Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עושה לכם טוב על הנשמה בנהיגה בכבישי הארץ?

מיץ פטל
שימו לב! השרשור הזה בן 1361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכביש היורד מאודם עם ראות טובה, סיגריה וקצת מחשבות.

רצף של 5-6 פניות שמתחברות לי בבית אורן בלי אף רכב שמעקב אותי.

למצוא חבר למשחקים, תופסת בעיקר.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו! איפה אתה? כאן מדברים על ישראל, לא על סקנדינביה.

אני אוהב נהיגה רגועה, לנסוע בנתיב הימני במהירות המותרת ובלי לחץ. קורה, אבל לא מספיק.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבורי הרכב זה אחד המקומות הכי כיפיים שיש - נהנה לראות את הרכב כל בוקר ובכלל (ולא משנה איזה רכב זה). המוזיקה שלי, הקצב שלי, הדרכים והדרך...

למרות בעית תרבות שנתקלים בה אין סוף - אנשים שאין מלבדם - כל הזדמנות לצאת ולנהוג היא שמחה. (למזלי לא חי בפקקים)

משתדל ומצליח רוב הזמן לא לקחת קשה חבר'ה שבאו להלחם על הכביש, וכשיש עומס תנועה יש מערכת סאונד שמשתלטת על האווירה.

כמובן שבארץ שבה אין תחבורה ציבורית יעילה - הרכב הפרטי מאפשר להגיע למקומות מיוחדים ודרכים מהנות - שחלק מהן צויינו בתגובות.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה לאן אני צריך לנסוע.

אם זה שישי בערב, ב7-8 אני הכי נהנה.

כל הארץ שוממת. וגם מי שעל הכביש- רגוע וסובלני.

אז מה אני אוהב? את יום שישי ב20:00 :)

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

שבת, שעה חד ספרתית, חבר או שניים מקסימום שאני סומך עליהם וגז לחוץ.

• אהבתי 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים שכמעט לכל האנשים פה "מה שעושה טוב על הנשמה בכבישי הארץ" זה הנופים שמחוץ לכבישים (שבינינו הם בינוניים מאד ביחס לאירופה ורוב העולם)
או הזמן שבו אין מכוניות בכבישים - שזה קצת פרדוקסלי - כמו להגיד שמה שאני הכי אוהב בבית שלי זה לא להיות בו...

ובכל זאת מה שעושה לי טוב על הנשמה בכבישי הארץ זה הרגע הזה שאני עובר את מצפה רמון ונכנס למכתש - אז אני לוקח נשימה, נרגע וניהיה לי טוב על הנשמה

עריכה אחרונה על ידי nathun
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה מאוד דברים שאני נהנה לעשות במכוניות או עם מכוניות, או ליד מכוניות. אבל "טוב על הנשמה" זכור לי במיוחד פעם אחת - נסיעה צפונה על כביש החוף, שקיעה בדיוק כשאני עובר את עתלית והים משמאל נפתח בפני, מוזיקה רגועה, ומעט - אבל לא 0, נחמד להרגיש אתה חולק את הרגע עם עוד אנשים - מכוניות על הכביש. זאת הייתה אחת הפעמים היחידות שקלטתי את עצמי אומר "וואו. ממש טוב לי על הנשמה". 

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש צובה אשתאול צומת הסטף, או לחילופין לעלות מים המלח בכביש סדום-ערד...

עשיתי את זה גם פעם אחת בלילה כשרואים את העלומה אם מגיע רכב מרחוק וכך יודעים אם אפשר לחתוך את העיקולים השמאליים...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם פבל. שעות הזריחה או אפילו קצת לפני, הידיעה שכולם ישנים במיטות ורק יתחילו את היום עוד כמה שעות ואתה לבש על הכביש. נופים יפים, האוויר, מרגיש נקי יותר. סך הכל די נחמד.
מבחינת מיקום: כבישי רמת הגולן הם תמיד תענוג בשבילי. הייתי מת לחיות שם אם היה לי מכשיר שיודע לשגר אותי לתל אביב בשנייה.
אני חייב לציין שנסיעות שטח בזריחה זה אחד הדברים היותר מדהימים והייתי שמח לראות אותן גם לא במילואים. מאוד פסטורלי.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, nathun כתב:

שזה קצת פרדוקסלי - כמו להגיד שמה שאני הכי אוהב בבית שלי זה לא להיות בו...

ממש לא. 

זה כמו להגיד שמה שאני הכי אוהב בבית זה להיות בו לבד. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקופה שהכי נהניתי לנהוג

הייתה בתקופת הקורונה,נכון זה

לא דבר טוב שקרה בעולם,אבל

מבחינת נהיגה היה תענוג.

אני עובד בחברה חיונית ונהגתי לא

מעט,ופשוט עולם אחר.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...