Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולוו S60 שנת 2008. הגיגים על הרכב שברשותי לכמה חודשים ואולי אקנה אותו

eladns

פוסטים מומלצים

סיכום חודשיים עם וולוו S60 שנת 2008

האוטו סבבה לגמרי.

הנדסת אנוש מאוד טובה. בידוד רעשים מדהים.

המערכת שקיימת באוטו סבבה לגמרי והרדיו קולט מאוד טוב {שומע רשת ב' ובאיזור ים המלח לא הייתי מצליח לקלוט- מעניין שעם הוולוו יש אחלה קליטה שם למעט 10 ק"מ אחרי מצדה לכיוון ירושלים שם היא נעלמת למספר קילומטרים ואז חוזרת ושומעים אחלה}

האוטו עשה 147 אלף ק"מ שזה דיי כלום.

הסלון למרות שהוא מוזנח – נוח מאוד מאוד.

משענת היד נוחה, ההגה עולה יורד והולך קדימה אחורה – 100% התאמה לנהיגה.

ההגה גם נוח לאחיזה ולא נראה שהוא גדול מדיי או קטן מדיי.

יש חימום טוסיק!

הגיר מנהג יפה מאוד ויודע לתת עבודה נכונה בבחירת ההילוך.

לצאת לעקיפות עם הרכב הזה אין פחד.

מרגע קבלת הקיק האוטו עף קדימה.

קיבלתי אותו לכמה חודשים מלקוח שמאוד אוהב אותי בכדי שאוכל לנסוע עם הרכב לטיפולים בים המלח.

מבדיקה של תדלוק פול נסיעה הלוך-חזור מירושלים למלונות ים המלח וחזור – נסיעה רגועה- שם קרוז קונטרול על 85 קמ"ש ויאלה סע, יצא לי 20 ליטר דלק בדיוק.

240 ק"מ לחלק ל20 נותן לנו 1 ליטר דלק ל12 ק"מ – בינערוני – רכב לא עמוס – לא הכי חסכוני אבל גם לא הכי בלוע {בואו נשווה אותו ליונדאי טראג'ט שיש לי ואז הרכב אוכל 1 ל8 בבין עירוני – אבל נוסע על גז אז המחיר מתגמד}

בעירוני הרכב שותה דלק להנאתו משהו כמו 1 ליטר דלק ל8 קילומטר.

הרכב שווה במחירון כ18 אלף שקל.

נראה טוב בסך הכל. צבע קצת יורד מהרכב, ריפודים קרועים ומסכנים, ג'נטים יפים של BBS.

מחיר שוק ביד 2 לפני מיקוח בין 13 ל15 אלף שקל – לרכב מטופל עם טסט ומזגן.

מה הבעיה שלי בהחלטה האם לקנות את הרכב כרכב שני בבית?

1} מה המחיר שנראה לכם הגיוני לשלם בעבור רכב זה?

הבעיות: אין מזגן- המדחס מוציא את כל הגז בשניות- מילאתי גז ותוך 5 דקות הכל הלך

בעיה שנייה: מאוד מפריע לי ריפודי העור. זה ממש דיל ברייקר. הריח שלהם הורג אותי למרות ניסיונות ניקוי- זה לא ריח מסריח של סיגריות וכו', זה פשוט הריח של העור. גם הילדים לא אוהבים את הריח ומעדיפים לנסוע באוטובוס אבל שיהיה חורף נראה אותם עולים באוטובוס.

בעיה שלישית: טסט קרוב ויש רעש ממשולש שמאל כאילו הרכב נשבר עוד חצי דקה על כל בור\מנול שיש בכביש.

download (12).png

IMG-5084.jpg

IMG-5161.jpg

IMG-5172.jpg

IMG-5178.jpg

IMG-5179.jpg

IMG-5180.jpg

IMG-5185.jpg

IMG-5186.jpg

IMG-5188.jpg

IMG-5189.jpg

IMG-5191.jpg

IMG-5193.jpg

• אהבתי 1

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אחרי נסיעה לים המלח בלי מזגן עוד יש לך כוח לכתוב סקירה?

תעשה לעצמך טובה וחפש איזו סי 4 באותו הגיל בחצי מחיר או רכב קטן חדש יותר. תקבל אוטו תקין, נוח, בטיחותי ועם מחירי אחזקה שפויים.

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, שיש מצב שהרכב ישאר אצלי ללא עלות.

טסט מתקרב, ותיקון המשולש יביאו את הבעלים להגיד לי קח תרכב בוא נעשה העברת בעלות.

רכבים לא חסר לו ויש לו לב רחב.

אדם נדיר שיש ממון בכיסו והוא מקפיד לחלק בשמחה רבה לנצרכים.

טוב שם משמן טוב

ומזגן אני לא צריך \ רוצה \ מעוניין. לא בריא לי לפסוריאזיס בכלל. אני אוכל 43 מעלות חום בים המלח בלי כלום. 18 שנות נסיון

• אהבתי 2
  • מעניין 1

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום אוטו לא עולה לו הון, כי הוא לא מוציא את ההון. זאת מכונית שבתחזוקה נכונה תעלה הון, זה הביטוי הנכון.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהרכב צריך השקעה בסכום שהוא שווה, ככה שבכל מקרה תצטרך "לשלם" עליו גם אם תקבל אותו ללא תמורה.

אם אתה אוהב את הרכב ויש לך כח זמן וגם מרגיש עם עצמך נוח להוציא סכומים נאים על מכונית, תזרום מה שיהיה יהיה.

אם לא - אז בסוף אתה תרגיש פראיר מול עצמך.

