Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז לראשונה עשו תאונה עם הרכב שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 1352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראו סירטון היום הלכתי ונהגתי בדיוק איך שחמתי נהגה... תיראו את הסירטון ואז תתמונה 

לסיכום של הנושא היא נתנה לי חצי מעלות התיקון וכך זה נגמר אבל לפעם הבאה שנדע מי אשם תפיצו פה את כוחמתכם

IMG_20200712_213531.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, CAPOBOSS כתב:

בדיוק זה המצב רק אני לא מבין מה הם מדברים זה כבר לא משנה כבר פניתי לביטוח הראתי להם הכל כל התמונות וכולי  פסיקה שלהם זה לתבוע את הביטוח של הנהגת השניהה

הביטוח ממליץ לתבוע או שלחצת עליהם להגיש תביעה ? אם הם ממליצים, סימן שלדעתם אתה תזכה במשפט, ובדרך כלל הם צודקים

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, icohen436 כתב:

הביטוח ממליץ לתבוע או שלחצת עליהם להגיש תביעה ? אם הם ממליצים, סימן שלדעתם אתה תזכה במשפט, ובדרך כלל הם צודקים

הם לא ממליצים לי לתבוע כי זה בסך הכל עלות תיקון של 700 שקלים לא משהו רציני אבל לא מתכוון לשלם על נזק שלא אני עשיתי ,הביטוח ממליץ לסגור שהם ישלמו או לפחות חצי כי העלות מזערית ואם הם לא ישלמו אז הם יתבעו את הביטוח שלהם מחוסר ברירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

התקנות הן אבסולוטיות, עכשיו זה לא משנה אם עשיתי כבר 80% ממעבר הנתיב, או אפילו 100% מהמעבר, והרכב פגע בי כשסיימתי לעבור כי לא אפשרתי לו מרחק ראוי לתגובה.

באופן כללי לגבי התקנות, יש שני עולמות נפרדים. אחד, התקנות שמצוות עלינו איך להתנהג בכביש. השני, מה פוסק שופט כשעברו על התקנות.
בשום מקום התקנות לא מציינות על מי מפילים את האשמה. יש תורה-שבעלפה שלמה, שלא כתובה באף ספר חוקים. זה תלוי בשופט, ולמדתי על בשרי בכמה משפטי תנועה שיש להם הרבה חופש פעולה.
בכוונה הפניתי את פות"ש להתייעץ עם חברת הביטוח. יש להם כל כך הרבה ניסיון, שאם תתאר להם את התאונה, יוכלו לנבא את תוצאות המשפט ולפי זה להמליץ על תביעה או וויתור

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתן למומחים כאן לענות. ממליץ בחום להראות אותו לביטוח שלך

לכו קיבינימאט כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, CAPOBOSS כתב:

הם לא ממליצים לי לתבוע כי זה בסך הכל עלות תיקון של 700 שקלים לא משהו רציני אבל לא מתכוון לשלם על נזק שלא אני עשיתי ,הביטוח ממליץ לסגור שהם ישלמו או לפחות חצי כי העלות מזערית ואם הם לא ישלמו אז הם יתבעו את הביטוח שלהם מחוסר ברירה

1. בכוונה שאלתי מה הם המליצו. אם הם לא מבטיחים סיכוי גבוה לזכיה בדין, לא כדאי לתבוע.
2. כל הנזק זה 700 ועוד הצד השני משלם חצי מזה ? כסף קטן, לא כדאי להתעסק. שכל התאונות שלי ייראו ככה.

לכו קיבינימאט כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, CAPOBOSS כתב:

תראו סירטון היום הלכתי ונהגתי בדיוק איך שחמתי נהגה... תיראו את הסירטון ואז תתמונה 

לסיכום של הנושא היא נתנה לי חצי מעלות התיקון וכך זה נגמר אבל לפעם הבאה שנדע מי אשם תפיצו פה את כוחמתכם

IMG_20200712_213531.jpg

תעצור ב-00:25 את הסרטון, אתה עובר חוצה נתיב.

אשמת חמותך, נקודה סימן קריאה.

א-ס-ו-ר לצאת מהמעגל מהנתיב הפנימי, א-ס-ו-ר.

לפני 13 שעות, icohen436 כתב:

באופן כללי לגבי התקנות, יש שני עולמות נפרדים. אחד, התקנות שמצוות עלינו איך להתנהג בכביש. השני, מה פוסק שופט כשעברו על התקנות.
בשום מקום התקנות לא מציינות על מי מפילים את האשמה. יש תורה-שבעלפה שלמה, שלא כתובה באף ספר חוקים. זה תלוי בשופט, ולמדתי על בשרי בכמה משפטי תנועה שיש להם הרבה חופש פעולה.
בכוונה הפניתי את פות"ש להתייעץ עם חברת הביטוח. יש להם כל כך הרבה ניסיון, שאם תתאר להם את התאונה, יוכלו לנבא את תוצאות המשפט ולפי זה להמליץ על תביעה או וויתור

אם שני הצדדים ביצעו עבירות תנועה, ונגרמה תאונה - נכון (סתם לדוגמה אם התאונה הייתה כשהרכב בנתיב הפנימי עובר לחיצוני ורכב אחר נכנס לנתיב החיצוני בו זמנית).

אם שני הצדדים לא ביצעו עבירות תנועה, ונגרמה תאונה - נכון.

כשיש צד אחד שביצע עבירה והשני לא, אז הפסיקה היא אך ורק לפי מי שהעבירה שלו גרמה לתאונה.

פורום נביאים זה קומה שלישית ימינה. אין ניבוי, יש תקנות.

