Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט DIY שעשיתי - בניית אח/Fire pit בחצר

Tair
שימו לב! השרשור הזה בן 1368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 11 שעות, Derish כתב:

~לענייננו, שאלה לפות"ש - מה מטרת הפינה המוגבהת?

שום מטרה מיוחדת, בעיקר אסטתית רצינו משהו שהוא לא שטוח.

לפני 25 דקות, Morningstar כתב:

אני רוצה לדעת איפה אתה גר שיש לך כאלה מרחבים ירוקים.

לנקסטר פנסילבניה, עם כל האמישים 😉

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד אפשר קצת דשא? החתיכה שהורדת בשביל הpit תספיק לי לכל החצר.

אחרי זה אבנה לעצמי pit, מקופסת שימורים של בית השיטה של חמוצים.
תודה.

נראה נהדר.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • מצחיק 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה!

אני גר בפלורידה, יש לנו (כמה) שכנים מטומטמים שקנו fire pit. משתמשים בזה שבוע בשנה, רוב הזמן יושב כמו אבן ללא הופכין על הדשא. כנראה שהם עושים רומנטיזציה בראש על החוויה אבל בתאכלס אין לזה באמת שימוש. אמריקה.

עריכה: אתה מקצץ את כל המדשאות לבד או שיש לך גנן בשביל זה ?

עריכה אחרונה על ידי קאררה

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני אני גר בצפון ג׳רזי - יש לנו גם כמה שכנים שיש להם fire pit (לרוב ניידים)

משתמשים בו כל השנה.

כולל בחורף כשקר - לשבת בחוץ על בירות עם חברים.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Liviur כתב:

מצד שני אני גר בצפון ג׳רזי - יש לנו גם כמה שכנים שיש להם fire pit (לרוב ניידים)

משתמשים בו כל השנה.

כולל בחורף כשקר - לשבת בחוץ על בירות עם חברים.

הלחות אצלנו בלתי נסבלת, הג׳וקים והיתושים גם לא עוזבים אותך. לנו יש screened lanai עם מנורות על חוט כאלה שעוברות מסביב וספה L. עדיף מאשר לשבת בחוץ בחוץ. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, קאררה כתב:

עבודה יפה!

אני גר בפלורידה, יש לנו (כמה) שכנים מטומטמים שקנו fire pit. משתמשים בזה שבוע בשנה, רוב הזמן יושב כמו אבן ללא הופכין על הדשא. כנראה שהם עושים רומנטיזציה בראש על החוויה אבל בתאכלס אין לזה באמת שימוש. אמריקה.

עריכה: אתה מקצץ את כל המדשאות לבד או שיש לך גנן בשביל זה ?

תודה!

בעיקרון לרוב זה ישמש לשריפה של ענפים ועצים, יש לנו יותר מדי עצים והרבה רוח..

אבל גם לשבת בערב עם בירה ו s'mors.

אני מקצץ לבד, יש לי riding mower, בחישוב של קיצוץ לשבוע-שבוע וחצי בתקופת הקיצוץ, אז גנן יעלה לי יותר מדי.

ובתקופה הזאת במיוחד שאנחנו בעיקר בבית, זאת הטראפיה שלי, שעתיים בשבוע של רוגע עם מוסיקה, בלי האישה והילד, תענוג!

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, קאררה כתב:

הלחות אצלנו בלתי נסבלת, הג׳וקים והיתושים גם לא עוזבים אותך. לנו יש screened lanai עם מנורות על חוט כאלה שעוברות מסביב וספה L. עדיף מאשר לשבת בחוץ בחוץ. 

זה ההבדל בין המיקומים שלנו.

יש לי משפחה בפלורידה (צפונית לאורלנדו) - ואצלהם זה בול מה שאתה מתאר.

הבית בנוי בצורה של ח כאשר האיזור הפנימי הוא פאטיו עם רשת מכל הכיוונים וכשרוצים לשבת בחוץ - יושבים שם ב90 אחוז מהזמן (יש מנגל , ג׳קוזי , ספות וגינה קטנה בערוגות מסביב - משהו מדוגם חבל על הזמן).

אז יש שטח ויש firepit אבל השימוש בו הרבה יותר קטן בגלל הלחות והיתושים. (הם גם על הנהר.)

ה10 אחוז האחרים - זה על הסירה שלהם - יוצאים לסיבובים ב״שכונה״

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Tair כתב:

תודה!

בעיקרון לרוב זה ישמש לשריפה של ענפים ועצים, יש לנו יותר מדי עצים והרבה רוח..

אבל גם לשבת בערב עם בירה ו s'mors.

אני מקצץ לבד, יש לי riding mower, בחישוב של קיצוץ לשבוע-שבוע וחצי בתקופת הקיצוץ, אז גנן יעלה לי יותר מדי.

ובתקופה הזאת במיוחד שאנחנו בעיקר בבית, זאת הטראפיה שלי, שעתיים בשבוע של רוגע עם מוסיקה, בלי האישה והילד, תענוג!