לגבי הבעיות - הם בהחלט פתירות - אבל כאמור מצריכות השקעה של זמן וכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

בשנתונים האלה, המכלולים של הוולבו, משותפים למזדה ופורד, כך שהאחזקה תהיה סבירה פלוס.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

• רעיון טוב! 2

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תקבל אותו ללא תשלום, מה ההתלבטות?

1. מה המחיר? לא רלוונטי.

2. ריח מהמושבים? תחליט האם בא לך לחיות עם זה או לא.

3. משולש/טסט/שאר ירקות? אם אתה לא משלם על הרכב תוכל להרשות לעצמך להשקיע בו מעט. מעט, כן? אתה לא הולך לשפץ אותו מהיסוד. סביר להניח שהתחזוקה השוטפת שלו לא תהיה יקרה (לפחות לא מאוד) מקניית רכב אחר + תחזוקה.

בקיצור, אוהב? למה לא. לא אוהב? אל תקח. לא חייב לקפוץ על כל הזדמנות שלא כ''כ מתאימה לך.

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מה שקילומטראז' כזה עושה לאוטו, אז וולוו קצת מזייפים בנושא האיכות. אצלי בבית יש אוטו שקניתי חדש מהחנות לפני עשרים שנה ו 215K ק"מ. הריפודים אמנם מבד והתקרה הודבקה לפני שנתיים אחרי שפרשה מהגג, אבל גימור הצבע החיצוני, גם הפנימי נשארו במצב יותר ממשביע רצון, ודאי טוב יותר ממה שרואים בצילומים. והאוטו אגב פולקסוואגן בורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, GR8Day כתב:

אם תקבל אותו ללא תשלום, מה ההתלבטות?

1. מה המחיר? לא רלוונטי.

2. ריח מהמושבים? תחליט האם בא לך לחיות עם זה או לא.

3. משולש/טסט/שאר ירקות? אם אתה לא משלם על הרכב תוכל להרשות לעצמך להשקיע בו מעט. מעט, כן? אתה לא הולך לשפץ אותו מהיסוד. סביר להניח שהתחזוקה השוטפת שלו לא תהיה יקרה (לפחות לא מאוד) מקניית רכב אחר + תחזוקה.

בקיצור, אוהב? למה לא. לא אוהב? אל תקח. לא חייב לקפוץ על כל הזדמנות שלא כ''כ מתאימה לך.

גם ברכב שניתן בחינם יש תיקונים שצריך לעשות כדי להעביר את הטסט המתקרב ולשלם גם את האגרה. בקלות זה מגיע קרוב לשווי שלו.

לגבי להשקיע בו יותר ממעט עוד לא הספקת לקלוט שאלעד מנסה כבר שנים לזכות בלוטו בלי לשלוח טופס?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אם הרכב מתקבל ללא עלות,

ואתה לא פדנט שבפדנטים בנושא הנראות של הרכב,

והמנוע לא משפריץ/מלא ב-"טחינה",

הגיר לא דופק וכו' וכו',

תוכל לסדר מקומית את המושב, אולי אפילו לבד,

תסדר את המזגן במוסך וגם הרעש שאתה טוען שאתה שומע מהציריות,

סע איתו מספר חודשים עד אשר ימאס לך, הגאנטים של ה-BBS מלהיבים המון "צעירים", 

יש גם המון חולי וולו שיראו ברכב הזה משהו נחמד, תמכור ו-Thats it.

תיצור מצב שנעים לך לשהות באוטו במינימום עלות עד אשר תמכור.

ואז אתה ב-Win Win, אלא אם, יש ברכב איזה רג'קט קשוח שיעלה הון.

אבל! עצה שלי, תבדוק עלויות כלליות של הדברים שאתה צריך לסדר לפני הטסט, כולל צמיגים שאם צריך וכו' וכו',

תבדוק שאתה לא מתקרב, כולל אגרה וביטוח ותיקונים, לשווי של הרכב, כי אם כך, חבל על הכסף.

עריכה אחרונה על ידי ozal5
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שאתה מקבל אותו בחינם כן?
בודק כמה יעלה לי לסדר את הרעש מהמשולש או מה שזה לא יהיה ומעביר אותו טסט אם זה לא עלות מוגזמת.
מנסה לבצע פוליש ווקס בעצמי ולהציל מה שאפשר מהצבע (הלכה נראית גמרוה בחלק מהמקומות)

קונה תכשיר למושבי עור ועושה להם טיפול לבד. זה לא יעלים את הקמטים, אבל כן ירכך את העור ויגן עליו.
שוקל לתקן את המזגן.
מכסה את הרכב ומבצע איתו רק נסיעות ארוכות שבו אתה זקוק לרכב בטיחותי ונוח.

מתפלל לאלוהי הוולוו שלא ינחית עלי מכת קרטה שתגרום לי למכור את הרכב לחלקים.

אם עלות העברת הטסט לא מוגזמת אתה מסכן פה בעיקר אותה. אגרה תמיד אפשר לקבל חזרה אם מורידים את הרכב מהכביש.
מה שכן אם הרכב מתחיל לעשות בעיות ולדרוש כניסות למוסך אני מעיף אותו בלי לחשוב אפילו שניה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע והריפודים - גמורים - זה עלויות גבוהות לתקן אותם בצורה מסבירת פנים. 

משולשים ומזגן - תבדוק כמה יעלה לתקן - תיקח הצעת מחיר - תוריד את זה ממחירון הרכב וגם הצבע והריפודים עצמם לדעתי ביחד עם שאר התקלות פחות או יותר יהיו שוות כמעט את כל המחירון. 

אם אתה רוצה את הרכב והחלטת לתקן את המזגן והמשולשים לפחות - לפני! שאתה מתקן משהו, תעשה העברת בעלות. בין אם שילמת משהו על הרכב או לא(שלדעתי זה בכל זאת במקום אלא אם כן הרכב פשוט למסירה) 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...