Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור ראוטר בזק לראוטר netgear nighthawk

adidas1
שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה.

יש לי את הראוטר המצורף בתמונה של בזק. יש לי גם בבית ראוטר netgear nighthawk r7800. לנטגיר אין כניסת dsl.

האם אני יכול באיזושהי דרך להשמיש את הנטגיר ע"י חיבור שלו לראוטר של בזק?42bbaa6b7bd5cd806c2b755a5608d77b.jpg35f98459f4f4dddc1971eb090bf4ce03.jpg

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט חבר כבל מיציאת lan של בזק. יש 4 כאלו. לכניסת internet צהובה של נטגיר . יש אחת כזו. תגדיר בנץ הלילה, בתפריט internet setup שיעבוד עם dynamic IP וללא פרטי login. אחרי שהכל עובד תכנס לתפריט של בזק ותבטל את ה WiFi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכדי לפשט - יציאת ה-LAN צהובה, ה-WAN כחולה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדקתי בדגם הספציפי, זה הקוד שאליו אני רגיל. מכל מקום קל לזהות - יציאה אחת בצבע אחד וארבע בצבע אחר. ה-WAN הוא היוצא דופן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...