Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה תעלה קיה סלטוס?

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 7 שעות, me5000 כתב:

נו אז מה הקטע אם ספורטג' עולה אותו הדבר(ב0 ק"מ) וזה רכב יותר גדול ואיכותי. 

כי סלטוס ב 0 ק"מ יעלה פחות. 

הסלטוס ימוצב בין הסטוניק לספורטאז'. לא צריך להיות גאון כדי לקרוא על זה באתרים אחרים, ולהבין שזה בדיוק מה שאומרים נציגי היצרן. 

בנוסף, קח בחשבון גירסת ליסינג מוזלת ומאובזרת מעט פחות, והנה יש לך גם אפשרויות בליסינג, גם 0 ק"מ וגם ישירות מהיבואן. 

עד עכשיו זה די משעמם. 

אבל...אם קיה ייצרו (וטלקאר ייבאו) גירסת היבריד פלאג אין לסלטוס, עם אותה מערכת הנעה של הנירו פלאג אין, זה כבר יכול להיות שובר שיוויון ולתת לסלטוס יתרון מוחץ על כל המתחרות. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, discoTD5 כתב:

הסלטוס ימוצב בין הסטוניק לספורטאז'. לא צריך להיות גאון כדי לקרוא על זה באתרים אחרים, ולהבין שזה בדיוק מה שאומרים נציגי היצרן. 

שזה גם בערך המקום שבו נמצאת האקסיד, צפוף שם

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל לא בטוח שלמרות הכוונות הראשוניות הרכב יגיע.

בעקרון הדגם לא מיועד לאירופה, והדרך היחידה להביא היא בתקינה אמריקאית.

הבעיה היא שהמנועים המשודרכים לרכב בתקינה האמריקאית הם גדולים לא חסכוניים ויקרים ( 1.6 טורבו, ו-2.0 ליטר אטמוספרי )

ולכן גם המחיר וגם ההתאמה לצרכי הצרכן הישראלי די בעייתיים.

הדגם מיוצר בתצורות אחרות גם עם מנוע ה1.6 שנמצא בווניו אם יצליחו להביא אותו עם המנוע הזה, יש מצב גם למחיר טוב, וגם לצריכת דלק סבירה.

האם זה יקרה? אני בספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלטוס לא נמכר באירופה, כי שם יש את האקס-סיד.

מאמין שבארץ הוא יעלה כמוהו.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הרכב בארץ כבר שבועיים בערך,עשרות יחידות אם לא מאות שלו כבר הגיעו לארץ לבונדד של היבואן...  ועוד כמה עשרות נמצאות עוד בנמל אילת...  עדיין לא עלו על הכביש,לא אלו שבנמל (מן הסתם..) ולא אלו שבבונדד.

עריכה אחרונה על ידי new_driver_MAZDA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול היה כתוב בקארטיוב שהשיווק יתחיל בחודש הקרוב עם מנוע 2 ליטר וגיר רציף או 1.6 טורבו המוכר מהספורטאז'. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה  תודה :)

מחכה ממש לראות מפרטים ומחירים, כי כרגע זה די משנה את התמונה בבחירה שלי באקסיד (יש עכשיו אחלה הנחות במבצע קיץ אצלם, נגמר ב14.8 - בטח ישיקו יום אחרי D:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...