Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב למשפחה בדרכים בסופ"ש עד 30K

wolf89
שימו לב! השרשור הזה בן 1354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 18 דקות, קורן בן אשר כתב:

תראה, בסוף אפשר להסתדר כמעט תמיד, אנחנו הצלחנו לדחוף שני כסאות בטיחות נגד כיוון הנסיעה בספסל האחורי בטריוס של אשתי. כיף זה לא. אתה צריך לדעת שבשנתיים הראשונות הצאצא יצטרך לנסוע בכסא בטיחות עם הגב לכיוון הנסיעה, ואם הרכב קטן (=בעל בסיס גלגלים קצר) זה אומר שאחד היושבים המושבים הקדמיים ישב מכווץ קדימה. אם אתם אנשים גדולים במידותיכם, זה יכול להיות מעיק.

אם כבר מדברים על מכוניות קטנות, למה לא פיאסטה 1.4 אוטומטית? (מדגיש לא 1.6 רובוטית). כמו של @EliC25 רק אוטומטית. אלי מה דעתך? נסעתי בה כנוסע והתרשמתי לטובה.

אם שתי כסאות בקושי נכנסו בטריוס קשה לי להאמין שהם יכנסו בפיאסטה בצורה סבירה, היא ומאזדה 2 הן בין הסופרמיני הצפופות בקטגוריה עם תאי מטען קטנים יחסית

בגלל זה אני חוזר על ההמלצה על קיה ריו היא מרווחת מאוד יחסית לקטגוריה בספסל האחורי ובעלת תא מטען גדול מה שיועיל לפרקטיות שלה בתור משפחה עם ילד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, קורן בן אשר כתב:

אאל"ט יש (אולי לא הרבה) פיאסטות 1.4 פלנטריות 4 הילוכים, לכל הפחות בשנתונים 2012-2013.

( @zvit ?)

מישהו קרא לי? כן, נמכרו מס' יפה של כ-3000 פיאסטות אוטומטיות עם מנוע 1400 בין השנים 2009-2012. (רובן המכריע בשנת 2011-2012)

• אהבתי 2

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאסטה 1.4 פלנטרי יש בתצורה הקודמת (לפני מתיחת הפנים של 2013).

היא אמנם יותר אמינה מהרובוטית שהגיעה אחריה אבל הגיר שלה מאוד מסרס את הרכב וגם תצרוכת הדלק לא משהו.

דרך אגב - הפיאסטה הידנית הגיעה עם מנוע 1.25 ולא עם ה-1.4.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אוהב את הפיאסטה לפני מתיחת הפנים, מרגישה זולה מדי, לא יודע יותר מדי מה עשו בין השנים אבל אני יותר אוהב את הדגם מ2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו אימפרזה 2013 תכנס בתקציב. היא מרווחת, נוחה, וחסכונית למדי. הביצועים קצת נרפים,  אבל בסה"כ היא מהווה תמורה מעולה לכסף.

• רעיון טוב! 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Gavrik כתב:

ם שתי כסאות בקושי נכנסו בטריוס קשה לי להאמין שהם יכנסו בפיאסטה בצורה סבירה, היא ומאזדה 2 הן בין הסופרמיני הצפופות בקטגוריה עם תאי מטען קטנים יחסית

הפיאסטה לא רחוקה מהריו במרווח הפנימי, למעשה לא הרגשתי הבדל ביניהן.

אם כבר צפיפות אז סוויפט ומיקרה בהחלט צפופות בהקשר הזה.

לגבי תא מטען לריו ולפיאסטה יש אותו תא מטען, כמובן כשמדברים עלריו האצבק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהרגשת כך מהמושב הקדמי אבל הבסיס גלגלים של הריו גדול ב10 ס"מ נתון לא מבוטל שמתבטא בעיקר בספסל האחורי תוסיף לזה שהדלת האחורית בריו גדולה יחסית לקטגוריה ושל הפיאסטה בדיוק להפך יחד תקבל מהריו רכב יותר נוח ופרקטי למשפחה עם זעטוט.
בנוסף תא המטען של הריו אולי תואם בנפח על הנייר אבל הוא בעל שטח מרובע גדול יותר מהפיאסטה מה שבפועל שוב הופך אותו לרכב פרקטי ונוח יותר למשפחה עם זעטוט.

מציע לך לעיין במבחן הבא גם הבוחנים מסכימים שריו היא אופציה טובה יותר למשפחה עם זעטוט:
https://www.icar.co.il/מבחני_רכב/ידניות_במבחן_השוואתי:_פורד_פיאסטה_מול_אופל_קורסה_מול_קיה_ריו/

ציטוט

נוחות ומרווח פנימי: בסעיף זה הריו מנצחת ללא עוררין. כל כך מנצחת שאחד הבוחנים טען בתוקף שהיא לא סופר-מיני אלא משפחתית קטנה. המרווח בשורה השנייה ובתא המטען גדול משמעותית לעומת הפיאסטה והקורסה. 

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נושא הביצועים לא בוער בך, טויטה ספייס ורסו היא פתרון מעולה,

מרווחת להפליא אבל קומפקטית מבחוץ, חסכונית ובטוחה יחסית, החיסרון הוא בבידוד רעשים וסחיבה ממוצעת מינוס.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...