Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב קטן לעיר, 35.000 ש"ח

Shay Benyunes
שימו לב! השרשור הזה בן 1383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי, אני מחפש רכב קטן לא משפחתי היות ואני רווק, גם הנסיעות שאני מבצע הם בתחומי העיר בלבד.

כמו כן, עושה בערך 10K בשנה. מחפש רכב בעל תחזוקה זולה ללא "הפתעות" מיוחדות וטיפולים לא יקרים במיוחד. תקציב עד 35K.

מרכז עבורכם מספר דגמים שמצאתי אודה להחלטכם איזה דגם הייתם בוחרים מבין אלו שמציע פה:

ד"א מה זה חצי אוטומט בדגמים הנ"ל, האם מדובר בזה שאני מעביר הילוכים? כי אני מחפש רכב אוטומט שאני לא צריך לעביר הילוכים בזמן הנסיעה.

קיה פיקנטו 2013 76000 ק"מ חצי אוטומט נפח 1248 מחיר 32,000

יונדאי I10 חצי אוטומט 2014 נפח 998 קמ 92000 מחיר 32,000

פיגו 208 אוטומט נפח מנוע 1600 שנה 2013  קמ 75000 30,100

רב תודות יקרים ושבת שלום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה רשום חצי אוטומט, פיקנטו וI10 אוטומטיות כל דבר בשנתון הזה, גיר ארבע הילוכים. 

אמנם הI10 חדשה יותר בשנתון הזה ונוחה יותר, אבל המנוע החלש מורגש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקנטו ללא ספק. 

או לחפש i10 עם מנוע 1250 "סופרים". 

מומלץ לוודא שמדובר ברכבים פרטיים ולא מליסינג/השכרה לשעבר. 

בפיקנטו דגם ה lx נמכר כולו לציי הרכב. לכן מומלץ להתמקד ב ex המפואר יותר. 

הפיג'ו בדגם ה 1600 לא ממש מוצלחת ודגם ה 1200 טורבו המוצלח יות,ר, חורג בהרבה מהתקציב. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי למעט המנוע עדיפה מהפיקנטו, סלון נעים יותר משולב שני צבעים, נוחה יותר, מושבים תומכים יותר.

לעיר האמת שמנוע ה 1.0 יספק.

הפיגו כבר רמה מעל, חזקה יותר, נוחה יותר, איכות חומרים עדיפה, בטיחות טובה יותר.

חבר מחזיק כזאת. סוף 2014 עם מעל 100 ק״מ (הוא יד 1). למעט משאבת מים שהוחלפה לפני כמה שנים לא היו תקלות.

עוד אופציה היא מיצובישי ספייס סטאר, בעיר נוחה עקב מתלים רכים אך המושבים קשיחים. מרווחת וחסכונית יותר. אמינה ולא יקרה לאחזקה. לרעה רועשת יותר ובעלת ריכנה מורגשת בסיבובים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא שמעתי הרבה חוות דעת רעות על מנוע ה1600 120 כ"ס של פיג'ו וגם הגיר שמשולב שם לא מבריק.

לתחומי העיר בלבד פיקנטו וI10 יתאימו נהדר ספייס סטאר גם תהיה אופציה מעולה היא יותר חסכונית ומרווחת ובעיר נוחה יותר אך מצד שני רועשת ופשוטה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, Gavrik כתב:

אני דווקא שמעתי הרבה חוות דעת רעות על מנוע ה1600 120 כ"ס של פיג'ו וגם הגיר שמשולב שם לא מבריק.

לתחומי העיר בלבד פיקנטו וI10 יתאימו נהדר ספייס סטאר גם תהיה אופציה מעולה היא יותר חסכונית ומרווחת ובעיר נוחה יותר אך מצד שני רועשת ופשוטה יותר.

מסכים איתך, בגלל זה שאלתי .

לרוב שוק פיגו מאוד קטן ודל, ולכן אני מאמין שבמקרה של תקלה עלות התיקונים והחלפות הציוד (במקרה וקיים) מאוד יקר.

כמו כן, במידה וארצה בעתיד למכור אני אתקל בבעיה במכירת הרכב.

הבעיה שמבחינה עיצובית הפיקנטו מכוערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן אני דווקא לא מסכים איתך.
לכול יצרן רכב יש רכבים מוצלחים ורכבים פחות מוצלחים מניסיון שלי הייתה לי פיגו 208 ידנית עם מנוע 1.2 עלויות האחזקה היו רגילות לגמרי כמו כול רכב אחר לא היו שום בעיות אמינות לרכב ומכרתי אותה לפני כמה חודשים תוך מספר ימים מהפרסום.

הביקורת שלי מופנת כלפי מנוע ה1600 120 כ"ס שמשולב ברכבי הזה וכלפי הגיר הלא מוצלח AL4 שמותקן בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Shay Benyunes כתב:

ד"א מה זה חצי אוטומט בדגמים הנ"ל, האם מדובר בזה שאני מעביר הילוכים?

זה טעות של המכור בכתיבת המודעה.

אין שום רכב עם גיר חצי אוטומטי בעשרים השנים האחרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסועה שלך ההבדל בין הפיקנטו ליונדאי קטן מאוד, בשלב הזה הייתי נכנס לכל אחד מהם ונותן לתחת להחליט, תראה אם מתאימה לך תנוחת הישיבה, אם המושבים נוחים לך וכו...

יש כאלה שיראו את תא הנוסעים של הפיקנטו כקודר ואחרים דווקא יחשבו אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת עלות טיפולים הפיגו די ממוצעת.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...