Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף 2016 - שדרוגים במהלך השבוע

Fraysa
שימו לב! השרשור הזה בן 1299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים!

למי שלא מכיר אותי - שמי גיל. הייתה לי עד לפני חצי שנה Audi A3 לה ביצעתי שלל שדרוגים מקוריים ואף פתחתי עסק לכך בשלב מסוים (למי שמעוניין יכול להסתכל בפוסטים שפרסמתי ולהתרשם). היום אני עם גולף MK7 2016. בשבוע האחרון ביצעתי מספר שדרוגים לכב ורציתי לשתף אתכם.

1. התקנת איתות דינמי במראות: אין יותר מדי מה להסביר, תוספת שקלה מאוד להתקנה ומוסיפה המון לרכב.

2. התקנת פנסי רפליקה MK7.5: לצערי איני יכול לשתף לגבי עלויות ומאיפה, אך אני יודע שיש כמה בתי עסק בארץ שעושים זאת גם. מדובר בדגם שמכיל איתות דינמי משולב DRL.

3. התקנת תאורת רגליים מקורית: תוספת שגם יחסית קלה להתקנה, אך כוללת פירוק של הכסאות וגישה למחשב החשמל של הרכב. התאורה מאוד מרשימה ומדובר בתוספת ששווה כל שקל.

להלן מספר תמונות וסרטון להתרשמות:

image.png.283c07dbb6d793ca617226b35d835bf8.png

image.thumb.png.c9075ed8c7da6005dc7997f1beef0b0b.png

IMG_9272.thumb.jpeg.3d5e155d1087d9e367b4613f8f0fd765.jpegIMG_9273.thumb.jpeg.8aea54212b1b3b1407788af220d6aef7.jpeg

spacer.png

עריכה אחרונה על ידי Fraysa
  • אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנסי רפליקה האלה פשוט מדהימים, משפר את האוטו בכמה רמות מעל והסנכרון הזה בין הפנסים והמראות זה בכלל טירוף.

לגני האיתות הדינמי באיתות זה פשוט קידוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

אני מניח שהשאלה שלך היא לגבי המראות (כתבת איתות פעמיים). מדובר בפנס איתות חדש למראות שהוא מתחבר פלאג אנד פליי וסופר קל להתקנה. אגב, באופן מפתיע, רואים את האיתות הרבה יותר בירור איתו מאשר במקורי. אם שאלתך הייתה לגבי פנס הרפליקה - האיתות מגיע כך עם הפנס (ז"א שהוא עוצב להיות כך). 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבור הנורות עצמן הלכתי להדר מ-HI-LED שמתמחה בנושא תאורה. שמתי אצלו את הנורות הכי יקרות שיש לו להציע כדי לא לקחת סיכון, אז אני מאמין שהן יעברו את המבחן של הטסט. לגבי האיתות הדינמי - היה לי את זה בעבר באאודי וזה מעולם לא עשה בעיות. במידה וזה כן יעשה בעיות, תמיד יש לי את הפנסים המקוריים. ההחלפה קצת סזיפית משום שיש בורג שמסתתר מתחת לטמבון הקדמי שמחזיק את הפנס גם הוא - אך אסתדר במידה ואצטרך.

תודה רבה על התגובות החמות! 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Fraysa כתב:

תודה רבה.

אני מניח שהשאלה שלך היא לגבי המראות (כתבת איתות פעמיים). מדובר בפנס איתות חדש למראות שהוא מתחבר פלאג אנד פליי וסופר קל להתקנה. אגב, באופן מפתיע, רואים את האיתות הרבה יותר בירור איתו מאשר במקורי. אם שאלתך הייתה לגבי פנס הרפליקה - האיתות מגיע כך עם הפנס (ז"א שהוא עוצב להיות כך). 

שמע אתה מקצוען, איפה אפשר להשיג את הפנס איתות של המראות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות, לומדים עם הזמן :-).

