Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבדי RESOLUT

aitzik26
שימו לב! השרשור הזה בן 1368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי שאלה למומחים שיודעים לקרוא נתונים

לאחרונה נכנסו לשוק מעבדים חדשים של חברה רוסית

באופן כללי הרוסים ידועים כפריקים לציוד היי אנד בסגנון SQ

האם מומחי הפורום יכולים לשפוך אור ולהשוות נתונים

מול המעבדים הנחשבים והמוכרים כגון: אודיסון ,זאפקו

היילקס,בראקס,אלפיין ועוד אל מול המעבדים החדשים

של החברה הרוסית רזולוט...מצרף קישור למעבדי רזולוט

שמגיעים ב 3 רמות טכנולוגיה וכמובן מחיר

http://resolut-audio.com/products/

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי לך כבר ואני אגיד את זה שוב לשאר האנשים בפורום שלא מכירים,

לבראקס DSP שעולה 20 אלף יש DAC שאותו יש ברזולוט סדרה A(הסדרה הכי נמוכה) שעולה כ-3.5 אלף אז לי אישית רק מהנתון הזה , זה נראה טוב מאוד, יש שם DAC מעולה משמע נקודת פתיחה טובה מאוד,.

שאר היצרנים לא מפרסמים בכלל את הנתון הזה כי כנראה שאין מה להתגאות בDAC שלהם, במה שיש להתגאות תמיד מפרסמים.

DAC זה רכיב מאוד חשוב בDSP בגלל זה אני נותן לזה חשיבות.

האם הוא יותר טוב רק בגלל הDAC משאר הDSP בשוק? אין לי מושג.

עריכה אחרונה על ידי kalmangar
  • אהבתי 1

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיסטוריה זוכרת אין ספור מקרים בהם צצים כל מיני מוצרים חדשים משום מקום ובעזרת פרסום אגרסיבי וכמה התקנות נוצצות של בעלי אינטרס (וכבסף של אותם בעלי האינטרס) מנסים לעשות שואו ולהפוך ... לזהב,

זה קורה בדרך כלל בקבוצות קטנות הקרובות ל״יצרן״ ובמדינות בודדות, ונמשך זמן מאוד קצר, כי אי אפשר למכור מוצר סתם רק לאנשים שלא מבינים,

בשביל למכור משהו ובכמויות צריך למכור לאנשים שמבינים גם...) ופה מתחילה הבעיה, ואחרי זמן קצר יורד להם האויר, למה? כי עוזן של אדם אי אפשר לעבוד, ועל מתקינים גם, כי הם צריכים לרצות את הלקוח והדרך היחידה לשם היא להגיע לתוצעה.

בנוגע למוצר הספציפי אני לא ארחיב, אני לא שם.

אבל חייב להגיד שאני מאוד מאוד אוהב ו״מעריך״ אנשים שיכולים לשמוע dsp כמה דקות על השולחן ולהגיד כמה הוא שווה וממה הוא יותר טוב))).

מה שכן, נראה שהיצרן שכח בכלל על היעוד של מעבדים, למה צריכים אותם, ומתי, ולכן אפשרויות האינטגרציה שלהם כמעט אפסיות.

בכל מקרה,

מעבד צריך לתת תוצאה בהתקנה, להתחבר בצורה מושלמת ברכב ולשאר הרכיבים בהתקנה,

כי אם אני יכול להתקין 1din, אז אני מתקין p99 ובזה נגמר הסיפור. ואין צורך בשום dsp אפילו brax.

בנוגע לרכיבים בודדים מתוך מכשיר שלם,

זה סיפור ארוך ואני לא רוצה להכנס לשם,

אבל אגיד דבר אחד,

אם הוא כזה טוב, אז תקנו רק אותו ב5/10 דולר ברשת ותתקינו ),

יצרנים שמקובלים ביותר 50 מדינות, ומוכרים מוצרי אודיו בכל פינה בעולם לא עושים את זה בגלל רכיב מסויים, אלה בגלל שהמוצר שלהם נותן תוצאה בכל מקרה ובכל התקנה.

גם מבחינת אינטגרציה, וגם הרבה מעבר, כמו איכות, אמינות, תוכנה, נוכות.

אז בחזרה למוצר,

ברגע שנראה אותו נמכר ברמה העולמית ולא ב2.5 מדינות, ומדינות אם מוניטין יותר מעניין מבלארוס וקזכסטן ב״קאר אודיו״ כמו סין, ארצות הברית וכו, יהיה אפשר להגיד שהמוצר מוצלח ושווה משהו.

אבל ההיסטוריה מראה ש....

עד אז אפשר להמשיך לשמוע אותו על השולחן.

לפותח השרשור,

בכסף שלך אתה יכול לקנות מרצדס,

או משהו אחר,

שמישהו אמר שהוא יותר טוב ממרצדס.

