Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן c4 1.2 PureTech - האם כדאי?

Peled81
שימו לב! השרשור הזה בן 1374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלו אותם מנוע וגיר גם של ה-C4 הזו.

יש למנועים האלו בעייה מוכרת של רצועת תזמון שמתפוררת, והפירורים שלה סתמו מעברי שמן. ברכבים שהעניין הזה טופל בהם בזמן, לא היו בעיות מהותיות. ברכבים שלא, זה יכול להדרדר להחלפת מנוע. אז אפשר לחפש רכב שכבר עבר החלפה של הרצועה ונסע מאז לא מעט ולא היו תלונות, או רכב שעבר החלפת מנוע לחדש באחריות.

כדאי להמנע מרכבים שבהיסטוריה שלהם רואים שנדלקה מנורת מנוע, החליפו חיישן, אחרי כמה אלפי ק"מ היא שוב נדלקה, החליפו משהו אחר וחוזר חלילה. לרכבים כאלה יש סיכוי לא רע להיות בעייתיים.

• רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או במילים אחרות, אם אתה לא רוצה להתעסק עם רכבים שאתה צריך לבדוק טוב בהיסטוריית הטיפולים שלהם ואולי מעלימים ממך מידע, הייתי ממליץ בחום לבדוק רכב אחר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, davemustaine87 כתב:

או במילים אחרות, אם אתה לא רוצה להתעסק עם רכבים שאתה צריך לבדוק טוב בהיסטוריית הטיפולים שלהם ואולי מעלימים ממך מידע, הייתי ממליץ בחום לבדוק רכב אחר. 

ההמלצה הגורפת שלך מנותקת מהמציאות.

מדובר על רכב עם אחלה אמינות ומחיר נמוך מאוד.

רק להחליף רצועת תזמון ושלום על ישראל

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, davemustaine87 כתב:

מצד שני, איפה תמצא רכב בן 5 חזק וחסכוני יחסית, נח ומאובזר ב-30K? זה לא רכב לאנשים שאלרגים למוסכים ורוצים לקבל 20 טלפונים ביום כשיחליטו למכור. מצד שני, למי שלא, ומחפש הרבה רכב לשקל, זה יכול להיות פיתרון טוב.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לסי 4 שמפורסמת פה ב 31 אלף? 

מצד אחד מחיר טוב מאוד מאוד אפילו, אבל מצד שני ... יד 4... מי יודע מה ההיסטוריה שלו. אלא אם יצא המקרה והמוכר כן יודע, במקרה הזה, אחלה של דיל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדבר על הרכב הזה ספציפית, אבל לקנות רכב בן 5 שהוא כבר יד רביעית, זה קשה מנטלית.

היום במקרה הסתכלתי, יש גם 2016, יד ראשונה, עשה 112K, עם מימון ואחריות ב-36.9K.

יש תחרות רבה במגרשים וזה מוריד את בעלי הפרטיות יותר למטה

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי כזה לאישתי לפני שנה +. היא מרוצה עד הגג, זריז, נוח מאוד ומזגן מעולה. החלפתי טיימינג ליתר בטחון. מעיון בהיסטוריה של הרכב אין אירועים חוץ מהחלפת מצתים בעקבות ריקול. לדעתי החסרונות שלו - חוסר במצלמת רוורס-התקנתי מראה עם מצלמה, מד מהירות דיגיטלי לא קריא מבחינתי - אישתי דווקא מרוצה ממנו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה מכנית אכן זהה ל-308, אבל הסיטרואן יושבת עת פלטפורמה ישנה יותר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.7.2020 בשעה 20:07, davemustaine87 כתב:

לא. 

תעשה חיפוש בפורום עם המילים "208 מנוע", ואתה פשוט תיחרד. 

למיטב הבנתי,  ונבירה בהיסטורית הפורום - כנראה שיש קשר בין רעידות לבין הפלטפורמה.

אין כמעט תלונות של בעלי 308, אולי אחת או שתיים והם ממש לא מגיעות לרמת התלונה של בעלי ה208. למיטב ידיעתי אין תלונה אחת פה של C4.

כשקניתי אותו רציתי סופרמיני יפנוקורואנית משעממת וכל מה שניתקלתי בו היה זול ושבור או יקר ושבור. בדקתי גם 208 והיה לי פחות נוח והתלונות הרתיעו אותי. 

