Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן להתקין חלונות 10 על רישיון של 8.1

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 1377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עכשיו קיבלתי מחשב נייד לנובו U430p שבמקור הגיע עם חלונות 8.1

אני משפץ אותו בכוונה להשמיש אותו, שזה אומר להחליף פלסטיקה שבורה ולשים בו SSD (כבר בוצע בעצם), חוץ מזה המחשב תקין לחלוטין.

השאלה שלי היא - למחשב יש רישיון של 8.1 צרוב בלוח אם. האם אני יכול פשוט להוריד 10 מהאתר של מייקרוסופט, להתקין התקנה נקיה והוא יקלוט את הרישיון, או שצריך לעשות מניפולציות כלשהן לפני (כרגע המחשב שוחזר לאימג׳ מהיצרן עם 8.1)?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ביצעתי אקטיבציה ל-10 עם רישיון של 7. 

לא רואה בעיה.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי ביצעת? עד ינואר זה היה ממש פשוט , סיכוי קטן שזה עדיין עובד.

תוריד את Microsoft creation tool ותראה אם הוא נותן לך אופציה לשדרג ל10. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד כמו גדול.

ואני אומר את זה מניסיון של לפחות 10 מחשבים השנה.

אם זה לא קורה באופן אוטומטי, תלחץ על "פותר הבעיות" תחת התפריט של הרישוי והוא כבר יחפש לבד את המפתח הצרוב ויאקטב.

אל תשכח להתקין גירסא מתאימה לפי הרישיון (home/pro).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, yoav911gt2 כתב:

מתי ביצעת? עד ינואר זה היה ממש פשוט , סיכוי קטן שזה עדיין עובד.

תוריד את Microsoft creation tool ותראה אם הוא נותן לך אופציה לשדרג ל10. 

לפני שבוע ועוד פעמיים על מחשבים שונים

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר, חד משמעית. אני עושה את זה בעבודה כל הזמן עם רשיונות VOL. אבל כבר ביצעתי שדרוג ל-7 במחשב של אחי באוסטריה (...) ושם היה רשיון OEM.

יותר מכך; אפשר לבצע התקנה מאפס של 10 ולתת לו (בשלב מאוחר יותר) מספר של 7 או 8.1, כמובן שהם צריכים להיות מספרים חוקיים לחלוטין. מערכת ההפעלה נרשמת פנימית כ"שדרוג" אפילו שזו התקנה חדשה (יש לזה משמעויות מסוימות, אם כי מזעריות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד את הכלי של מיקרוסופט ופעל על פי ההוראות.

https://www.microsoft.com/he-il/software-download/windows10

מומלץ שה-ISO יהיה בדיסק און קי ואז תגדיר ב-BIOS שתהליך האתחול ירוץ מהדיסק און קי ולא מהדיסק הרגיל.

במהלך ההתקנה תתבקש להזין את המספר סידורי (חובה חיבור רשת) וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

לא חובה רשת. אפשר לסמן "I don't have a product key" ולהוסיף מספר אחרי ההתקנה. למעשה זה אפילו יותר קל (עבורי) כי אז אני לא מקליד אלא משתמש בקופי > פייסט מקובץ סיריאלים.

עריכה אחרונה על ידי yohai71
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^
לא חובה רשת. אפשר לסמן "I don't have a product key" ולהוסיף מספר אחרי ההתקנה. למעשה זה אפילו יותר קל (עבורי) כי אז אני לא מקליד אלא משתמש בקופי > פייסט מקובץ סיריאלים.
אפשר כיוון לקובץ שכזה? חבר שואל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.nirsoft.net/utils/product_cd_key_viewer.html

זה מוציא את הסריאלי מהתקנות קיימות, אם זה מה שאתה שואל.

לגבי פריצות וכו' - בהצלחה מול גוגל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, pl7410 כתב:

אפשר כיוון לקובץ שכזה? חבר שואל

זה לא מה שאתה חושב- מדובר בקובץ טקסט שלי בו רשמתי סיריאלים שונים, כולם חוקיים למהדרין ונקנו בה-ר-ב-ה כסף, כמובן, כי מדובר במה שקוראים לו volume license ומיועד לארגונים. אותו מספר משמש מספר דו / תלת ספרתי של התקנות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

כן. אני לא מעיז להשתמש בהם מחוץ לעבודה, כי זו הפרנסה שלי. ולא שאני משוגע על העבודה הזו, אבל אני לא מספיק אידיוט כדי לסכן אותה, בייחוד עכשיו (למען האמת רציתי לעזוב שנייה לפני הקורונה- איזה מזל שלא הלכתי על זה). 

אגב, שכחתי לציין משהו שעלה כאן לגבי גרסאות מערכת ההפעלה בזמן ההתקנה; אם מדובר בשדרוג ווינדוס ישן, ההתקנה כבר תדע להתאים לו את הגרסה המקבילה של 10. אבל אם מתקינים מאפס, שימו לב שבזמן ההתקנה, לאחר דילוג על הכנסת המספר תעלה חלונית בה צריך לבחור בגרסה שאתם רוצים שתותקן. ופה צריכים להיות בטוחים לאיזו גרסה המספר שברשותכם מתייחס, כי אם יש לכם מספר של ווינדוס 7 home אבל התקנתם 10 pro, לאחר ההתקנה לא יתקבל המספר ותצטרכו להתקין מחדש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשב שיש לי הגיע עם 8.1 home, אז אם אתקין 10 home זה אמור לזהות את הרישיון לבד?

אני לא רוצה לעשות שדרוג, מעדיף התקנה נקיה (וההארד דיסק המגנטי המקורי בכל מקרה הולך לעוף לפח).

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...