Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה שחוזרת על עצמה לפעמים בהנעת יונדאי i25 2014

does_not_matter
שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

מדובר ביונדאי I25, 2014 - קילומטרז' נמוך מאוד ביחס לשנתון ובמצב מכני מעולה עד כמה שאני מבין ברכבים (חוץ מהתקלה המוזרה שבגללה אנחנו פה).

בערך פעם ב2-3 שבועות, אני מנסה להניע את הרכב והרכב לא מניע - אני מסובב את המפתח בחזרה ל-off לשניה ומנסה להניע שוב והרכב מניע בלי בעיה.

תמיד כשזה קורה, צריך לסובב פעם אחת ל-OFF וזה מניע ישר בפעם הבאה. עד עכשיו זה קרה לי 4,5 פעמים בערך.

אין משהו שחוזר על עצמו מאחורי התקלה, כלומר זה לא קורה רק בבוקר, או רק בערב, רק אחרי נסיעה, או כשחם או כשקר או כל דבר מיוחד אחר. לפחות אני לא שמתי לב ל-pattern קבוע כלשהו.

זה לא באמת מפריע לי, כי זה לוקח לי עוד 5 שניות מהחיים פעם בכמה שבועות - אבל זה מוזר ואני לא רוצה להגיע למצב שזה מתפתח לתקלה יותר רצינית.

יש למישהו מושג מה זה יכול להיות, מה אני יכול לבדוק כדי לאמת את התקלה ואיך אפשר לסדר את זה?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, dorban3 כתב:

יש לך אימובילייזר? אתה מכניס את המפתח לפני הכנסת קוד באימובילייזר. אם כן תנסה להכניס קוד לפני שאתה מכניס מפתח לסוויץ'.

תודה על התגובה - אני בטוח ב99% שאני מכניס את הקוד לפני שאני מכניס את המפתח. אבל לך תדע, אולי אני עושה את זה על אוטומט ולא שם לב - אני אתחיל לשים לב מהיום ונראה אם זה משפיע על הבעיה.

יש למישהו רעיון נוסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, ZvikH כתב:

לא מניע = סטרטר מסתובב אך הרכב לא מניע?
או אין בכלל סטרטר?

סטרטר מסתובב אבל הרכב לא מניע.

לפני 17 דקות, Igalz כתב:

נשמע כמו תקלת קודנית.
הייתי מתחיל מביטול הקודנית, והחזרת מערכת החשמל של הרכב למצב מקורי.

אוקי, אבל בין נסיונות הנעת הרכב אני לא נוגע בקודנית. פשוט מזיז את המפתח ל-off וישר מנסה שוב וזה עובד. 

הבעיה שגם אם אני אנתק את הקודנית, אין לי דרך לוודא שזאת הייתה הבעיה חוץ מלנסוע חודש בלי קודנית ולראות מה קורה - אבל זה לא יקרה כי אני מחוייב בביטוח שיהיה קודנית תקינה ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, does_not_matter כתב:

הבעיה שגם אם אני אנתק את הקודנית, אין לי דרך לוודא שזאת הייתה הבעיה חוץ מלנסוע חודש בלי קודנית ולראות מה קורה - אבל זה לא יקרה כי אני מחוייב בביטוח שיהיה קודנית תקינה ברכב.

אתה צודק, מדובר בבעיית מגעים שבאה והולכת, לכן אין הרבה ברירה אחרת חוץ מלנתק את הקודנית ולוודא שהבעיה נעלמה.

אני יכול לספר שלחבר בעבודה הייתה בעיית דומה מאוד בסקודה פאביה, בעיקר אחרי שהרכב עמד בשמש. לאחר ניתוק הקודנית הבעיה לא חזרה.

לנושא הביטוח, מדובר ברכב בן 6 שכבר לא שווה יותר מידי. אני בטוח שניתן בקלות למצוא חברת ביטוח שלא תדרוש קודנית.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, Igalz כתב:

אתה צודק, מדובר בבעיית מגעים שבאה והולכת, לכן אין הרבה ברירה אחרת חוץ מלנתק את הקודנית ולוודא שהבעיה נעלמה.

אני יכול לספר שלחבר בעבודה הייתה בעיית דומה מאוד בסקודה פאביה, בעיקר אחרי שהרכב עמד בשמש. לאחר ניתוק הקודנית הבעיה לא חזרה.

לנושא הביטוח, מדובר ברכב בן 6 שכבר לא שווה יותר מידי. אני בטוח שניתן בקלות למצוא חברת ביטוח שלא תדרוש קודנית.

מעניין מאוד, בעיקר בגלל שבעבר הרכב עמד בחניה תת-קרקעית ולדעתי זה התחיל תקופה אחרי שעברתי דירה והרכב חונה בחוץ.

אני אגשש מול חברת הביטוח ובמידה ויתאפשר אני אנתק את הקודנית ואבדוק אם זאת הבעיה.

תודה רבה.

עריכה:

בעיקר חשוב לי לוודא שלא מדובר בבעיה מכנית כלשהיא שעלולה להסתבך ולעלות לי ביוקר אחר כך.

עריכה אחרונה על ידי does_not_matter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...