עריכה אחרונה על ידי Guest
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, kalmangar כתב:

לבראקס DSP שעולה 20 אלף יש DAC שאותו יש ברזולוט סדרה A(הסדרה הכי נמוכה) שעולה כ-3.5 אלף אז לי אישית רק מהנתון הזה , זה נראה טוב מאוד, יש שם DAC מעולה משמע נקודת פתיחה טובה מאוד,.

מעניין מי המציא את השטות הזאת, אבל זה לא משנה, אלה הם חוקי התעמולות...

אחד אמר, השני המשיך, וכך הלאה.

אז קצת סדר,

זה נכון, במעבדי BRAX משתמשים בDACים של ASAHI KASEI גם ל D/A וגם ל A/D.

את הדגמים המדוייקים אפשר לבדוק באתר שלהם.

ואף יותר מזה, גם ב DSP PRO MK2, DSP 3 וגם הDSP ULTRA של HELIX משתמשים בDACים של ASAHI KASEI האגדיים, והמפורסמים תחת כינוי VELVET SOUND.

במעבדי resolut אף אחד מהדגמים שלהם לא זכה בDAC של ASAHI KASEI,

אולי הדגמים מבלבלים, אבל זה לא ASAHI KASEI,

אין דגם כזה AK449X ל ASAHI, בודקים את זה בקלות באתר שלהם.

ובנוסף, אם והיו משתמשים בהם בresolut, אז היו כותבים את זה באתר שלהם בגאווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא האמנתי תקרא אחי במפרטים שלהם מפורט הDAC,- אותו דבר בדיוק כמו שאמרתי.

אני אישית עם HELIX PRO MK2 כרגע ומפסוט של החיים אני לא מהאלה של רוזולוט אם זאת הכוונה.

מחפש את הנתונים ומעדכן את הפוסט.

עריכה:

ברקס-

A/D: Asahi Kasei AK5572EN 32 Bit

D/A: Asahi Kasei AK4490EQ 32 Bit

רזולוט-

A/D:AK5558

D/A:AK449X

כנראה לא הקדשתי תשומת לב, כן זה שמות דגמים דומים אבל לא אותו הדבר.

בבדיקה באינטרנט AK558 כן DAC של ASAHI KASEI, לינק: כאן.

על ה"AK449X" לא מצליח למצוא מידע שהוא גם ASAHI KASEI.

שוב אני לא בעד אף צד סתם חובב אודיו, בודק תעובדות כמוך.

• אהבתי 2

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עניין של צד, עניין של אמת.

אם יש אז יש, אם אין אז אין, מבחינת דגמים לא מצאתי התאמה ב100%.

לא שזה הפרמטר היחיד והחשוב כן,  DSP טוב זה כל הרכיבים ביחד ולא משהו אחד טוב וכל השאר לא מעניין, ממש לא ככה.

כל הרכיבים צריכים להיות מתואמים, ואז נקבל תוצאה.

העובדה שגם בכמה דגמים של Helix יש את הdac של Asahi הזה, ולא רק ב BRAX.

אז גם ב 2.500₪ אפשר להסתדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר ש"AK449X" זה כינוי לסדרה של DAC זאת אומרת "AK4490EQ" יכול להיות אחד מהסדרה הנ"ל.

ז"א שיתכן שDAC אחד כן זהה לDAC של הבראקס והשני מסדרה קרובה.

כמה זה רלוונטי? אין לי מושג לא מבין עד כדי כך.

מחכה לאנשים שמבינים משהו שישפכו אור.

גם לא מאמין שמהנדס יכול לשפוך אור בנושא, זה לא שמפורט פה כל המבנה הטכני של של הDSP.

כמה נתונים טכנים וזהו. לא חושב שיש דרך להשוואות בדברים כאלה בצורה נכונה.

זה כמו להשוואות בין רמקול של מורל ורמקול של פוקל.

יש כאלה אוהבים מורל יש כאלה אוהבים פוקל, להגיד שאחד יותר מוצלח מהשני? קשה להגיד.

למרות שלי יש העדפה ברורה להליקס על פני בוא נגיד ביט וואן.

• אהבתי 1

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין את מה שאתה אומר,

אבל,

לא הDAC הזה הקציב לBRAX את המחיר שלו,

(אגב 20K נשמע לי דיי מוגזם אבל לא על זה מדברים),

ולא הDAC הזה עושה את Resolut טוב,

יש דברים מעבר והרבה.

בכל אופן זאת לא הסיבה לשים אותם על אותו המדף מבחינת איכות,

זאת סיבה להגיד, הנה יש לנו רכיבים כמו ב BRAX, וזה הכל.

כמו שאמרתי יש הרבה מעבדים שמשתמשים בDAC הזה, והמחירים שלהם הרבה פחות מ 1000€.

אז זה לא הפרמטר היחיד שכדאי לשים לב אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתיימר לאמר שאני מעודכן בצ'יפים ומפרטים טכניים - אבל זה גם פחות הקטע. 

אני די בטוח שהמוצר יהיה מוצר איכותי, מושקע. לא חושב שכאן באמת הבעיות שלו ומסכים מאוד עם הרבה ממה שנכתב ע"י SEMI 

מוצר טוב צריך לעמוד היום בהרבה מאוד קריטריונים שקשורים גם למבחן הזמן, למבחן השוק ולא רק למבחן התוצאה. 

