Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז לראשונה עשו תאונה עם הרכב שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 1374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פעם ראשונה שאני נתקל בתאונה ואני לא יודע מה לעשות. ,נתתי לחמתי את הרכב והיא נסעה בכיכר ומישהי הגיחה בצד ימין ונכנסה בא

בן הזוג שהייה איתה במקום אמר לה בואי נילך (ניסו סוג של לברוח) אז חמתי הזמינה משטרה ובנתיים הזיזה את הרכב מה שהוביל למהלך גרוע מצד שלנו. יש לי מצלמת רכב אבל ברגע החשוב ביותר היא אשכרה מחקה את הסירטונים (כאילו את מה שישן היא לא מחקה ומה שחדש (התאונה היא כן מחקה) אז לצערי אין לי את הצילום שהם נכנסו בנו או ההפך ,מה אני אמור לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך צילומים של הנזק לרכב שלך שמעידים על צורת הפגיעה, תיאור של זירת התאונה, ואולי גם צילומים של הנזק לרכב השני. גם דו"ח אירוע של השוטר שמוכיח שהתאונה קרתה. עם זה אפשר ללכת לביטוח שלך ולהתייעץ איתם.
זו לא עבירה להזיז את הרכב אם לא היו נפגעים. כניראה גם נעשה למטרה ראויה של פינוי הכביש לתנועה.

בקשר למצלמה - קרה לי כזה דבר במצלמה ישנה, בכל כיבוי סוויץ' השמירה של הסרטון האחרון היתה נכשלת כי הסוללה הפנימית היתה גמורה. מאז התחלתי לעשות "בדיקות תקופתיות" למצלמה.

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מעדיף שלא להפעיל ביטוח למרות שאני סבור ב90 אחוז שהוא אשם חמתי הייתה בכיכר שתי נתיבים בנתיב השמאלי והיא המשיכה ישר והבחורה הגיחה מצד ימין ונתנה לה מכה ,השאלה אם זה משהו ששווה עכשיו ללכת ולתבוע את הביטוח שלהם? ואם זה יעשה לי נזק לשנה הבאה בביטוח?

IMG_20200709_120637.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, CAPOBOSS כתב:

אני סבור ב90 אחוז שהוא אשם חמתי הייתה בכיכר שתי נתיבים בנתיב השמאלי והיא המשיכה ישר והבחורה הגיחה מצד ימין ונתנה לה מכה

זה יכול להיות טעות מאוד גדולה.

תן קישור למקום בגוגל מפות, או צילומים של המקום.

אם המעגל תנועה לא מאפשר יציאה מהנתיב השמאלי האשמה המלאה היא של חמתך.

אני נתקל בכאלה על בסיס יומי, ואחד כזה אפילו נכנס בי (בגדול כמו שאתה מתאר, אבל אין מספיק פרטים כדי להשליך ממקרה למקרה) ובבית המשפט נקבעה לו 100% אשמה.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אם המעגל תנועה לא מאפשר יציאה מהנתיב השמאלי האשמה המלאה היא של חמתך.

במקרה כזה פות"ש אשם. אבל אם הנהגת השניה נכנסה מחוץ לכיכר, כל האשמה או חלקה עליה.
בקשר לחברת ביטוח, אל תפעיל ביטוח בינתיים, תתאר להם את המיקרה במדוייק עם תמונות והם יוכלו לייעץ אם כדאי לתבוע, הם מאוד מנוסים.

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי גם אמרתי להם שהיא לא מוכנה להודות והם אומרים שעכשיו אני אשלם 2000 ושיסתיים התביע נקבל החזר (אבל גם ציינו שיהיה לי תביעה לביטוח ובמיוחד שאני נהג חדש אז...) רק 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלינק לא מוביל לשום מקום.

לפני 36 דקות, icohen436 כתב:

במקרה כזה פות"ש אשם. אבל אם הנהגת השניה נכנסה מחוץ לכיכר, כל האשמה או חלקה עליה.
בקשר לחברת ביטוח, אל תפעיל ביטוח בינתיים, תתאר להם את המיקרה במדוייק עם תמונות והם יוכלו לייעץ אם כדאי לתבוע, הם מאוד מנוסים.

בדיוק בגלל זה הוספתי את הטקסט הזה:

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

(בגדול כמו שאתה מתאר, אבל אין מספיק פרטים כדי להשליך ממקרה למקרה)

אגב אם הנהגת השנייה נכנסה מחוץ למעגל, אבל החמות הייתה בנתיב הפנימי, זה ממש לא בהכרח אשמת הנהגת השנייה.

צריך לבדוק כל מקרה לגופו.

לפי מדרג התקנות לשניהם יש חובה לתת ז"ק, לנהגת שנכנסת למעגל בגלל התמרור, לנהגת בנתיב הפנימי בגלל מעבר נתיב.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

אגב אם הנהגת השנייה נכנסה מחוץ למעגל, אבל החמות הייתה בנתיב הפנימי, זה ממש לא בהכרח אשמת הנהגת השנייה. צריך לבדוק כל מקרה לגופו.

לפי מדרג התקנות לשניהם יש חובה לתת ז"ק, לנהגת שנכנסת למעגל בגלל התמרור, לנהגת בנתיב הפנימי בגלל מעבר נתיב.

החלטנו לא לערב ביטוח בסופו של דבר יש משהו שאני צריך לסכם איתו? מכתב או מספיק בעל פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל כתוב וחתום.

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסביר לי מקס

איך החמה אשמה אם היא נוסעת בנתיבה ומ ישהו נכנס בה מימין.

הרבה לפני שהיא המשיכה ישר שמא מהנתיב השמאלי שמא אולי הזדקקה לפנות לנתיב הימני.

אם המכה היא חלק קדמי הנהגת השניה עם חלק ימני של רכב פ]ות"ש מדובר בכניסה למעגל ואשמת הנהגת הנכנסת

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החמה לא בדיוק נסעה בנתיבה, אלא סטתה לנתיב החיצוני, או רחמנא ליצמן רצתה לצאת ממעגל התנועה מהנתיב הפנימי, ואילו תמרור 801 על הכביש אינו מאפשר יציאה מהנתיב הפנימי. אז אשמת מי זה? הירח?

הרי אם תכננה לצאת מהמעגל, יש בד"כ כמעט רבע מעגל מהכניסה הקודמת עד ליציאה הבאה.

ביקשתי יותר פרטים, אבל התיאור למעלה מתאר את רוב התאונות שנתקלתי בהן במעגל תנועה דו נתיבי.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אם החמה לא בדיוק נסעה בנתיבה, אלא סטתה לנתיב החיצוני, או רחמנא ליצמן רצתה לצאת ממעגל התנועה מהנתיב הפנימי, ואילו תמרור 801 על הכביש אינו מאפשר יציאה מהנתיב הפנימי. אז אשמת מי זה? הירח?

הרי אם תכננה לצאת מהמעגל, יש בד"כ כמעט רבע מעגל מהכניסה הקודמת עד ליציאה הבאה.

ביקשתי יותר פרטים, אבל התיאור למעלה מתאר את רוב התאונות שנתקלתי בהן במעגל תנועה דו נתיבי.

מזה תמרור 801 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסח למה?

החלטתם מי אשם?

ואם החלטתם למה החלטתם כך?

לא לי ולא למקס לא ברור איך קרתה התאונה

עריכה אחרונה על ידי ישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...