Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הליכי גישור לפני גירושין

Michazzz
שימו לב! השרשור הזה בן 1380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו הרבה זוגות, גם אנחנו עומדים להתגרש.:mm_blush:

יש לנו שתי בנות 6 ו 8 ויש הסכם ממון. למזלי הרכב שלי יישאר רק שלי...

מה שנשאר זה כל מה שקשור בהתנהלות ביננו בכל מה שקשור לחלוקת הימים (משמורת משותפת), מה עושים חגים, חוגים  ותשלומים שונים.

זה תחום שהאינטרנט לא ממש מלא במידע כי עו"ד רוצים שיבואו אליהם, מה גם שזה לא נעים לגברים להודות בכל מיני פשרות.

אשמח לקבל קצת טיפים על מה שווה להתעקש ועל מה לוותר. זה יעזור לי מאוד, תודה מיכה

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, עו"ד. אפילו אם אתם "מתגרשים בטוב" תעשו את זה עם עורכי דין. 

כוסאומו הרכב שלך, אתה הולך לחרוץ את גורלך וגורל הבנות ל12 שנים הקרובות לפחות, אתה חושב על הרכב? 

מה שווה להתעקש? זה מאוד אינדווידואלי. יש אחד שמתעקש על להיות פחות עם הילדים כי לא בא לו ומוכן לשלם על זה כסף ויש אחר שיתעקש על להיות לפחות חצי חצי עם הילדים ומוכן לשלם על זה בקריירה שלו אם אין לו עזרה מהמשפחה.

עולם רחב וגדול מאוד. לך לעו"ד. לך לפגישת ייעוץ. עו"ד זה לאו דווקא אומר מלחמה. זה מישהו שייעץ לך מה עושים.

הליך גישור ניתן לקבל ביחידות הסיוע. זה אומר שאתם יושבים עם עו"ס שתסביר לכם קצת ותנסה לגשר בינכם.

עו"ד, כבר כתבתי? לא להתקמצן!

הדבר היחיד שאתה יכול לשאוב מהפורום מבלי לפרט פה את פרטי חייך (ואני משער שאתה לא רוצה לעשות זאת) זה המלצה לעו"ד לפי איזור מגורים.

אגב, אם אתם ביחסים ממש טובים תוכלו לגשת ביחד לאותו עו"ד.

גירושים זה לא להחליף רפידות ברקס, שאפשר לעשות בבית. גירושים עם ילדים זה לכל הפחות לעשות חריטה לצילינדר- אי אפשר בלי בעל מקצוע. פשוט אי אפשר.

בהצלחה! והכי חשוב לא להכניס את הבנות לכל הסיפור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימנו את 4 הפגישות ביחידת הסיוע, יש לנו עו"ד מגשר שנפגש איתו יחד בעוד שבוע, שאלתי את דעתכם מצד הגבר - על מה לשים לב.

אין פה מריבות על כסף. הבנות כמובן לא מעורבות ולא יודעות כלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Michazzz כתב:

שאלתי את דעתכם מצד הגבר - על מה לשים לב.

תלוי בך. אתה רוצה להיות כמה שיותר עם הילדות? אתם הולכים לכיוון של משמורת משותפת? אם כן אין כ"כ מה לשים לב. תסכמו איך זה מתחלק, תסכמו שבחגים זה כל חג אצל מישהו אחר (עם רשימה מסודרת. פורים זה חג? לג בעומר זה חג? צום גדליה זה חג?) שיהיה מסודר וברור. שלא יהיו הפתעות. 

וזהו.

אם אתם לא עושים משותפת שב עם עצמך ותחשוב כמה אתה יכול ורוצה להיות איתן. יש עזרה מהצד שלך במשפחה? אם נתקעת בעבודה יש מי שיוציא אותן מבית הספר? אם מישהי חולה יש סבתא שאפשר לשים אותה אצלה או שאתה מאבד יום עבודה? 

סכם לעצמך הכל ואז שב סכם עם המגורשת אצל העו"ד.

חו"ל- תסכמו אם מותר לקחת את הבנות, במה זה כרוך, כמה זמן מראש צריך להודיע לצד השני. מי מחזיק בדרכונים.

הכל מאוד מאוד תלוי מה טיב היחסים בינכם ואם יש עם מי לדבר בצד השני. אם יש והכיוון הוא מ.משותפת אז אין לך מה לשבור את הראש- זה די פשוט. 

והכלל הכי חשוב- לא משנה כמה אתה לחוץ "לגמור עם זה" , לא לחתום על שום דבר שאתה לא שלם איתו מבלי לישון על זה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, כמובן שרק משמורת משותפת עם חלוקה מדויקת.

