Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: ניסאן ג'וק

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשור אחרי שניסאן פחות או יותר המציאה את הקטגוריה "ג'יפון קטן", הדור השני של ניסאן ג'וק הגיע אל מקסים למבחן שבדק האם ניסאן סתם מרחו את הזמן או אשכרה עבדו במשך כל הזמן הזה. 

1396406556_--2020-01.thumb.JPG.738bd6f15d2e4ab68694dd64b72a65ff.JPG

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

140 אלף לרכב בקטגוריה שלו זה הרבה, גם אם מאוד מרווח מאחור.

האטקה שהוזכר בכתבה, מתחיל ב143 וסיאט די גמישים עם המחירון שלהם.

נוסיף את הבעיה לגבי הגיר שלי נשמע כמו דיל ברייקר, ולא מקבלים חבילה כזאת מוצלחת או משהו שיהיה שווה את המחיר.

לחיוב אגיד שהרכב נראה מאוד נאה מבפנים, שילוב הצבעים וריפוד המושבים בהחלט מוצלחים. בגרסת הבסיס הכל אפור וקודר או שיש קצת צבעים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כן רואה זכות קיום לג'וק גם ביחס למתחרים מבית סקודה,

ישראל ישראלי לפעמים לא ממש ממהר ולא איכפת לו שהמנוע הוא לא פסגת הטכנולוגיה (הרי הוא קונה ניסן (ולא רנו😄 ) זה אמין....), העיקר הרכב מרשים מבחוץ, וגם מבפנים, צריכת דלק טובה - זה כבר סיבה לרוץ ולהראות לשכן....

עריכה אחרונה על ידי llaavvii
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הקונים בישראל לא ידעו איזה תיבה ואיזה מנוע ומי מה מו. אם הם היו מבסוטים עם הג'וק הקודם שלהם, הם ירצו להביא הביתה לאישה עוד אחד. אישית, אנחנו עשינו ריסוס בכל הבית שבוע שעבר, אז פחות מתאים.

אאחל לניסאן בהצלחה אל מול ה2008 של פיג'ו שטוב יותר בהרבה פרמטרים, החל מהמחיר, דרך יחידות הנעה אמינות ומוכרות יותר בארץ, וכלה בעיצוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרמטר של המחיר בהחלט משחק פה תפקיד משמעותי בקטגוריה רוויה במתחרים ראויים מאוד.

יש לג'וק עיצוב מיוחד שמשחק עבורה (למי שאוהב), אבל מנגד לעניות דעתי ה-2008 מוצלחת הרבה יותר, אם כי עשויה לספוג ירידת מחיר חדה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניבאתי שזה יהיה פח אשפה כמו הקודם, ולפי הכתבה נראה שאכן יצא פח אשפה מוטורי. פח אשפה מעוצב, כן? אבל פח.

היצרנים היפניים איבדו לגמרי את זה מבחינה עיצובית כבר עשור שלם רצוף, אין כיוון, אין כוונה, אין כלום,

רק הדבקה של אלמנטים זוויתיים וספוליר. מאוד חשוב הספוילר.

מבפנים נראה סבבה דווקא - בהחלט שיפור.

סייג אחד לפסקה מעל ^ - מאזדה. יצרן קטן שעושה דברים נכון, מבחינה עיצובית ומכל בחינה אחרת.

• רעיון טוב! 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור למה לקנות את זה ב140 אש"ח, אם בכמה אפשר להוסיף עוד כמה אלפים ולקנות קיה נירו, שתהיה עדיפה בהכל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה מקסים - @In Flames

רק חסר לי תמונה של תא המטען, זה אמור להיות שיפור מהותי ביחס לדור הקודם.

אגב המושבים הקדמיים יפהפיים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האינטריור ברמת הגימור הגבוהה פצצה. לא ציפיתי שיראה טוב ככה.

הקטע עם תיבת ההילוכים אבל נשמע כמו דיל ברייקר לצערי, זה ממש מוזר ששחררו את הרכב ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, vadim6385 כתב:

לא ברור למה לקנות את זה ב140 אש"ח, אם בכמה אפשר להוסיף עוד כמה אלפים ולקנות קיה נירו, שתהיה עדיפה בהכל.

עיצוב. יש אנשים שעבורם זה הפקטור הכי חשוב בקניית רכב. הנירו היא סתם עוד מקרר בהקשר הזה.

אגב עיצוב, לטעמי האינטריור מזעזע, לא פחות. הלבן הזה נראה ממש, לא יודע, נובו-רישי? וולגרי? נורא נורא מתאמץ, זה בטוח. בדיוק, אבל בדיוק, מה שקהל היעד של הרכב הזה מחפש.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסים, תודה על המבחן!

שאלה מסקרנת שלא ראיתי התייחסות אליה במבחן - הדגם שבחנת נועל חישוקי 19" בחתך 45 (!)  - אמנם הדיילי שלך לא מצטיינת במתלים מפנקים במיוחד - אבל איך משפיעים גלגלי הענק הרזים האלו על נוחות הנסיעה? 

• אהבתי 1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה, העיצוב יצליח לשכנע הרבה לקוחות פוטנציאליים.

וזה בדיוק מה שהם ייקנו. רכב עם פוזה.

אבל גם אם נתעלם מהעובדה, שהגיר הוא לא בידיוק "פנינה טכנולוגית"{בלשון עדינה}, מה זה המחיר השערורייתי הזה? 

140.000 שקל?? על מה? על זה שהרכב עלול להידרדר אחורנית בזינוק בעלייה? בשנת 2020?

נו, טוב עכשיו נזכרתי שתמחור רכבים בקרסו, ובמיוחד בניסאן, פוזל לכיוון חברות הליסינג, או לאנשים שייקנו את הרכבים הללו, ללא קשר למציאות. 

דוגמה למחירונים ה"יבשים" שלהם: מיקרה[הקודמת] ב-100000 שקל, סנטרה ב-135000, ועכשיו הגיוק ב-140000.

שיהיה להם בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שראיתי, כ-125 אלף ש"ח לדגם הבסיסי.

למעט עיצוב (שלא קולע לטעם שלי), למה שאעדיף את זה על קאמיק או 2008?

אפילו להישאר עם הבחירה שלי כרגע (ארונה FR) ועם עודף של כמה אלפי שקלים בכיס.

על המחיר של הדגם המאובזר אני לא מדבר, 140 אלף ש"ח זה סכום כסף שקונה לך סיאט אטקה עם עודף בימי מבצע (היה 136 אלף ש"ח לא מזמן), רכב הרבה יותר גדול וכנראה עם שוק טוב. סך הכול מהרושם שלי קשה למצוא סיאטים שמורות ואנשים מחפשים בנרות.

גם 2008 מרמת הגימור הגבוהה עולה פחות ותשאיר בכיס עודף יפה מאוד.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...