Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית וולבו S60 או V40

Ron321321
שימו לב! השרשור הזה בן 653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, בשבועות האחרונים אני מחפש רכב שיהיה קצת יותר זריז, ואני בספקות לפה ולפה מה לקנות.

רוב החברה מהעבודה או מכרים לרוב ממליצים על משהוא יפני (כמו מאזדה 3 מנוע 2000) אבל דוגרי מרגיש קצת משעמם ובנאלי.

עכשיו יצא לי לקרוא קצת על הS60 או הV40 סדרה T5 עם המנועים 2.0 וה245 כ"ס.

על הנייר נשמעים דיל מעולה, וגם שמדובר על גירים של אייסין אז בכלל נשמע אחלה.

העניין הוא שכמעט כול בן אדם ששאלתי אותו אמר לי שהאחזקה והביטוחים יקרים מאוד. כמה נכון העמדות האלו?

נדלקתי ממש על 2 הדגמים האלו.

תודה רבה לכל העונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוחים מאוד זולים יחסית למקבילות ובדרך כלל ללא דרישות מיגון.

הטיפולים יקרים בערך ב30 אחוז ביחס לרכב רגיל.  לא משהו שאמור לשנות.  (במוסכי היבואן) 

הT5 נהדר והאיסיין אחד הפלנריים הטובים ביותר שהתנסיתי בו.

V40 T5 יהיה לך מאוד קשה למצוא, נמכר זעום של יחידות ( סביבות 20 בכל השנים וכל הרמות גימור) .

אני בקרוב אפרסם שרשור אחזקה שמסכם את השנה הראשונה עם הרכב שלי. STAY TUNED

עריכה אחרונה על ידי אייל
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 2.8.2020 בשעה 11:35, אייל כתב:

הביטוחים מאוד זולים יחסית למקבילות ובדרך כלל ללא דרישות מיגון.

הטיפולים יקרים בערך ב30 אחוז ביחס לרכב רגיל.  לא משהו שאמור לשנות.  (במוסכי היבואן) 

הT5 נהדר והאיסיין אחד הפלנריים הטובים ביותר שהתנסיתי בו.

V40 T5 יהיה לך מאוד קשה למצוא, נמכר זעום של יחידות ( סביבות 20 בכל השנים וכל הרמות גימור) .

אני בקרוב אפרסם שרשור אחזקה שמסכם את השנה הראשונה עם הרכב שלי. STAY TUNED

סורי על ההגבה המאוחרת, כמה שבועות עמוסים, בכל מקרה ממש תודה על התגובה! אני באמת שוקל כי בנתיים אלו הרכבים שהכי קרצו לי ושאני לא מרגיש שאני מוותר על יותר מידי כמו שקרה לי עם 2 הרכבים הקודמים שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
בתאריך 27.7.2020 בשעה 23:16, Ron321321 כתב:

אהלן, בשבועות האחרונים אני מחפש רכב שיהיה קצת יותר זריז, ואני בספקות לפה ולפה מה לקנות.

רוב החברה מהעבודה או מכרים לרוב ממליצים על משהוא יפני (כמו מאזדה 3 מנוע 2000) אבל דוגרי מרגיש קצת משעמם ובנאלי.

עכשיו יצא לי לקרוא קצת על הS60 או הV40 סדרה T5 עם המנועים 2.0 וה245 כ"ס.

על הנייר נשמעים דיל מעולה, וגם שמדובר על גירים של אייסין אז בכלל נשמע אחלה.

העניין הוא שכמעט כול בן אדם ששאלתי אותו אמר לי שהאחזקה והביטוחים יקרים מאוד. כמה נכון העמדות האלו?

נדלקתי ממש על 2 הדגמים האלו.

תודה רבה לכל העונים!

אני גם ממש אותו דבר, בחיפושים אחרי רכב, ואם אפשר לקנות וולוו באותו מחיר של רכב משעמם כל שהוא זה נשמע לי עדיף.

טסט ראיתי שיקר,

הבעיה שלי, שהתקציב שלי נמוך, ואני לא יוכל לקנות 2014 ומעלה, ולפי מה שאומרים פה לא כדאי לקנות את המנועים והגיר של פורד. אז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...