זה אחלה פתרון. אני נוטה להניח שיש לך shed שבו אתה מחנה אותו. אצלנו בcommunity אסור לנו להקים shed. ככה שיש לי בערך דונם של קרקע מול המים אבל אין לי מה לעשות איתה מלבד דשא ואין לי איפה לחנות את הציוד גינון (גראג׳ 2 מכוניות בלבד). יש לי גנן שמגיע פעם בשבוע בקיץ ופעם בשבועיים בחורף וברבע שעה הוא עושה את כל הגינה. 65 דולר לחודש - לפי כמה שהוא מזיע אין מצב בעולם שאני הייתי יכול לעשות את העבודה הזאת.

לפני 7 שעות, Liviur כתב:

זה ההבדל בין המיקומים שלנו.

יש לי משפחה בפלורידה (צפונית לאורלנדו) - ואצלהם זה בול מה שאתה מתאר.

הבית בנוי בצורה של ח כאשר האיזור הפנימי הוא פאטיו עם רשת מכל הכיוונים וכשרוצים לשבת בחוץ - יושבים שם ב90 אחוז מהזמן (יש מנגל , ג׳קוזי , ספות וגינה קטנה בערוגות מסביב - משהו מדוגם חבל על הזמן).

אז יש שטח ויש firepit אבל השימוש בו הרבה יותר קטן בגלל הלחות והיתושים. (הם גם על הנהר.)

ה10 אחוז האחרים - זה על הסירה שלהם - יוצאים לסיבובים ב״שכונה״

מצרף איך הגינה שלנו ניראת, היום הגיעו הגננים:

IMG_4739.JPG

עריכה אחרונה על ידי קאררה
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, קאררה כתב:

זה אחלה פתרון. אני נוטה להניח שיש לך shed שבו אתה מחנה אותו. אצלנו בcommunity אסור לנו להקים shed. ככה שיש לי בערך דונם של קרקע מול המים אבל אין לי מה לעשות איתה מלבד דשא ואין לי איפה לחנות את הציוד גינון (גראג׳ 2 מכוניות בלבד). יש לי גנן שמגיע פעם בשבוע בקיץ ופעם בשבועיים בחורף וברבע שעה הוא עושה את כל הגינה. 65 דולר לחודש - לפי כמה שהוא מזיע אין מצב בעולם שאני הייתי יכול לעשות את העבודה הזאת.

האמת שיש שד אבל הוא בעיקר מלא בגא'נק אז אני מחנה בגראז' שבתכלס 3 מכוניות יכולות להיכנס אליו.

אני גר באמ אמא של ה country, תעשה מה שאתה רוצה, מתי שאתה רוצה, לאף אחד לא אכפת..

יש לי קרוב ל 1.5 אקר והשטח חלקו מיוער, עם גבעות ומגלשות ומתקנים על הדשא ככה שמחיר לקיצוץ יהיה באיזור 100 דולר, 400 דולר בחודש ל7-8 חודשים בשנה פשוט לא משתלם בכלל.

ה screen porch שלך זה בדיוק החלום של אשתי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד! 

ארהב אכן ממלכת DIY ובנוגע לפיקוח ולרגולציה,אני מאמין שתלוי מאוד במדינה. אני מצד אחד מאוד אוהב את זה כי זה נותן חופש וגורם לאנשים להשתמש בראש שלהם ולהיות אחראים. מצד שני אני מודע לעובדה שיש לא מעט כאלה שהראש אצלהם זה קליפה שמונעת כניסת גשם לגוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים ומעורר קנאה לראות את המרחבים שיש לכם שם.

אחרי דיון כל כך ארוך, מישהו יכול להסביר להדיוט כמוני מה זה ה fire pit הזה? תחליף למנגל? תחליף לחבית עם המדורה של ההומלסים כדי לשבת בחוץ בחורף ולהתחמם? דרך לעשות מדורה כדי לצלות מרשמלו בלי להרוס את הדשא המטופח? למה זה משמש?

נראה לי אחרי הקורונה אני טס לארה"ב ועושה road trip בין כל חברי הפורום... 🤣🤣

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Tair כתב:

האמת שיש שד

<רגע של עברית>

שֵד?

103 Demon Art - Art Abyss

שַד?

Breastmilk & breastfeeding: benefits | Raising Children Network

או סתם צריף?

Sheds in Devizes - Crane Garden Buildings

<\רגע של עברית>

עריכה אחרונה על ידי borsood
  • מצחיק 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

צריף. אני מכיר את המונח מאנגלית בריטית אבל כנראה שגם בארה"ב זה מקובל.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קאררה, אשמח לשמוע ממך על הקטע הזה של הקומיוניטיס הסגורים וכל המגבלות - אני רואה שזה מאד נפוץ בארה"ב, מה היתרון? קהילה? ביטחון? סתם מרגיש כאילו אתה צריך להתחשב מאד בכולם ובכל מיני חוקים (ובטח לשלם קצת כדי שהשכונה תראה יפה), ולא יכול לעשות בשטח שלך את מה שאתה רוצה.
לא אומר שזה בהרכח רע, סתם מנסה להבין את היתרונות.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...