שני, הרכב דיי חדש אז יכול להיות שהמדגם לא מספיק גדול עדיין. 

חשבנו בהתחלה דווקא על ג׳יפון היברידי - הלכנו לראות את הנירו והקונה, אבל אהבנו משמעותית פחות מאשר את המאזדה והאקסיד. בנוסף, הנירו מגיע ללא התראת שטח מת - שזה אחד הפיצ׳רים הבטיחותיים שאני הכי מעריך. 

אשמח לשמוע דעות על 2 הכלות, ואולי על אופציות אחרות שלא חשבנו עליהן.

הנסיעה השנתית שלנו זה באזור ה15 אק״מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום,

עשיתם שיעורי בית ובחרתם שני רכבים מוצלחים ( בתנאי שהגודל מתאים ).

אני אישית הייתי קונה cx30 , רכב מרגיש איכותי מאוד מבחינת גימור הפנים ואין סימני שאלה לגבי הגיר.

אבל אני קצת קונסרבטיבי בעניין ( מעדיף מנועים אטמוספריים ונמנע מגירים רובוטיים ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף למה שרון אמר - גם אבזור הבטיחות מצוין.

• רעיון טוב! 2

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נבדוק גם את ה2008, אבל גם היא - עם גיר רובוטי קצת בעייתי.

עריכה: קראתי עכשיו שזה גיר שונה מהגיר הרובוטי שאני מכיר של פג׳ו. האמת שחא מכיר את הגיר הספציפי הזה, אשמח לשמוע עליו מבחינת אמינות.

משהו קטן לרעת הפיג׳ו זה בגאז׳ יותר קטן מהאחרות, לא בהרבה - אבל כן יותר קטן.

עריכה אחרונה על ידי Ariel Brukman
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא ממש לא עם גיר רובוטי.

גיר פלנטרי 8 הילוכים של אייסין (יפני).

• אהבתי 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד 150 הייתי בהחלט שוקל את ה 3008 מיד 2 0ק"מ , השאלה אם אתה נדרש לגודל של הרכב.

באופן מעשי יש לי חיבה לרכבים קומפקטים יותר , ה 2008 החדשה היא הבחירה העדיפה בקטגוריה לדעתי הצנועה , המכלול עדיף על המתחרות.

• רעיון טוב! 1

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Yehuda and ruty

הקודם היה אוטומטי פלנטרי עם 6 הילוכים של אותה חברה (אייסין). הוא שודך למנוע 1.2 טורבו.

לפני כן במנוע 1.6 שודך לגיר אוטומטי פלנטרי עם 4 הילוכים - AL4.

היו שני מנועים שהיו זמינים עם גיר רובוטי חד מצמדי - 1.2 ללא טורבו ו-1.6 טורבו דיזל.

עריכה אחרונה על ידי dorsht

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמת הגימור הגבוהה יש התרעה על רכב בשטח מת כולל תיקון אקטיבי.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה2008 היא ג'יפון על בסיס סופר מיני , האקסיד והCX30 שתיהם על פלטפורמת משפחתיות, כך שמדובר במידות אחרות ובכלל איכויות אחרות של משפחתיות, תנסה לבדוק את ה3008 שמקבילה ל אקסיד והCX30.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CX30 על פלטפורמה מעט מקוצרת של ה-3 החדשה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו גם מחפשים להחליף את הקליאו (2014) של אשתי, וה2008 היא המועמדת החזקה, אם כי אנחנו ספציפית מחכים לחשמלית.
לא יודע כמה אתם ממהרים, אבל הרנו קאפצ׳ור החדשה שאמורה להגיע בקרוב גם נראית מעניינת.

אגב, מה המטרה בלהדגיש בכותרת שהרכב לאשה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...