הזמנים הם כאלו בהם הרכבים הם כבר לא מחשב אלא סדרה של מחשבים.

הזמנים הם כאלו בהם המנועים הולכים ונהיים בעלי נפחים צנומים יותר וכך גם מערכות החשמל (שבכלל הדיבור בשוק הוא לעבור ל48V) 

הזמנים הם כאלו בהם המדיה כבר איננה מאוכסנת מקומית אלא נגישה דרך הרשת ורוב המדיות הללו בין כה ובין כה עוברות דחיסה כזו או אחרת. 

השוק לעומת זאת תחרותי מאוד והטכנולוגיות רצות קדימה אבל בו זמנית יצרני הרכב מחוייבים לספק מערכת מולטימדיה ברכבים היו ולא ניתן עדיין להסתמך על כך שלכל אדם אשר קונה היום רכב גם בהכרח יש מכשיר סלולאר חכם שיכול פשוט להתחבר בBT למערכות ההגברה של הרכב מחד - ומצד שני גם המערכות האלה היום מספקות שליטה על מצלמות, מזגן וכך הלאה. 

אז אם המטרה היא DSP שהוא גם אינטגרטור ולא רק מוצר סאונד - אלא אחד כזה שיכול להתחבר ולהתממשק עם הדיבורית ברכב או אפילו עם מחשב ההתראות ברכב או כלל מערכת הCAN - זה כבר הופך את מוצרי הDSP ה"טיפשים" (לא מאמין שאני קורא למוצר כזה מוצר טיפש אבל זו בדיוק התוצאה של מבחן הזמן!) למיושנים עד אפילו לא רלוונטיים. 

אני יכול לאמר ממקור ראשון כאחד שהיה מלווה בתהליך מתחילתו ועד סופו של הקמת מערכת בקיה פיקנטו חדשה (הדור הנוכחי) על בחירה של DSP ביחד עם שני מגברים מאוד חזקים ומערכת החשמל של הרכב פשוט לא הצליחה לספק את הדרישה וכשאני אומר שני מגברים מאוד חזקים אני בכלל אפילו לא מדבר על מפלצות SPL או משהו כזה - על נטו SQ. 

הבחור נאלץ להוריד את נפח צריכת המגברים לכאלו שאם כבר היה קונה אינטגרטור טוב - פחות או יותר זה היה נותן את אותה תוצאה. 

וזה בדיוק מבחן הזמן וזה בדיוק מבחן התוצאה. 

ואז בסופו של דבר מגיע העניין הזה של לקנות למבורגיני בכדי לנסוע למכולת 

הביצועים של רוב הDSP שאנחנו מדברים עליהם כשאנחנו מתייחסים לציוד קצה - היי-אנד - הם כאלו שהאוזן שלנו בכלל לא מסוגלת באמת לתת לו אומדן רציונלי או כזה שבאמת מישהו יהיה מסוגל לשבת ברכב ולאמר תקשיב יש לך פה ציוד שעולה כמו הרכב. 

רוב הDSP ברמת הכניסה היום מספקים תוצאה פשוט מטורפת - התקנה טובה, כוונים כוונים כוונים - ברוב המקרים זה יותר ממספיק. 

וזו גם הסיבה האמיתית שבגללה המוצרים האלה כפי שידידי הכביר לכתוב - נעלמים, לא שורדים את המציאות - כמה אנשים באמת קונים למבורגיני בכדי לנסוע למכולת? אנחנו לא בדובאי. 

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, x-box כתב:

😂כמה מילים חברים, כאן כרגיל!

מה זה פתגם רוסי רוסלן

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס זה נראה כמו DSP למי שמחפש נטו DSP והמיקוד שלו הוא בסאונד נטו ולא מעניין אותו שום דבר שקשור לאינטגרציה לתוך מערכות הרכב - אם זה מה שאתה מחפש וטווח המחיר מספק לך תוצאה שמתחרה במוצרים יקרים בהרבה - זו בחירה חכמה. 

וזה גם אחד מהדברים שמאפשרים כזה קיום של תחרות בשוק הזה כי אם תבחנו כל מותג ואת ליין המוצרים שלו בפני עצמו ומול המתחרים תגלו שלכל מותג ומוצר יש פלוסים ומינוסים יחודיים - אחד יכול לעבוד עם REW אבל לא תומך גישורים אלא בחיבורים כאלו ואחרים. 

אחד מלא בבאגים אבל אינטואיטיבי וקל לעבודה. 

כולם לא תומכים באפליקציה מהסמארט או טאבלט אנדרואיד ואז פתאום מגיעים כאלו שכן רק שהם פחות מתקדמים בתכונות שלהם וכך הלאה וכך הלאה. 

המוצרים האלה הם כל מקרה לגופו ואתם צריכים להחליט מי מהם הכי מתאים לצרכים שלכם ולפתרון שאתם תופרים. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...