Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב פגע בי אך הנהג מאשים אותי

שימו לב! השרשור הזה בן 1371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב, לפני מספר ימים נסעתי בכביש 20 בנתיב הימני ורכב שנסע בנתיב השמאלי החל להשתלב בנתיב שלי, צפרתי לו אך הוא נכנס בי בחלק האחורי של הרכב, כתוצאה מן הפגיעה איבדתי שליטה על הרכב וכמעט התהפכתי, שיצאתי אליו הוא החל להאשים אותי ולכן התקשרתי למשטרה שלא עשתה כלום רק ביקשה מאיתנו להחליף פרטים.

כעת התברר לי שהוא הגיש תביעה דרך חברת הביטוח שלו והוא טוען שאני נרדמתי תוך כדי נסיעה ופגעתי בו, מדובר בשקר מוחלט, ואם הייתי אשם בתאונה הייתי מודה, כבר קרה בעבר שהייתי אשם בתאונות ומעולם לא ברחתי מאחריות אך במקרה הזה אני לא אשם ב100%.

לצערי לא היתה מותקנת לי מצלמת רכב, לכן מילה שלו נגד מילה שלי, האם יש טיפים מה עלי לעשות במקרה הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צילמת את הפגיעות ברכבים?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה אותך לכאן, ביחד עם שרטוט כלשהו של איך קרתה התאונה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעלה כבודו את הצילומים כדי לראות היכן הפגיעות

היכן אתה נפגעת חלק אחורי צד ימין ? שמאל?

היכן נפגע השני חלק קדמי צד ימין? צד שמאל?

מה גירסתו שנרדמת ו.... נסעת אחורה ופגעת בו 

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלו, יונדאי טוסון צבע לבן , פגיעה בצד ימין קדמי

הרכב שלי , יונדאי i10 צבע כחול , פגיעה בחלק אחורי צד שמאל.

אני נוסע בכביש 20 צפונה לכיוון נתניה, הוא בנתיב השמאלי, אני בנתיב הימני, הוא סוטה אל הנתיב שלי ואני צופר לו, זה לא עוזר, אני מרגיש מכה חזקה ומאבד שליטה על הרכב,במזל גדול אני לא מתהפך, אני יוצא אליו בעצבים גדולים וצועק עליו שהיה יכול להרוג אותי אך הוא מתגונן ואומר לי שאני "השתוללתי".

היום שהייתי במוסך, הנציגה מטעם חברת הביטוח שלו טענה שהוא תובע אותי ושאני נירדמתי תוך כדי נהיגה ופגעתי בו.

20200701_014248.jpg

20200713_133734.jpg

20200713_133818.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילך לנענע

לפי מיקום הפגיעות הוא פוגע בך. 

• אהבתי 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שחברות הביטוח חוקרות את זה במקרים כאלה? 

או שהכי קל להם להעביר את האחריות אל הנהגים וזה צריך להגיע לבית משפט לתביעות קטנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ש- @ישה אמר.

שילך לחפש את החברים שלו.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטענתך - יש לרכב הלבן 2 טענות - הראשונה שהשתוללת, והשנייה שנרדמת.

אם אני מבין נכון, את טענת ה-״השתוללת״ הוא העלה בהתחלה, מולך, face to face, וזה לא מתועד. זה נכון או שיש לך תיעוד שלו טוען זאת?

ואם אני מבין נכון, את טענת ה-״נרדמת״ הוא העלה אח״כ, כנראה באמצעות חברת הביטוח.

ככל שיש לך תיעוד ל-2 הטענות - נראה כי מצבך טוב, וככל שיהיה משפט הוא יאלץ להסביר את ההבדלים בטענותיו.

עם זאת, קצת יותר פרטים, אם אפשר.

1. באיזו שעה התרחשה התאונה?

2. מה היה מיקום הרכבים? כתבת אתה בימני, הוא בשמאלי, אבל מתוך כמה נתיבים? בכביש 20 יש לפרקים 2 נתיבים, ולפרקים גם 4 נתיבים.

3. מה היה מצב התנועה?

ועוד, לא כ״כ הבנתי...
מהתמונות עולה תמונה שהפגיעה היתה בחלק הקדמי שלו ובחלק האחורי שלך. משמעות הדברים היא שאתה לפניו והוא מאחוריך. כלומר - הוא היה אמור לראות אותך היטב. קרה משהו שבגללו הוא נאלץ לעבור במהירות לנתיבך? גם לא מסתדר לי שראית אותו עובר לנתיב שלך, ואפילו צפרת לו. סדר העניינים, על פניו, אמור להיות הפוך - זה שמאחור וצופה לפנים רואה התנהלות לא ברורה של זה שלפניו, ולעיתים צופר לו על מנת שיתאפס. כלומר, איך בכלל ראית אותו ואפילו צפרת? הרי הוא בא מאחוריך.

לא ברורה כל התמונה, אבל עם המעט שכן נתת פה, אני אשאל: יכול להיות שהבחור החליט להתנחל בשמאלי, ולזחול שם? יכול להיות שהתמקמת מאחוריו, וצפרת לו, על מנת שיפנה את השמאלי? יכול להיות שזה לא ממש עניין אותו והוא המשיך בנסיעה איטית בשמאלי? יכול להיות שלפיכך גמרת בליבך לעקוף אותו מימין? יכול להיות שזה ״הרגיז״ אותו, וכששם לב לכך, ניסה ״לחסום״ אותך? ומשם התאונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהכל יותר פשוט.

הנהג השני הגיש תביעה ראשון, בתקווה לזכות ליתרון ( ויש בזה יגיון מסויים מבחינתו).

