Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה ריו ידנית יד3 שמורה 3000 מעל המחירון!שווה?

עמית100
שימו לב! השרשור הזה בן 1356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחירון לוי יצחק 30500 (1200 ידני 5 דלתות). 

כאשר יד 3 ו 70k קמ לא משפיעים על המחיר. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע. במצב של היום, שגם ככה הרוב הרכבים נמכרים פחות המחירון הייתי ממש מתבאס לשלם על רכב מעל המחירון שלו. הכל בסופו של דבר אינדווידואלי, כמה חשוב לך שהק''מ של הרכב יהיה נמוך והאם אתה מוכן לשלם על כך שלושת אפלים שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קונה רכב או מחירון? 

לך לראות את הרכב ולהפגש עם הבעלים. תפגין רצינות. אם הוא במצב מושלם, נראה כחדש, צמיגים חדשים, ספר טיפולים מלא והכל נראה מצויין, קח לבדיקה. אחדי הבדיקה אם אין משהו קריטי תציע הצעה הגיונית, סיכוי טוב שהוא יסכים. הבעלים רוצה למכור, על כל 20 מתקשרים ומנסים להוריד מחיר בטלפון יש אחד רציני שבא לקנות.

בטלפון כולם לא גמישים.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולק עלייך. היום כול פלוץ שיש לו רכב יפני/קוריאני עם קילומטראז רגיל ולא גבוה , חושב שהרכב שלו זה מרכבת האלים שצריכה לקבל מעל המחירון. 

בהרבה פעמים אין לזה שום קשר באמת למצב הרכב האמיתי. מניסיון כמובן. 

לדעתי אם פותח השרשור יסע לראות את הרכב, הוא לא יראה רכב מושלם וסתם יבזבז לעצמו את הזמן.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Dave

אתה הכי צודק עד עכשיו.

לא זוכר כבר כמה פעמים אמרו לי שהרכב

מושלם בגלל שהיה יפני או קוריאני,ובפועל

היה פח אשפה,אם מחיר "מעל המחירון".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה לא קונים רכב! 

צריך לראות את הסחורה כדי לדעת אם מדובר ברכב שמור או במוכר שחי בסרט. 

דרך הטלפון כלום לא ודאי. 

גם אני לעולם לא מוריד מחיר בטלפון, קונה רציני מגיע לראות ואז יש פתח למשא ומתן. 

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שזה לא מה ששאלת, אבל אם אתה לא נעול על הריו אז יש חלופות לא רעות בכלל: פיאסטה ידנית, סוויפט (שהמחירון שלה כנראה יהיה מעט גבוה יותר), פאביה/איביזה.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תאמין לאף אחד שהרכב שמור ומסודר. אני אומר את זה בתור אחד שבדק 9 ריו בערך לפני חודש. בסוף קניתי פיאסטה, אפשר לקרוא בחתימה שלי את השרשור ואת הזועוות שראיתי. בטח לא כשזה יד שלישית אחרי 5 שנים, כמה זמן הרכב אצלו? חצי שנה? שנתיים גג? מאיפה הוא יודע איך נשמר ואיך היה לפניו? הוא לא בעלים של הרכב מספיק זמן. יש מספיק 'מציאות' בתחום הידני הקטן (ומיקרה זה רכב פח לעומת הסופר מיני בשוק). הייתי מחכה שיצוץ משהו מעניין יותר. למה אתה נעול דווקא על ריו?

אגב, מחירון יד 2 תלוש מהמציאות. ריו 2013 נמכרות סביב ה20 אלף שקל, אז 2015 לא יעלו 15 אלף שקל יותר.

לפני 3 שעות, Buki כתב:

אתה קונה רכב או מחירון? 

לך לראות את הרכב ולהפגש עם הבעלים. תפגין רצינות. אם הוא במצב מושלם, נראה כחדש, צמיגים חדשים, ספר טיפולים מלא והכל נראה מצויין, קח לבדיקה. אחדי הבדיקה אם אין משהו קריטי תציע הצעה הגיונית, סיכוי טוב שהוא יסכים. הבעלים רוצה למכור, על כל 20 מתקשרים ומנסים להוריד מחיר בטלפון יש אחד רציני שבא לקנות.

בטלפון כולם לא גמישים.

גיל 5 של רכב זה בדיוק גיל שהמצבר בן שנתיים וחצי והצמיגים בני שנה במקרה הטוב, או דורשים החלפה כי הם המקוריים של הרכב, במקרה הרע.

לך תדע...