במידה ואתה צריך עזרה עם פרויקט של התקנות דבר איתי בשמחה.

לגבי האיתות - איזה דגם ומודל הרכב שלך?

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק עכשיו למדתי להחליף את הנורות של פנים האוטו ללד אז יקח לי זמן עד שאני אחליף פנסים חחח למרות שפירקתי את הפנס בשביל להחליף נורה אז אני בחצי בדרך.

ויש לי פולו 2015 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא דיברתי על הפנסים עצמם. אתה יכול להתחיל במשהו פשוט כמו איתות במראות שזה סופר פשוט להתקין וזו תוספת מאוד מרשימה גם אם אין לך איתות דינמי בפנס, אף על פי שאני חושב שזה לא מיוצר עבור הפולו.

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מדהים!!

אני בדיוק שוקל לקנות בדיוק אותם הפנסים לגולף שלי (גולף דור 6 1400tsi) האם זה עובר טסט? זאת השאלה היחידה שעוצרת אותי מלקנות בנתיים.

תאורת רגליים גם מתכוון להתקין, אצלי ראיתי סרטון שלא חייב לפרק כיסאות אבל מה שכן אצטרך להעביר את הכבל מתחת למשענת יד כדי לעבור לכיסא האחורי השני (מבאס שאין דרך יותר נורמלית אבל שיהיה).

כנ״ל לאיתות במראות הצדדיות מחפש את הדגם שמתאים (ראיתי גם שישנה אפשרות להוסיף עוד תאורה בחלקו התחתון של המראה, אני לא יודע אם התוספת שווה את זה)

הולך להזמין פנסים אחוריים ראיתי שגם אתה עשית את זה נראה מדהים.

בנתיים לא יצא לי לעשות הרבה (הבאתי את האוטו רק ב 7.8) החלפתי גאנט ממידה 15 ל 225/45/17 וזהו בעיקרון.

החלפתי רדיו כדי שיהיה לי בלוטוס וגם carplay.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי טסט אני לא יודע להגיד, טרם ביצעתי. אם יש לך נורות איכותיות לא אמורה להיות בעיה. 

תאורת רגליים אתה יכול להעביר דרך ספי הדלת לאורך הרכב ואז להצמיד את הכבל לצמה המקורית של הכיסא. אם תציץ מתחת לכיסא תראה שהצמה שלו יוצאת מהצד. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

איך ואיפה מתקינים את התאורת רגליים? מה המחירים של זה?

יש למישהו פתרון למערכת? אני עם 2017 דור 7

המערכת עם סאונד פצצה אבל פשוט מאכזבת...

אין קאר פליי, אין אופציה להתקין מצלמת רוורס

מישהו ניסה לסדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאורת רגליים אני התקנתי לבד משום שיש לי ניסיון עם רכבי הקונצרן. ההתקנה היא יחסית פשוטה אם אתה יודע מה אתה עושה. אם תרצה לעשות בארץ, תצטרך לחפש עסק שעושה את זה. אני יודע שהדר מ-HI-LED מתקין זאת גם.

לגבי המערכת - כל המערכות של הגולף דור 7 בארץ כפי שציינתי למעלה הם מק"ט 819, שאינו תומך AppConnect/מצלמת רוורס. אני אישית ביצעתי הזמנה מספק שאני עבדתי איתו למערכת עם מק"ט אחר שכוללת קארפליי וחיבור למצלמת רוורס. גם פתרון לכך הדר יכול להציע לך, אך זול זה לא יהיה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.9.2020 בשעה 15:04, ritzhak94 כתב:

איך ואיפה מתקינים את התאורת רגליים? מה המחירים של זה?

יש למישהו פתרון למערכת? אני עם 2017 דור 7

המערכת עם סאונד פצצה אבל פשוט מאכזבת...

אין קאר פליי, אין אופציה להתקין מצלמת רוורס

מישהו ניסה לסדר?

http://www.hiled.co.il/posts/full-link-activation/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...