Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונית בנזין עזרה .

שימו לב! השרשור הזה בן 1346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים אשמח אם תוכלו להקדיש לי כמה דקות מזמנכם,  לפני יומיים קנו לי מכונית על שלט בנזין שלפני שנתיים השווי שלה היה 6500 ועכשיו מכר ב1700 חבר של אח שלי.

המכונית הגיעה אלי שמורה ומניעה בקלות 

אחרי כמה הנעות וסיבובים וחיוך על הפנים מאיך שהדבר הזה זז לאחר הפסקה קצרה ראיתי שחלק מהמיכל בנזין רטוב קצת מבנזין.

2. נסיתי להניע לא מניע מלא זמן גם עם צ'וק פתוח ואני לא ברברי נסיתי בעדינות עד שתפסתי את הקצב סיבוב ולא מניע לי הכלי יש רבע מיכל דלק 

באיזשהו שלב החוט הרגיש שהוא על ריק מושך בלי סיבוב 

ואז פתאום כן יש סיבוב חלקי ופתאום אין וכו' וכו' ..

בנוסף ולא קריטי פניה שמאלה לא שלמה כמו ימינה ..

עכשיו השאלה שלי זה אם במידה ואתקן זה יקרה שוב מהר מן הצפוי (כי זה נוטה להתקלקל כל כך מהר ) 

וכמה העלות של הדברים האלו ? 

תודה רבה רבה לעוזרים מעריך כל תגובה ! 

IMG_20200725_235034.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

תבדוק שהמוט שמתחבר לסרוו לא נהיה גמיש מעייפות

פולסטארט עולה כ100₪ יכול להיות שהקפיץ שם נהרס, בלאי סביר

תבדוק שהסרוו לא עושה רעשי שחיקה ימינה ושמאלה

ולא הבנתי את העניין של הדלק.

עריכה: יכול להיות שהצפת קצת את המנוע?

עריכה אחרונה על ידי asmily

Hu: Pioneer Deh-80prs| Amp:Jl Audio Slash 450.4v2| Mono amp: Jl Audio Slash 500.1v2| Comp:Hertz Mille legend1650.3 active| Subwoofer: JlAudio 10w7AE2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול מישהו תותח עזר לי ליישר קו בכלי 

אבל מה זאת אומרת רעשי שחיקה של הסרבו? 

כי כשהיה נקי הכל עבד רגיל אחרי סיבוב בשטח מלא אבק חזר להיות שמאלה חלש 

תודה רבה על העזרה חבר 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ימינה שמאלה תבדוק אם הרעש תקין או שיש רעשים של משהו פגום

Hu: Pioneer Deh-80prs| Amp:Jl Audio Slash 450.4v2| Mono amp: Jl Audio Slash 500.1v2| Comp:Hertz Mille legend1650.3 active| Subwoofer: JlAudio 10w7AE2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעש רגיל אחי רק שבאוויר הוא מסובב את הגלגלים עד הסוף ועם המשקל שלו לא מסובב כמעט בכלל .. השאלה שלי אם זה הסרבו עצמו או אולי המערכת היגוי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב לבדוק את כל האביזרים הנלווים לסרוו, מוט היגוי/חיבור לגלגל ראשי/חיבור לפיצול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...