Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורות לרכב - יונדאי i25

helpcar2015
שימו לב! השרשור הזה בן 1377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, יש לי ברכב נורות צהובות ואני רוצה להחליף אותן לנורות לבנות, שמעתי שהנורות של פיליפס טובות אבל יש המון סוגים ואני לא יודע מה אני צריך, אני צריך נורות לבנות (תאורת דרך ואור גבוה כמובן) שלא יהרסו אחרי 3 חודשים ושעוברות טסט ועושות אור לבן למרחק טוב כי הצהובות שיש לי כרגע ממש על הפנים.
צירפתי תמונה של הספקי וסוג הנורה שצילמתי מספר הרכב, אשמח להמלצות על נורות מתאימות לתיאור שביקשתי.

מצאתי את אלו (למטה) יש למישהו חוות דעת או יודע מה ההבדל ביניהן?
PHILIPS X-tremeVision
PHILIPS WhiteVision

SmartSelect_20200711-205441_Drive.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה extrem אור רגיל 3500k הארה יותר חזקה

ה white אור לבן יותר יותר 4200k הארה רגילה

אם אתה מעוניין יש לי למכירה נייטברייקר של osram מאירות יותר חזק מרגילות ואור יותר לבן.

ויש לי לד 6000k מאירות חזק ולבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, trademark כתב:

ה extrem אור רגיל 3500k הארה יותר חזקה

ה white אור לבן יותר יותר 4200k הארה רגילה

אם אתה מעוניין יש לי למכירה נייטברייקר של osram מאירות יותר חזק מרגילות ואור יותר לבן.

ויש לי לד 6000k מאירות חזק ולבן.

בדקתי וכתוב באקסטרים 3500K ו130% עוצמה יותר, בוויט כתוב 3700K ו60% עוצמה יותר, הגיוני? אם ככה מה עדיף לדעתך האקסטרים?

מעוניין רק בחדש מחנות מצטער אחי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה אתה מחפש, שתיהן לא יתנו לך אור לבן אלא רק פחות צהוב מנורות רגילות. קח בחשבון ברגע שהנורה "עוצמתית" יותר חייה קצרים יותר.

וכל נורות ההלוגן הלבנות כביכול משתמשות בזכוכית כחולה שגם מפחיתות מעוצמת ההארה וגם נראות קצת מכוער לטעמי במיוחד בפנס עם רפלקטור ולא עם עדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, trademark כתב:

תלוי מה אתה מחפש, שתיהן לא יתנו לך אור לבן אלא רק פחות צהוב מנורות רגילות. קח בחשבון ברגע שהנורה "עוצמתית" יותר חייה קצרים יותר.

וכל נורות ההלוגן הלבנות כביכול משתמשות בזכוכית כחולה שגם מפחיתות מעוצמת ההארה וגם נראות קצת מכוער לטעמי במיוחד בפנס עם רפלקטור ולא עם עדשה.

450 שעות זה לא הרבה? 😮 אני צריך נורות שיאירו את הדרך טוב ובגוון קצת יותר בהיר יש לי כרגע נורות צהובות שמאירות גרוע אני לא נוסע הרבה בלילה אבל עדיף שיהיו נורות שיאירו את הדרך בצורה נורמלית לפחות. חשבתי להזמין מאוטוסטור פיליפס אקסטרים וויזן או פיליפס וויט וויזן, זוג נורות עולה 100 שקל אבל לא הצלחתי לבחור איזו מהן תתאים יותר לא חייב שיהיה ממש לבן העיקר יאירו טוב את הדרך ולא בצבע צהוב שלא באמת עושה משהו מה אומר? או שאף אחת מהן בכלל לא תתאים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, helpcar2015 כתב:

450 שעות זה לא הרבה? 😮 אני צריך נורות שיאירו את הדרך טוב ובגוון קצת יותר בהיר יש לי כרגע נורות צהובות שמאירות גרוע אני לא נוסע הרבה בלילה אבל עדיף שיהיו נורות שיאירו את הדרך בצורה נורמלית לפחות. חשבתי להזמין מאוטוסטור פיליפס אקסטרים וויזן או פיליפס וויט וויזן, זוג נורות עולה 100 שקל אבל לא הצלחתי לבחור איזו מהן תתאים יותר לא חייב שיהיה ממש לבן העיקר יאירו טוב את הדרך ולא בצבע צהוב שלא באמת עושה משהו מה אומר? או שאף אחת מהן בכלל לא תתאים?

לי יש  Osram Night Breaker. אני חושב שהן יענו על הצורך שלך. אורך חיים שלהן אכן קצר יחסית, מסיבה זו אני לא מדליק אורות ביום (אלא אם תנאי הדרך או החוק מחייבים), ובתנאים אלה הן מחזיקות אצלי כשנתיים בממוצע.

למעשה, אם הנורות שיש לך כרגע הן זבל אנונימי כלשהו, יש מצב שתרגיש הבדל ניכר אפילו עם נורות Osram/Philips/Hella רגילות לגמרי.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, קורן בן אשר כתב:

לי יש  Osram Night Breaker. אני חושב שהן יענו על הצורך שלך. אורך חיים שלהן אכן קצר יחסית, מסיבה זו אני לא מדליק אורות ביום (אלא אם תנאי הדרך או החוק מחייבים), ובתנאים אלה הן מחזיקות אצלי כשנתיים בממוצע.

למעשה, אם הנורות שיש לך כרגע הן זבל אנונימי כלשהו, יש מצב שתרגיש הבדל ניכר אפילו עם נורות Osram/Philips/Hella רגילות לגמרי.

הפיליפס הבנתי שגם יותר בהירות וגם יותר עוצמתיות כלומר יותר מרחק תאורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה מה שבא לך, העיקר שחוקי לכביש. אני לא יודע אם הבוחנים במכוני הטסטים מציקים למי שיש את הפיליפס הנ"ל. לי יש ניסיון רק עם האוסרם לעיל, נוסע אתן שנים ואין בעיות בטסט.

450 שעות, אגב, זה בערך שנה, או קצת פחות מזה, של רכב ממוצע עם נסועה שנתית ממוצעת (אם מדליקים אורות כל הזמן).

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, קורן בן אשר כתב:

תקנה מה שבא לך, העיקר שחוקי לכביש. אני לא יודע אם הבוחנים במכוני הטסטים מציקים למי שיש את הפיליפס הנ"ל. לי יש ניסיון רק עם האוסרם לעיל, נוסע אתן שנים ואין בעיות בטסט.

450 שעות, אגב, זה בערך שנה, או קצת פחות מזה, של רכב ממוצע עם נסועה שנתית ממוצעת (אם מדליקים אורות כל הזמן).

הגיוני אז שהנורות הגרועות שקיבלתי עם הרכב מחזיקות כבר 5 שנים? מוזר

תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...