האם לא יכול לקרות מצב שבו צד אחד משקר בבית המשפט? כמובן שיכול לקרות, ולכן אי אפשר להבטיח.

לפני 2 שעות, CAPOBOSS כתב:

הם מבטיחים זכייה אבל אומרים שזה תהליך כל כך ארוך שזה כאב ראש בישביל 700 שקל 

סלח לי אבל פחחח.

זה בדיוק מה שאמרו נציגי הביטוח לנהג במקרה שלי.

אלדן אפילו היו מוכנים להתפשר על 90%-10% נגדו, או 80%-20% נגדו.

הוא הלך ראש בקיר עם העצה שלהם, תוך כדי שאני העדתי העו"ד של חברת הביטוח שלו עברה מהתקפה להגנה, מניסיון שאני אהיה האשם העיקרי, לנסות לתלות אצלי אשם תורם כלשהו.

הסיום? 100% אשמה לו.

וזה באופן מילולי מקרה שהוא כמעט 1:1 למה שקרה פה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סימון כזה! תמרור 801 על הכביש אומר שבנתיב הפנימי עליך להמשיך סביב המעגל תנועה.

image.png.d2a4ec7a35837d333c083ff6aa1447f3.png

זה אומר שאת הקו הזה:

IMG_20200710_111907.jpg

מותר לך לחצות רק תוך שמירת הוראות כל דין, משמע לתת ז"ק בין היתר!

יש?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כשיש צד אחד שביצע עבירה והשני לא, אז הפסיקה היא אך ורק לפי מי שהעבירה שלו גרמה לתאונה.

פורום נביאים זה קומה שלישית ימינה. אין ניבוי, יש תקנות.

האם לא יכול לקרות מצב שבו צד אחד משקר בבית המשפט? כמובן שיכול לקרות, ולכן אי אפשר להבטיח.

מניסיוני, אפשר לתת להם הסמכה לנבואה.
שקרים של הצד השני כבר משוקללים בהערכה. התחזית היא לפי צילומי הנזק, זירת האירוע ועדויות נוספות.

התקנות לא קובעות מה תהיה הפסיקה. דוגמה לשופט יצירתי:

נכנסתי לצומת מימין ואין תמרור זכות קדימה, כלומר הרכב שפגע בי חייב לתת זכות קדימה לרכב הבא מימין, החוק 100% בצד שלי.
השופט: "הנהג הפוגע הגיע מדרך ראשית, אחרי שעבר ברמזור ירוק". ואין דבר כזה בתקנות דרך ראשית, והרמזור הוא בכלל רמזור הולכי רגל כ 50 מטר לפני הצומת.

השופט: "הנהג הניפגע הוא חיפאי ואמור להכיר את המקום ולהיזהר". זה טיעון משפטי?
פסק לי 75% אשמה. לא היה לי כח לערער למחוזי.
והלכתי על תביעה אחרי שבדקתי תקדימים, ונהג שעשה כמוני וגרם לתאונה עם נפגעים, זוכה לגמרי בגלל חוסר תמרור.
הביטוח, ממבט אחד בצילומים, קבעו שאין לי סיכוי במשפט. טעו רק ב 25%.

אגב זה היה רשם ולא שופט. רשמים נוטים יותר לסטות מהחוק היבש?

עוד דוגמה לנבואה:
משאית גילחה אותי. הנהג יכול לשקר שאני נכנסתי לנתיב שלו ולא להיפך (וכך גם עשה). וייתכן שעקפתי אותו מימין. אין מצלמת דרך.
הביטוח: "אתה רכב פרטי, הוא משאית, אתה בימני, הוא בשמאלי, זה תיק סגור". וכך היה, פסקו מיד לטובתי.

הסיום? 100% אשמה לו.

וזה באופן מילולי מקרה שהוא כמעט 1:1 למה שקרה פה.

בתאונה כזו יש יותר מדי מקום לגמישות של שופט. החמות חתכה נתיב בלי לאותת אבל הנהגת השניה כניראה פרצה לכיכר, אין סירטון. לא הייתי רץ לבית משפט בלי המלצה חמה מאוד גם מחברת הביטוח וגם מאנשי הפורום.

לכו קיבינימאט כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הביטוח שלי הייתי זוכה ב100 אחוז 

לפי הפורום הייתי מואשם ב100 אחוז לכאן או לכאן היה הכי טוב לסגור את זה בזה שהיא שילמה לי חצי מהסכום וזהו חחח יצאתי לכאן לכאן בסדר אני חושב

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, CAPOBOSS כתב:

למה אסור לצאת מהמעגל הפנימי? אין סימן המראה על כך

זה קצת מטריד, בנאדם...
אני מקווה ששמת לב שאתה עובר נתיב.

וכשעוברים נתיב, במעגל תנועה כמו בכל מקום אחר בכביש, נדרשים לאותת ולתת זכות קדימה.

חשוב אתה דווקא הנהג שנוסע בנתיב הימני (החיצוני). אתה מבקש להמשיך ולנסוע בכיכר, כפי שמותר לך ועל פי סימוני הדרך, ולפתע מגיח רכב משמאלך ונכנס לך לתוך נתיב הנסיעה, ללא שום אזהרה מוקדמת. זה מתכון כמעט בטוח לתאונה.

אז זולת חזרה קטנה על החומר התיאורטי, חשוב יותר לטעמי להפעיל שיקול דעת, ולהיות מודע לתנועה ולמיקומם של הרכבים.

אני חושב שטוב שהעלית את הסרטון, וכנראה שטוב אפילו יותר שתהית מה לא בסדר. יכול להיות שקוראים נוספים כאן בפורום יחכימו ויתנהלו באופן אחר מעתה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...