אשמח לעוד עצות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, *לא* עורכי דין. מ2 הצדדים.

האינטרס של רובם (לא כולם, אבל רוב מי שאני נתקלתי בו) זה ליצור תהליך כמה שיותר ארוך, רווי מלחמות ודם.

הכסף של שניכם ילך לעורכי הדין, ואתם תצאו קרחים.

כנראה שאני בעמדת מיעוט בנושא הזה.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 3
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היא לסיים בגישור שיוסכם על שנינו עם עו"ד נייטרלי (זה המגשר), אם התהליך לא יצליח - אז ממשיכים לעורכי דין לתהליך ארוך ויקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשאל כך

על מה הסכמתם עד עכשיו בלי לפרט מי לוקח את החוט מאריך ועל מה אתם חלוקים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אינני עו"ד, אך רואה בשוטף מה עוברים הזוגות שמתגרשים במסגרת העבודה.

אני מצטער לשמוע שנפרדו דרככם, אך מה שמשמח הוא שקיימת הבנה והכלה, כי יש צורך להגיע לגישור.

אני אומר זאת בצורה שלא משתמעת ל-2 פנים - אתה חייב לסיים את ההליך עם מגשר, ולא להגיע בשום מצב למלחמת דם שבה כולכם תפסידו, חוץ מעו"ד.

עו"ד, במיוחד במשפחה, רובם המוחץ מתסיס, מבעיר ומחריב בתים, והכל בשם הכסף.

תזכרו שאהבתם אחד את השני, ותתפשרו שניכם עד כמה שאפשר.

זכור זאת תמיד - מהאישה מתגרשים, מהגרושה לעולם לא מתגרשים.

עריכה אחרונה על ידי NirLevi
  • אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, NirLevi כתב:

זכור זאת תמיד - מהאישה מתגרשים, מהגרושה לעולם לא מתגרשים.

:inlove:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להרחיב יותר מדי, אני גרוש.

אני יוצגתי ע"י עו"ד והגרושה ע"י עו"ד אחר .

לא הובלנו למלחמות, לא הוצאנו הרבה כסף ועורכי הדין משני הצדדים פעלו על מנת להגיע להבנה בינהם כמה שיותר מהר.

אז לא תמיד עו"ד הוא אויב, מצטער לבשר לכם. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד חשובות לי התגובות פה, ותודה רבה על התשובה הארוכה והמאוד נוגעת ללב.

ראשית לגבי הרכב, ציינתי זאת כי בכל זאת כולנו כאן נמצאים בפורום רכב...

שנית, הרעיון להתגרש הגיע חד צדדי מאשתי, עליי זה נפל כרעם ביום בהיר ואני ניסיתי  לעשות הכל כדי לגרום לה לשנות את דעתה - ללא הועיל.

עד היום אין לי מושג מה הסיבה לרצון שלה לפרידה - אבל השלמתי עם זה וממש לא מנסה יותר "לשכנע" אותה.

היא תעזוב את הבית כשייהיה הסכם ולא תיקח מהבית כמעט כלום - כך שהבנות לא ירגישו שחסר דבר.

התייעצנו עם כמה פסיכולוגים שכולם אמרו לא להסביר לבנות עד שיש בית להראות להן - כשהוא מוכן, עם כל הציוד שלהן בבית חדש, כי הן לא מבינות תיאורטית.

המשך יבוא, בינתיים אשמח מאוד לעוד תגובות. תודה רבה, זה לא מובן מאליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, נשמע קשוח

בהצלחה חביבי, נשימה ארוכה!

נ.ב. אפרופו הרכב, אני מכיר חבר פורום שהיחסים בינו לבין גרושתו היו כאלה גרועים, שהוא ביקש לחצות את הרכב לשני חלקים שווים (ע"ע משפט שלמה)

לא אציין באיזה רכב מדובר כי יש כאלה שיזהו אותו לפי זה, רק אומר שהוא היה שווה 8,000 ש"ח ביום טוב (-:

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שיצא לו לגשר בין לא מעט זוגות מתגרשים, וגדל וחי במשפחות מורכבות, כל הליך גירושין והדינאמיקה שלו.

אחד המשפטים החזקים ששמעתי ממישהי שעשתה את כל הטעויות האפשריות בתהליך - "לא מעניין מה היה, מי היה בסדר ומי פישל - עכשיו אנחנו צריכים להתרכז באיך להיות הורים טובים לילדים שלנו"

ממליץ לך להתרכז בזה.

בהצלחה :)

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...