ב33 אלף אתה קונה סוויפט מ2013~ או ג'אז מ2012-2014, תלוי כמה סבלני תהיה.

כמובן שאפשר גם לחסוך כמה אלפים ולקנות פיאסטה מ2014-2015 ב10 אלף שקל פחות, לדעתי אתה מקבל הרבה יותר 'רכב'.

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, עמית100 כתב:

האוטו יפה ושמור עם 70 אלף קמ

אבל יד שלישית!

מילא יד 1,המוכר לא מתפשר

אפילו בשקל!

3 מעל המחירון

2015.

כדאי?

זה תלוי בך.
כנראה שאף אחד כאן בפורום לא היה משלם את זה, אבל זה כבר שיקול שלך.
מה אומר המחירון המשוקלל עם יד-3 ו 70K ק"מ ? יש או אין תוספת ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, עמית100 כתב:

אני לא ניסיתי להוריד מחיר בטלפון!!

המוכר ציין שהוא מבקש 3000 מעל המחירון

זהו! לא היה שום מיקוח,זו זכותו המלאה.

גש לראות את הרכב. 

מצב ממוצע של רכב בן 5 בישראל הוא סביר עד מוזנח. 

אני נוטה להאמין שמי שמדבר ככה בטלפון, יודע על מה הוא דורש. אחרת אף אחד לא יקנה ממנו והוא סתם יבזבז את זמנו. 

לפני חצי שנה חיפשתי פיקנטו ספורט עבור אחיינית שלי. לכאורה, רכב נפוץ. אבל חלק גדול מהמוכרים דרשו מעל המחירון. 

לא מרתיע אותי, מעדיף לשלם 1000-2000 שקל על רכב שמור, ללא תאונות והכי חשוב - מטופל בזמן. 

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רכב נדיר ולא מציאה- 2015 כבר עבר 3 ידיים -לך תדע איפה ואיך טופל.

מוזר שבלוי יצחק אין הפחתה על מס' בעלים יחסית גבוה לשנתון (לפחות אצלו "יד" עוברת גג אחרי שנתיים).

הבעיה שבגזרת הידניות אולי אין מבחר אז המוכרים משחקים אותה קשוח- כפי שכתבו יש אופציות אחרות כמו פיאסטה או סוויפט שלא פחות טובות מהריו.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, EliC25 כתב:

גיל 5 של רכב זה בדיוק גיל שהמצבר בן שנתיים וחצי והצמיגים בני שנה במקרה הטוב, או דורשים החלפה כי הם המקוריים של הרכב, במקרה הרע.

לך תדע...

בשביל זה אמרתי שיגש לראות. אי אפשר להסיק הרבה משיחת טפלון. אולי הוא בדיוק החליף צמיגים, יש טסט לשנה, אחרי טיפול של שנה חמישית, טיפל במורשה ויש לו עוד שנתיים אחריות חלקית. 

אני יודע שהסיכוי לזה נמוך, יכול מאוד להיות שזה רכב בינוני במצב בינוני כמו רוב האחרים וסתם דורשים מחיר גבוה. 

הולכים, רואים את הסחורה, מחליטים. על רכב סופר שמור לא בושה לשלם קצת מעל המחירון. 

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בן 5, נפוץ מאוד, כשהוא יד שלישית עם 70 אלף קילומטר.

הבחור מבקש 10% מעל המחירון.

לתחושתי יש פה מישהו שזרק חכה ומחכה לפראייר התורן, אבל זה אני.

רוב המוחלט של  מי שמחפש רכב כזה, לא ישלם שקל מעל המחירון.

אני די בטוח שהוא יודע את זה ולכן מנסה לסנן עוד מהטלפון.

אגב מה רע ב I20 ? אני מניח שאותה יש קצת יותר בלוחות.

עריכה אחרונה על ידי stum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע , קיה ריו בגדול רכב מאוד מבוקש. 

חבר כמעט קנה אחת  כזאת ב-3 אלף מעל המחירון, הוא פשוט התמהמה יומיים וחטפו לו אותה. 

אבל שם היה מדובר על רכב יד 1,קילומטראז נמוך, מטופל רק בחברה ובזמן, ושמור מאוד(רכב בן 6 ללא שום שריטה). וכן- אוטומט. 

פה, אני באמת לא רואה את ההצדקה, אבל בסדר, הבחור פרסם את הרכב לפני כמה ימים. כולם עם האף למעלה בהתחלה. אחרי שבועיים הוא יתחיל לרדת מהעץ. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...