זה ה best vfm לדעתי.

אצלי ברכב חוץ מפעם אחת בעמידה, לא הרגשתי רעידות ובטח שלא משמעותיות. לא ברכב קר, לא בניוטרל ולא בעמידה בפקק. אני פדנט ודברים כאלה מחרפנים אותי.

לדעתי האישית, יש קשר בין הפלטפורמה, המשקל שלה, התושבות מנוע וגיר לבין הרעידות, מה שנקרא  למיטב זכרוני תדר עצמי או רזוננס עצמי.

ויש אכן כמה מקרים שהיבואן היה צריך לעבור סירוס כימי על מה שהעביר מספר בעלי רכב.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 20:44, davemustaine87 כתב:

בתאריך 13.7.2020 בשעה 21:53, davemustaine87 כתב:

אתה מתכוון לסי 4 שמפורסמת פה ב 31 אלף? 

מצד אחד מחיר טוב מאוד מאוד אפילו, אבל מצד שני ... יד 4... מי יודע מה ההיסטוריה שלו. אלא אם יצא המקרה והמוכר כן יודע, במקרה הזה, אחלה של דיל

אני במקרה המוכר. היה לי גם שרשור היסטוריה שההנהלת הפורום הסירה עם פרסום מודעת המכירה.

הרכב מצויין. הרכב מעולה. יד זה מספר. בהינתן קובץ טיפולים מסודר מהיבואן, מה צריך עוד? 

הרכב הזה נסע המון אצל בעלים מספר 1 איש צבא קבע לשעבר, בחור מבוגר. הרכב עבר טיימינג אצל בעלים מספר2 כנראה זמן קצר אחרי הקניה, שכנראה נבהל ומכר. יד3 בחור מקסים, שירד מהארץ. יד3 היה עושה הרכב נסיעות ארוכות. גם אצלי הרכב היה עושה נסיעה ארוכה אחת לכמה ימים ואז לאחרונה יותר נסיעות כאלה.

יותר שקט מהאוקטביה בת שבוע ו1k קמ. מושבים משמעותית נוחים יותר. מזגן טוב יותר, רבאק באוקטביה הבקרת אקלים צריך להיכנס לתפריט כדי להעביר בין מצבי auto low/med/high. בסיטרואן זה בלחיצה על כפתור. הייתי מסיים איתו נהיגה בהרבה יותר כיף. ב308/208 צריך להיכנס לתפריט רק כדי לתפעל את המזגן. 

הבקרת נתיב באוקטביה זה פח. וזה בדיוק אותה מערכת ב90% מהVAG. בושה. מתאים רק לנסיעה של שיכור או עייף מת וגם אז לא יציל אותם כנראה. גם השמירת מרחק. לא קולט רכב שעובר מסלול עד שהוא בתוך המסלול שלך. לא יודע להאט בזמן. לא יודע להאיץ בזמן. רבע אפוי.

חשבתי לקחת בליסינג סיטרואן C5. יקר לי מדי.

הרכב נקנה עם היסטוריה מלאה ועומד למכירה עם היסטוריה מלאה. כנראה שאם הייתי פחות ישר, אז הייתי ''מעגל'' את היד במודעה ליד3.

למה לא? ''דפיקות'' וחינוך שקיבלתי.

זה רכב שנקנה במטרה ברורה להיות לפחות שלוש שנים במשפחה.

יצא הגורל וצריך לנסוע עכשיו כמעט 40k בשנה ואני יכול לקחת רכב חברה. הילדים הקטנים שלי נסעו בו עד לפני שבוע, אני לא מכניס ילדים קטנים לרכב פח. 

אני גם מהמפגרים האלה ששם ילד בן 6 בכסא בטיחות איכותי ולא מושיב אותו על חתיכת פלסטיק כדי שהתאונה הצוואר שלו יחתך עם החגורה. 

בגלל זה גם החלפתי מצבר לחדש של וארטה וצמיגים לפרימסי4 מישלן. רק אחרי שקניתי את הצמיגים הבנתי איזה טעות היתה לסחוב עם הדרעק הסיני שהיה עליהם. שלובינסקי הלייצנים התקינו שניים מהם.

סליחה על החפירה. פרקתי. לילה טוב.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...