Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז... חולה נפש התפרץ לאוטו ולא רוצה לצאת

Zorly
שימו לב! השרשור הזה בן 1386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

קורא כל יום את הפורום ונהנה מאוד ממה שמשתפים כאן.

אז הנה שיתוף מהיום.

חוזר מהמרכז צפונה עם רכב העבודה , פיאט דוקאטו.

מגיע לצומת טמרה דרום והרמזור הופך לאדום, רואה אדם במרכז הכביש עם יד מושטת וחושב שהוא קבצן.

אני עומד במקום והאדם עובר לצד ימין של הכביש ותוך פחות משנייה קופץ לתוך האוטו ומודיע שהוא לא יוצא בלי משטרה.

והוא עוד עם סיגרייה ( אני לא מעשן ), אז אני אומר לו לזרוק אותה והוא זורק בתוך האוטו.

אני מזהה שהוא לא בריא בנפשו , אז שם ארבע וינקרים מדומם מנוע ויוצא מהאוטו אליו תוך כדי שאני מתקשר למשטרה.

הוא חוזר ואומר שבלי משטרה הוא לא יוצא.

הצלחתי "לשחד" אותו עם הבקבוק מים שלי שייצא החוצה ויישב על המעקה , כל זה תוך כדי שיחה עם המשטרה, כדי שאוכל לנעול את הרכב.

נשארתי לידו כמה שיכולתי תוך כדי ניסיון לדבר איתו ולוודא שהוא יחכה לשוטרים שיאספו אותו.

לאחר כמה דקות מתקשר שוטר מתחנת טמרה לברר פרטים, ואחרי ששוחחתי איתו הוא אומר שהאדם מוכר להם והוא יבוא לאסוף אותו.

הסברתי לאדם שהמשטרה בדרך והם יאספו אותו ולא יזוז לשום מקום כיוון שאני לא יכול להישאר ובאמת  באו לאסוף אותו ואחרי כחצי שעה השוטר התקשר לומר שהוא שם אותו בבית.

אם מישהו התעכב קצת היום שם , מתנצל.

השאלה היא, אם הוא מוכר למשטרה , ונראה שהוא אכן לוקה בנפשו , למה הביתה ולא לבי"ח פסיכיאטרי ?

זוהר

• מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברה של אשתי היה סיפור דומה, ה"נוסע" נראה כתלמיד, התישב ודרש טרמפ לבית הספר, כשירד מהרכב לקח אתו תיק עם מסמכים וכסף.

בגלל זה נועלים את הרכב בנסיעה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כשהיתה לי את הפיאסטה (עוד לפני שצבעתי אותה ללבן עם כתמים של פרה - טוב נו... גם אני קצת לוקה בנפשי וכן זה סיפור אמיתי, גם שמתי ריפודים בצבע פרה עם כיסוי הגה בצבע פרה וצופר שעושה מו ויש לזה תיעוד באיזשהו מקום) 

נסעתי לי על דרך גודלה מאיר בחולון (השביל איפה שכולם רצים) ופתאום נכנסת לה קשישה לרכב, מתיישבת ואומרת לי קח אותי עד הרמזור בבקשה - רק שהיא התפרצה לרכב ולא ממש ביקשה רשות, אבל ראיתי שזאת אישה חמודה סה"כ שכנראה באמת היה לה מרחק גדול מידי עבורה ללכת, אמרתי למה לא, נעזור. 

לקחתי אותה עוד איזה חצי קילומטר עד הבית ותכלס באמת סיפור חביב. 

ולא, אני לא בטוח שאצליח למצוא לכם את התמונות של הפיאסטה כרגע. 

וכן - כשאני נוהג עם הילדים בסובארו - אני מקפיד לנעול את הדלתות. 

גם בדודג' וגם ברנו מגאן שהיו אצלנו הדלתות היו ננעלות אוטומטית וזה קיים גם בDS 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מצב טוב,

אני בפורים נסעתי בישוב טלז-סטון (ליד ירושלים), 2 בחורים שיכורים פתחו את הדלת של הילדים ואחד צועק לי באנגלית I gon kill you baby,

כמובן ללא שעשיתי כלום, באינסטינקט יצאתי מהרכב (אני איש גדול) ושבאתי להעיף אותו אני רואה שהשני בא להתיישב בכיסא הנהג...

סגרתי לו את הדלת על היד וזרקתי את הבחור השני על הכביש (אפילו לא בדקתי אם הוא נפצע וברחתי משם,
הגעתי למנהל הפנימיה שהם לומדים שם (עושים שנה של לימודים בארץ) ובתמורה לזה שאני לא אגיש תלונה הם עזבו את הארץ...

זה היה לפני שנים - אבל מאז אני תמיד מוודא נעילה (ותודה למכוניות החדשות שהדלתות ננעלות אוטומטית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הטיפ לנעול דלתות בתחילת הנסיעה קראתי בפורום קצת לפני שהוצאתי רישיון, ואחרי כמה שנים אני עדיין ממשיך ליישם אותו.

הפוסט הזה מוכיח כמה זה חשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיש לי זה לא שריטה - זה בקע\שבר 

• רעיון טוב! 2

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, lanosforce כתב:

עוד כשהיתה לי את הפיאסטה (עוד לפני שצבעתי אותה ללבן עם כתמים של פרה - טוב נו... גם אני קצת לוקה בנפשי וכן זה סיפור אמיתי, גם שמתי ריפודים בצבע פרה עם כיסוי הגה בצבע פרה וצופר שעושה מו ויש לזה תיעוד באיזשהו מקום) 

נסעתי לי על דרך גודלה מאיר בחולון (השביל איפה שכולם רצים) ופתאום נכנסת לה קשישה לרכב, מתיישבת ואומרת לי קח אותי עד הרמזור בבקשה - רק שהיא התפרצה לרכב ולא ממש ביקשה רשות, אבל ראיתי שזאת אישה חמודה סה"כ שכנראה באמת היה לה מרחק גדול מידי עבורה ללכת, אמרתי למה לא, נעזור. 

לקחתי אותה עוד איזה חצי קילומטר עד הבית ותכלס באמת סיפור חביב. 

ולא, אני לא בטוח שאצליח למצוא לכם את התמונות של הפיאסטה כרגע. 

וכן - כשאני נוהג עם הילדים בסובארו - אני מקפיד לנעול את הדלתות. 

גם בדודג' וגם ברנו מגאן שהיו אצלנו הדלתות היו ננעלות אוטומטית וזה קיים גם בDS 

זה שאתה פסיכי ( במובן החיובי של המילה ) כבר למדנו כשהחלטת לקנות את ה DS. הפיאסטה כמובן מאששת.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...