בסופו של דבר, כנראה תיפגשו בבית משפט, ויש סיכוי טוב ששניכם תתחלקו באשמה, למרות שזה לא נראה הוגן כלפיך לפי התמונות

אפשר 100 פעמים לשלוח אותו לחפש...

אבל נכון לעכשיו אתה או/וחברת הביטוח שלך במעמד נתבעים, ולכן תצטרך להתעסק עם הסיפור הזה, כולל הופעה בבית משפט.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, Keyser Söze כתב:

לטענתך - יש לרכב הלבן 2 טענות - הראשונה שהשתוללת, והשנייה שנרדמת.

אם אני מבין נכון, את טענת ה-״השתוללת״ הוא העלה בהתחלה, מולך, face to face, וזה לא מתועד. זה נכון או שיש לך תיעוד שלו טוען זאת?

ואם אני מבין נכון, את טענת ה-״נרדמת״ הוא העלה אח״כ, כנראה באמצעות חברת הביטוח.

ככל שיש לך תיעוד ל-2 הטענות - נראה כי מצבך טוב, וככל שיהיה משפט הוא יאלץ להסביר את ההבדלים בטענותיו.

עם זאת, קצת יותר פרטים, אם אפשר.

1. באיזו שעה התרחשה התאונה? התאונה התרחשה בסביבות השעה 01:30 בלילה.

2. מה היה מיקום הרכבים? כתבת אתה בימני, הוא בשמאלי, אבל מתוך כמה נתיבים? בכביש 20 יש לפרקים 2 נתיבים, ולפרקים גם 4 נתיבים. קטע עם 2 נתיבים

3. מה היה מצב התנועה?  תנועה די דלילה בשעה כזו בלילה.

ועוד, לא כ״כ הבנתי...
מהתמונות עולה תמונה שהפגיעה היתה בחלק הקדמי שלו ובחלק האחורי שלך. משמעות הדברים היא שאתה לפניו והוא מאחוריך. כלומר - הוא היה אמור לראות אותך היטב. קרה משהו שבגללו הוא נאלץ לעבור במהירות לנתיבך? גם לא מסתדר לי שראית אותו עובר לנתיב שלך, ואפילו צפרת לו. סדר העניינים, על פניו, אמור להיות הפוך - זה שמאחור וצופה לפנים רואה התנהלות לא ברורה של זה שלפניו, ולעיתים צופר לו על מנת שיתאפס. כלומר, איך בכלל ראית אותו ואפילו צפרת? הרי הוא בא מאחוריך.

לא ברורה כל התמונה, אבל עם המעט שכן נתת פה, אני אשאל: יכול להיות שהבחור החליט להתנחל בשמאלי, ולזחול שם? יכול להיות שהתמקמת מאחוריו, וצפרת לו, על מנת שיפנה את השמאלי? יכול להיות שזה לא ממש עניין אותו והוא המשיך בנסיעה איטית בשמאלי? יכול להיות שלפיכך גמרת בליבך לעקוף אותו מימין? יכול להיות שזה ״הרגיז״ אותו, וכששם לב לכך, ניסה ״לחסום״ אותך? ומשם התאונה?

לשאר שאלותייך:

הוא נמצא בנתיב השמאלי, אני בנתיב הימני, כאשר אנחנו נמצאים במקביל אחד לשני אני מתחיל לשים לב שהוא מתחיל לסטות לכיוון הנתיב שלי, אני צופר לו, ואני נמצא במהירות גבוהה ממנו, לכן עד הרגע שהוא פוגע בי אני נמצא כבר מלפניו ולכן הפגיעה שלו בחלק האחורי שלי.

אני לא יודע אם זה נחשב עקיפה מכיוון שתמיד נסעתי על הנתיב הימני והוא תמיד "נתקע" על הנתיב השמאלי, זאת אומרת עוד ממרחק שבאתי לפניו.

האם עקיפה נחשבת רק כאשר אני עובר לנתיב אחר על מנת לעקוף את הרכב שנמצא בנתיב שלי? אם כך זה לא נחשב שעקפתי אותו כי תמיד נסעתי על הנתיב הימני.

בכל אופן, לא נראה לי שהוא ניסה לחסום אותי, נראה לי שהוא פשוט התעסק עם הטלפון או הסחת דעת כלשהיא אחרת שגרמה לו לסטות לנתיב שאני נוסע בו ולפגוע בי.

לפני 37 דקות, vladclar כתב:

אני חושב שהכל יותר פשוט.

הנהג השני הגיש תביעה ראשון, בתקווה לזכות ליתרון ( ויש בזה יגיון מסויים מבחינתו).

בסופו של דבר, כנראה תיפגשו בבית משפט, ויש סיכוי טוב ששניכם תתחלקו באשמה, למרות שזה לא נראה הוגן כלפיך לפי התמונות

אפשר 100 פעמים לשלוח אותו לחפש...

אבל נכון לעכשיו אתה או/וחברת הביטוח שלך במעמד נתבעים, ולכן תצטרך להתעסק עם הסיפור הזה, כולל הופעה בבית משפט.

אני לא יודע באיזה יתרון הוא זוכה, אני דיווחתי לחברת הביטוח שלי כבר בבוקר למחרת התאונה על המקרה, נקבע לי מועד פגישה על פי הלוח זמנים של המוסך שאיתו הם עובדים, איך ולמה הוא אמור לזכות ביתרון בשל כך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה מה עלי לעשות?

לפי המלצת המוסך שהופנתי אליו, כדאי לי להפעיל את הפוליסה של חברת הביטוח שלי ולאחר מכן לתבוע את בעל הרכב בתביעות קטנות.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...